Подарунок на 23 лютого батькові хлопця

Напередодні 23 лютого 2018 року ми вибираємо подарунки для друзів і близьких. І ти, звичайно, вже купила щось підходяще для свого хлопця. А ось що подарувати його батькові?

Занадто офіційний подарунок підносити не хочеться, жартівливий теж не підійде. Хочеться вибрати щось найбільш доречне, але що саме, ти поки не вирішила. Що ж можна подарувати татові хлопця на 23 лютого?

Спочатку скажемо про те, чого робити не варто. Це одеколон, набір засобів для гоління, сорочки тощо Такі подарунки вважаються особистими, тому їх не дарують малознайомим людям.

І навіть якщо ти добре знайома з батьком свого хлопця, краще вибрати щось інше. З одного боку, це наказує етикет, з іншого – подібні речі йому може подати дружина та інші родичі.

Що вибрати в подарунок папі хлопця на 23 лютого в 2018 році? В цей день будуть доречні речі з військовою символікою. Навіть чоловіки, не служили в армії, будуть раді подібним презентів.

Це можуть бути сувенірні фляги з набором чарок, гуртки, сувеніри в стилі мілітарі, розкладні ножі та ін.

Постарайся дізнатися про інтереси, хобі батька свого молодого людини і підібрати щось підходяще. Діловій людині знадобиться щоденник, візитниця, настільні годинники, підставка для канцелярського приладдя з натурального каменю або дерева.

Якщо він любить ходити в походи, захоплюється риболовлею, то в подарунок на 23 лютого батькові хлопця можна піднести компас, бінокль, похідну сумку, набір посуду для пікніка.

Якщо ця людина займається спортом, ти можеш вибрати для нього один з предметів спортивного інвентарю, купити абонемент в тренажерний зал, квитки на хокей або футбол.

Що ще можна подарувати татові хлопця на 23 лютого в 2018 році?

Можливо, він любить чай або каву? Подаруй йому набір сортів гарного чаю та кави в подарунковій упаковці, турку, кавомолку або кавоварку з набором аксесуарів для неї.

Подарунок папі хлопця на 23 лютого можна вибрати та у магазині електроніки та техніки, де представлені різні аксесуари для гаджетів.

Це може бути знімний накопичувач з великим запасом пам’яті, оригінальна підставка для дисків, навушники, нагадують за формою навушники танкіста, або щось ще.

А якщо бюджет обмежений, можна зробити подарунок на 23 лютого батькові хлопця своїми руками. Постарайся продемонструвати свої кулінарні здібності або навички у сфері рукоділля – спечи смачне печиво або зший з товстої пряжі підставку для гарячого.