Подарунок на Новий 2018 рік Діві – чоловікові і жінці

Що подарувати Діві на Новий 2018 рік? Дівам – представникам знаку землі – властивий консерватизм, і подарунки для них не повинні бути вигадливими й екстравагантними.

Можна піднести Діві презент, пов’язаний з професійною діяльністю: візитницю, щоденник в красивому палітурці, настільні аксесуари та ін

Діви люблять порядок у всьому. Їм підійдуть речі, які допоможуть його підтримувати: це може бути міні-пилосос для клавіатури комп’ютера, органайзер для автомобіля, шкатулка з безліччю дрібних відділень і т. п.

В подарунок на Новий рік Діві – чоловікові і жінці можна зроби якісну парфумерію, зібрання творів їх улюбленого автора, диски із записами улюбленої музики.

Жінці можна подарувати непомітні елегантні прикраси, які можна надіти і на роботу, і в театр.

Якщо ви не впевнені у виборі такого презенту, піднесіть подарункову карту якогось магазину чи торгового комплексу. Для представників цього знаку зодіаку це відмінний варіант, адже вони можуть вибрати все, що захочуть, за своїм смаком.

Що подарувати Діві на Новий рік 2018?

Діва – прекрасна господиня, яка приділяє велику увагу оформленню свого будинку і виконання домашніх справ.

Вона оцінить вашу турботу, якщо ви подаруєте їй які-небудь предмети інтер’єру, або кухонну побутову техніку, а також будь-які дрібниці, які полегшують роботу по дому. В той же час не варто дарувати Діві дрібнички, які, на її думку, тільки захаращують квартиру.

Господиня наступаючого року за Китайським календарем – Собака – вміє розумно розпоряджатися грошима, дуже практична і далекоглядна у фінансових питаннях. Щоб наступний рік був вдалим для Дів у фінансовому плані, їм слід дбайливо ставитися до грошей і виявляти розумну ощадливість.

Представника цього знака Зодіаку можна подарувати скарбничку або «грошове дерево» з натуральних напівдорогоцінного каміння. Діви також оцінять різні прилади для підтримки здоров’я, якому приділяють велику увагу.

Шукаєте подарунок на Новий 2018 рік Діві – чоловікові чи жінці? Враховуйте, що Діви люблять корисні та практичні подарунки.

Чоловікові можна подарувати наручний годинник, затиск для краватки, аксесуари для автомобіля або набір інструментів. Жінка оцінить стильні аксесуари. Це може бути сумочка з дорогої шкіри, рукавички, шийну хустку.