Подарунок на Новий 2018 рік Леву – чоловікові і жінці

Що подарувати Леву на Новий 2018 рік? Левам подобаються яскраві, стильні і дорогі презенти.

Не варто дарувати їм дешеві речі і дрібнички, а також надто прозаїчні подарунки начебто пилососів і наборів сковорідок або викруток. Леви швидше оцінять даремні, але стильні речі, що відрізняються оригінальністю.

Народжені під цим знаком Зодіаку нерідко володіють гарним смаком. Їм можна дарувати твори мистецтва, раритетні та антикварні речі, альбоми з мистецтва.

Леви також будуть раді отримати в подарунок книги, колекції дисків із записами улюблених фільмів, квитки на театральні вистави.

Шукаєте подарунок на Новий рік Леву – чоловікові чи жінці? Метал цього знака Зодіаку – золото, і гарним подарунком не тільки для жінок, але і для чоловіків-львів будуть прикраси з нього.

Представники цього знака Зодіаку нерідко воліють вишукані вироби в стилі «непомітна розкіш».

Що ще можна подарувати Львові на Новий рік 2018? Можна піднести новорічні сувеніри, посуд з різдвяної та новорічної тематики.

Однак враховуйте, що це повинні бути якісні речі. Чим дорожче буде такий презент, тим вище, на думку лева, ви його цінуєте.

Можна вибирати подарунки для Львова і з урахуванням хобі. Так, якщо ваш друг або родич захоплюється музикою, подаруйте йому музичний інструмент, на якому йому подобається грати, збори дисків з улюбленими музичними творами.

Якщо Лев любить фотографувати, то буде радий отримати в подарунок новий фотоапарат, програми для обробки знімків, електронну фоторамку і різні фотоаксесуари.

Не забудьте красиво упакувати свій презент, адже для львів велике значення має те, як оформлені речі.

Для представників цього знаку Зодіаку рік, що настає, стане прекрасним часом для подорожей та відряджень, які обіцяють бути вдалими.

Так що можете подавати в якості подарунків речі, пов’язані з подорожами, за що Лев буде вам вдячний.

Що вибрати в подарунок на Новий рік Леву – чоловікові і жінці? Дами прихильно приймуть в подарунок якісну парфумерію відомих брендів. Чоловікам можна подарувати дорогі аксесуари з шкіри, статуетки у вигляді лева з каменю, дерева, бронзи або скла.