День народження будь-якої людини завжди пов’язаний з приємними клопотами, оберемком квітів і подарунків, віршів і листівок. Особливо зворушливим стає цей день, якщо це день народження мами.

Які можуть бути ідеї подарунка мамі на день народження надзвичайного та особливого? Хочеться вибрати їй особливий подарунок, повний теплоти і подяки. Відповідно, в очікуванні цієї події для дитини стає дуже актуальним питання, який же оригінальний та незабутній подарунок піднести мамі в її день народження?

Ми даруємо подарунки іншим у багатьох випадках. В основному, приводом для цього служать загальноприйняті свята (восьме березня, новий рік тощо). Звичайно, це день народження людини, якась знаменна дата або подія в його житті. Є випадки, коли вручення невеликих подарунків вимагає діловий етикет. Але про нього — в інший раз.

Багато вирішують питання подарунків стандартно, швидше з міркувань того самого етикету. Купуються недорогі, але важливі і практичні речі: набір кухонних ухваток, піна для гоління, красива рамка для фото тощо. Начебто це і виправдано.

Ми всі не надто багаті, щоб дарувати дорогі дрібнички. І подарунок своєю практичністю і щоденним використанням буде нагадувати його власникові про дарувальника. Але оригінальності в цих подарунках дуже мало, у них немає “душі”. Що душевного, наприклад, в сковороді з тефлоновим покриттям?

Будь-яка людина завжди буде цінувати незвичайність, креативність, ексклюзивність подарованої йому речі. Тим більше, якщо ця людина — ваша мама. Вона відчує тепло серця і душі її чада, отримавши подарунок, зроблений саме їм і саме для неї.

Подарунки своїй матері не терплять дежурности. Адже вона колись ночей не спала, намагаючись вас підняти в житті, і дати вам все найкраще. Віддячите її за безмірну любов хоча б невеликим подарунком, але, ретельно підібраним тільки для неї.

Як вибрати незвичайний, ексклюзивний подарунок для матері

Вибір подарунка не так складний, як це може представлятися. Існує чимало презентів, які оцінить любляча мати.

Щоб забезпечити задоволення іменинниці від отриманого подарунка, можна скористатися наступними нескладними життєвими правилами:

  • Подарунок повинен бути цікавим для одержувача. Ви ж напевно знаєте інтереси і захоплення своєї матінки? Ось і вибирайте подарунок з цих міркувань. Це підкреслить факт того, що ви уважні до її внутрішнього світу, приймаєте і цінуєте його;Порадуйте її легким “потуранням” її слабостей і інтересам, а не наслідуванням своїм специфічним захопленням.
  • Знайдіть потрібну кількість часу для ретельного вибору подарунка. Не йдіть в найближчий супермаркет до найближчої від входу полиці з однотипними сувенірами. Гідний подарунок вимагає гідних витрат. В тому числі, і часу;
  • Нехай ваш дар обов’язково буде корисний для обдаровуваного людини. Не забувайте, що цікавий не стільки той ексклюзивний та креативний подарунок, що стоїть на полиці в шафі, як, той, що “щодня полегшує життя”. Вази, виконані у формі букви зю” і забавні кухлики і підставочки під них із гарними пейзажами гарні, але ними рідко користуються і користі від них небагато;

 • Не шукайте легкого шляху при виборі подарунка. Використовуйте інтернет. На його просторах можна знайти багато прекрасних ідей для подарунків, а також пропозицій незвичайних предметів, послуг та авторських композицій для подарунків.Придбання презенту в інтернет-магазині може значно заощадити ваш час, а часто, і ваші гроші. Приємніше сидіти вдома і неспішно потягуючи улюблений напій, придаватися задоволення вибору;
 • Фантазуйте. Спробуйте оригінально обіграти процес піднесення свого дару. Нехай це буде тільки букет улюблених маминих квітів, але поданий красиво і ефектно. Продумайте добре цей процес. Виконати його можна і прилюдно.Нехай захоплення матері отриманим від її улюбленого чада подарунком помножиться на гордість за свою дитину, здатного так її порадувати.В крайньому випадку, через брак можливості особисто обдарувати маму, вдавайтеся до послуг хороших друзів або спеціальних фірм, які виконають таку послугу (наприклад, замовлення квітів та доставка їх до місця роботи іменинниці тощо).Цим ви ще раз підкреслить, що ніякі життєві обставини не здатні перешкодити вам вчасно привітати найдорожчу людину у вашому житті – вашу матусю.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Яким може бути незабутній подарунок для мами?

Осмисливши особливості, на які потрібно звернути увагу при придбанні подарунка, слід потурбуватися покупкою цього самого подарунка.

Отже, які ідеї подарунків на день народження мамі своїми руками, щоб дійсно здивувати іменинницю?

 • Друк для простановки екслібриса. Якщо ваша матінка є бібліофілом і найкраще для неї дозвілля — це читання книги улюблених авторів, а цих книг у неї накопичилося безліч, то для неї можна підготувати такий подарунок.Можна замовити та виготовити спеціальну печатку, за допомогою якої вона могла б легко наносити свій екслібрис на будь-яку книгу, що належить їй бібліотеки.Цей подарунок точно не здасться стандартним і тривіальним. Та й користуватися ним вона буде з особливою любов’ю і теплотою, згадуючи свого улюбленого дарувальника;
 • Незвичайний солодкий подарунок, торт з іменним написом. Головне, щоб кулінар був “від Бога”, а не “не дай Бог”. Скористайтеся послугами досвідченого і перевіреного фахівця.Його “шедевр з вензелями” обійдеться дорожче, але висока якість і відмінний зовнішній вигляд творіння будуть гарантовані. Цей подарунок іменинниця ніколи не забуде!
 • Оригінальні доповнення до домашнього інтер’єру. Навіть самий звичайний по своїй суті подарунок можна зробити ексклюзивним і непересічним, додавши до неї трохи своєї фантазії і додаткових аксесуарів.Ваша мама помітно більше зрадіє неабияк оформленої пляшці або подушечці, ніж стандартного і не дуже якісного виробу відповідних місцевих виробників, подарованому їй в целофановому пакеті;
 • Друкована продукція в подарунковому оформленні з нанесенням імені, прізвища вашої матінки. Практично будь-який подарунок можна обіграти незвично і ексклюзивно, надавши йому особливу родзинку і сенс. Адже подарунок мамі не повинен бути, “як у всіх”.Наприклад, подарунковий щоденник, виконаний по спец замовленню, можна прикрасити фотографією іменинниці, забавним написом або віршем власного виробництва. Такого особливого дару точно ніколи ні в кого більше не буде;
 • Емоційний подарунок, лишаюче сильне враження. Цей напрям все більше набирає обертів у сучасному світі.Можна подарувати їй путівку для відвідування тієї країни або міста, де ваша мама давно мріяла побувати, але не кожен має таку можливість, так і вона може бути саме зараз до цього не готова.У такому випадку може допомогти абонемент на відвідування театру, квитки в кіно або цирк, квиток на цікаву екскурсію, виставку тощо Недолік грошей не повинен впливати на ваше бажання піднести гарний та незабутній подарунок.

Звичайно, можуть бути й інші варіанти незвичайних і пам’ятних подарунків. Але, ми сподіваємося, що ця невелика стаття допоможе вам підібрати і красиво піднести неординарний і зворушливий, особливий дар самому дорогому, єдиному в своєму роді людини – вашої улюбленої мамі.