Подарунок на Новий 2018 рік Близнюкам – чоловікові і жінці

Що подарувати Близнюкам на Новий 2018 рік?

Представники цього знака Зодіаку не люблять традиційні подарунки, вважають звичайні речі нудними і обожнюють сюрпризи.

Не варто підносити їм що-небудь консервативне, нехай навіть дороге. Близнюки люблять все нове, так що їм можна дарувати гаджети (наприклад, останню модель смартфона, цифровий фотоапарат, електронну фоторамку, відеокамеру) або аксесуари до них.

Представники цього знака Зодіаку відрізняються тонким художнім смаком. Вони оцінять дизайнерську річ або предмет образотворчого мистецтва.

Це може бути картина, незвичайний етнічний сувенір з Таїланду або Африки, скульптура зі скла або металу.

Близнюки люблять подорожувати, і хорошим подарунком для представників цього знака Зодіаку стане дорожній несесер, похідний рюкзак, супутниковий навігатор, сучасний «розумний» компас і т. п.

Шукаєте подарунок на Новий рік Близнюкам – чоловікові і жінці? Жінці-Близнюка можна піднести вишукане колечко, кольє, сережки, браслет з дорогоцінних металів або прикраса в етнічному стилі.

Вони оцінять парфумерію зі свіжим тонким ароматом. Чоловікові Близнюку можна подарувати шкіряні рукавички, оригінальну запальничку, стильні запонки.

Що ще можна подарувати Близнюкам на Новий рік 2018?

Представники цього знака Зодіаку дуже допитливі і намагаються постійно розширювати свій кругозір. Їм можна подарувати збірник афоризмів, енциклопедичне видання або диск з інтелектуальним фільмом.

Близнюкам також імпонують подарунки, які підкреслюють їх індивідуальність. Зазвичай у них є цікаве хобі, так що можна піднести їм що-небудь пов’язане з їх захопленням.

Що вибрати в подарунок на Новий 2106 рік Близнюкам – чоловікові і жінці? Це можуть бути оригінальні новорічні сувеніри, декоративні свічники, візитниці, фоторамки, гуртки з зображенням цього знака Зодіаку.

Жінці-Близнюка можна подарувати який-небудь аксесуар: шийний хустку, брендову сумку. Чоловіки цього знака Зодіаку оцінять подарунки-враження, наприклад, сертифікат на гру в пейнтбол, боулінг, кінну прогулянку, прогулянку на сноубордах.