Подарунок керівникові на день народження: чоловікові чи жінці-начальнику

Подарунок керівникові на день народження: чоловікові чи жінці начальнику Субординація між підлеглим і начальником — основне правило навіть у святкові або урочисті дні. Навіть якщо Ви – наближене до керівника особа подарунок на День Народження керівника, повинен бути формальним.

Жінка-начальник – особлива одиниця в колективі, в цьому випадку потрібно бути коректним більшою мірою.

Оригінальний, недорогий і колективний – ось три важливих складових.

У теж час, вибір презенту керівнику — процес багатогранний, копітка і вимагає індивідуального підходу.

Якщо Ви працюєте у великій компанії, де досить високий рівень зарплати, то не варто підносити начальнику відверто непридатну річ.

У наше століття, коли багатьма «во главу угла» ставиться матеріалізм, не можна забувати, що дарунком можуть послужити бюджетні, але креативні речі.

Наприклад, створений своїми руками фотоальбом, в якому міститься пам’ять про найяскравіші події в житті колективу, пов’язаних з успіхами в професійній діяльності.

Смачний, ароматний кави доведеться по смаку Вашому босові, якщо він любить цей напій.

Якщо ж представник керівної ланки небайдужий до живопису не тільки в якості споглядальника, але і як художник, то піднесіть йому полотно і фарби.

Якщо ж Ви новачок в колективі, який готується до святкування важливої для начальника дати, то прислухайтеся до думки колег, які знають звички і смаки керівництва. Інакше, проявивши зайву ініціативу, «сядете в калюжу».

Який подарунок краще не дарувати?

Подарунок керівникові на день народження: чоловікові чи жінці начальнику Не варто дарувати домашніх тварин, якщо не впевнені, що людина готова прийняти такий подарунок, так як кошеня щеня і інші представники тваринного світу вимагаю уваги та догляду.

Подумайте, чи не стане волохатий малюк тягарем для людини, якій Ви маєте намір її подарувати.

Начальник – досить значуща фігура для підлеглого, тому подарунок своєму керівникові чоловікові від колективу повинен бути особливо дорогий, може бути розцінений як хабар або спосіб загладити провину.

Не даруйте спиртних напоїв, тим більше якщо це подарунок жінці керівникові від колективу. Подібного роду сюрпризи знизять її рейтинг в очах оточуючих.

Зовсім вже «мовэ тон» — подарувати ефектною дамі-начальниці нижня білизна.

Не варто «радувати» керівника подарунком у вигляді зібраної грошової суми, якщо він сам про це не попросить.

Навіть якщо всім відомо, що представник керівної ланки – пристрасний любитель старовинних меблів, — все одно не варто купувати громіздкий старовинний предмет інтер’єру.

Жінкам, навіть якщо вони в добрих, довірливих стосунках зі своїм керівництвом в особі цікавого чоловіка, не варто дарувати йому особисті речі, наприклад, краватка.

Якщо Ваш начальник — дама,…

Який подарунок жінці керівникові на день народження найкраще піднести: Подарунок керівникові на день народження: чоловікові чи жінці начальнику

 • Найдорожча книга в красивому палітурці — оригінальний бізнес подарунок для керівників жіночої статі.
 • Плед ручної роботи, м’який і теплий, — елітний подарунок для жінок-керівників.
 • Чудово підійду презенти, відповідні статусу жінки-шефа: набір аксесуарів, чохол для годин і так далі;
 • З моди не вийшли подарунки-враження: відвідування ресторану на двох;
 • Якщо Ваша начальниця благоволить до оригінальних предметів інтер’єру, можна подарувати акваріум з дивовижними водними рослинами.
 • Керівник — «супермен»? Тоді…

  Подарунок керівникові на день народження: чоловікові чи жінці начальнику Можна презентувати елітний алкоголь, який може зайняти місце в домашньому барі або послужити частуванням для важливих клієнтів, які відвідують кабінет боса.

  Якщо шеф курить, або «балується», то презентуйте хороші сигари або курильну трубку з хорошим тютюном або дорогу ручку в подарунок керівнику.

  Дорогі годинники від відомого виробника – прекрасне доповнення до образу «великої людини».

  Статуетка з зображенням відомих пам’яток прекрасно підійде, якщо керівник любить їздити у відрядження.

  Якщо начальник володіє хорошим почуттям гумору, то можна піднести годинник, на яких не розрізнити час, а також статуетки та шаржі.

  Подарунки тим, хто в школі нас любив

  Подарунок керівникові на день народження: чоловікові чи жінці начальнику Хороший класний керівник заслуговує доброго ставлення дітей та їх батьків.

  Якщо Ви хочете висловити подяку «шкільної мамі», то вибір подарунка як завжди індивідуальний.

 • Не даруйте класному керівнику-жінці набили оскому чайних сервізів;
 • Троянди і шоколадні цукерки хоч і не втратили статус подарунка, але краще подарувати класному керівнику-жінці сертифікат на придбання косметики або інших товарів;
 • Навчальна література буде прийнята жінкою-вчителем з подякою;
 • Можна придбати великий перекидний календар з фотографіями класу і шкільного життя;
 • Можна також подати необхідну в домашньому господарстві техніку.
 • Відмінним подарунком керівникові чоловікові на день народження стане, наприклад, гарний гаманець, який буде приємно демонструвати оточуючим.

  Барсетка, так само як і підставка під мобільний телефон, порадують чоловіка-вчителя.

  Увага! Не даруйте класному керівнику (він же шкільний вчитель) гроші, алкоголь та ювелірні прикраси.

  Якщо у нього є автомобіль, то будь-яка річ, покликана підвищити настрій за кермом, чи полегшить життя автомобіліста, буде «прийнято на «ура».

  Крім того, всупереч загальній думці, чоловікам можна дарувати квіти. Тільки виключіть теплі тони: букет чоловікові повинен складатися з білого або темного кольору квітів.

  Гарним подарунком керівнику на день народження, як жінці, так і чоловікові, який працює в школі, буде лазерна або телескопічна указка.