Скоро ми будемо відзначати День святого Валентина, і ви вирішили зробити подарунки не тільки коханій людині, але і батькам? Їм будуть приємні знаки уваги від вас і невеликі презенти.

Який подарунок зробити батькам на День святого Валентина? Традиційно до цього свята підносять невеликі листівки із зображенням сердечок – валентинки.

Що подарувати мамі і татові на День святого Валентина?

Ще один популярний подарунок – солодощі. Це може бути коробка шоколадних цукерок у формі сердечка, букет з цукерок або композиція з фруктів і солодощів в плетеному кошику у формі серця.

Який подарунок підготувати батькам на День святого Валентина? Що б ви не вибрали, така річ повинна нести частинку душевного тепла. Наприклад, ви можете подарувати батькам гарний фотоальбом, кілька фото рамок для фотографій друзів і близьких.

Що ще подарувати мамі і татові на День святого Валентина? Можна підібрати для них подарунки за інтересами. Так, якщо мама захоплюється рукоділлям, їй знадобиться набір для вишивання, красива скринька для вишивки і рукоділля і т. п.

Для любительок жіночих романів та детективів хорошим подарунком може стати добірка книг улюбленого автора. Скрасити дозвілля вашим батькам допоможуть шахи, шашки, нарди, доміно та інші настільні ігри.

Якщо у вашій родині прийнято збиратися всім разом за столом і влаштовувати чаювання, то батькам знадобиться гарний чайний або кавовий сервіз. Ви як ніхто інший знаєте уподобання батьків, і зможете підібрати для них щось підходяще.

В подарунок мамі і татові на День святого Валентина можна піднести засоби, що допомагають підтримувати здоров’я: лікувальні бальзами, набори лікувальних трав, масажери для різних частин тіла. Упакуйте свій подарунок, поклавши в коробку у формі сердечка або пакет з подібною символікою.

Як зробити подарунок для мами на День святого Валентина?

Піднесіть їй букет її улюблених квітів. Оригінальну композицію можна скласти, обвивши квітами каркас у вигляді дроту у формі серця.

А може бути, вона любить кімнатні квіти? Їй можуть сподобатися декоративні деревця бонсай, азалії, кімнатні троянди чи орхідеї.

Що подарувати татові на День святого Валентина?

Батькові знадобляться аксесуари для комп’ютера або автомобіля, набором банного приладдя. Навіть якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великими коштами, ви можете при бажанні підібрати для нього щось підходяще.

І пам’ятайте, що для ваших батьків важлива не вартість подарунків, які ви піднесете, а ваша любов і увагу.