Подарунок на Новий 2018 рік Козерогові – чоловікові і жінці

Ви вирішили вибрати подарунок за гороскопом свого друга або родича? Що подарувати Козерогові на Новий 2018 рік? Представники цього знака Зодіаку практичні і пунктуальні, вони добре знають, чого хочуть від життя і не люблять витати в хмарах.

Тому Козерогам краще дарувати практичні і корисні у побуті речі. Це може бути різна техніка, предмети інтер’єру і т. п.

Що вибрати в подарунок на Новий рік козерогові – чоловікові і жінці? Чоловікові можна подарувати вироби зі шкіри – портфель, візитницю, органайзер в красивому шкіряній палітурці.

Жінка Козеріг буде рада отримати якісні засоби по догляду за обличчям і тілом, випущені відомою фірмою-виробником. Не забудьте красиво упакувати такий презент, адже Козероги надають велике значення оформлення подарунків.

Що ще можна подарувати Козерогові на Новий рік 2018?

Постійно піднімаючись по сходах успіху, представники цього знака Зодіаку ставлять перед собою нові завдання і відкривають для себе нові можливості.

У наступному році багато Козероги вирішать, що їм пора розширювати сферу діяльності, а для цього їм знадобляться нові знання. Астрологи радять Козерогам в наступаючому році приділити увагу підвищенню кваліфікації, пройти навчальні семінари, тренінги, зайнятися вивченням іноземних мов.

Тому гарними подарунками для них стануть різні навчальні програми, словники, відеокурси. На Новий рік можна подарувати Козерогові книгу або зібрання творів улюбленого автора, річну передплату на журнал або книгу, що вміщає в себе цілу бібліотеку.

Шукаєте подарунок на новий рік Козерогові, чоловікові чи жінці? Наступаючий рік, особливо перша його половина, – сприятливий період, щоб почати займатися спортом.

Підтримувати хорошу фізичну форму Козерогам допоможуть лижі, ковзани, гантелі, домашні тренажери. Прекрасним стимулом для постійних занять спортом стануть сертифікати на відвідування тренажерного залу, фітнес-центру чи басейну.

Враховуйте, що представників цього знака Зодіаку навряд чи порадують подарунки-сюрпризи та розіграші, так як Козероги люблять планувати своє життя. Не оцінять Козероги і дрібнички, так що дарувати їм магніти на холодильник або брелоки для сумочок не варто.