Подарунок на Новий 2018 рік Овну – чоловікові і жінці

Що подарувати Барана на Новий 2018 рік? Представники цього знака вогню займають активну життєву позицію і відрізняються допитливістю.

Вони оцінять ексклюзивні і в той же час функціональні презенти, а також подарунки-сюрпризи. Не варто дарувати Овнам дрібнички (магніти на холодильник, брелоки для ключів тощо), до яких вони ставляться скептично.

Овнам можна подарувати якусь технічну новинку (планшет, смартфон, цифровий фотоапарат, електронну фоторамку, відеокамеру), книгу або зібрання творів улюбленого автора, підписку на журнал.

Представникам вогняних знаків можна дарувати оригінальні світильники: торшери, лампи, проектують на стеля зоряне небо, або декоративні свічники.

Якщо ви не впевнені, що ваш подарунок сподобається Овну, краще вручіть йому подарункову карту якогось магазину чи торгового комплексу.

Шукаєте подарунок на Новий рік для Овна – чоловіки чи жінки? Кращими презентами для представників цього знаку Зодіаку стануть ті, що пов’язані з їх захопленнями та хобі.

Бажаним подарунком для чоловіка-автолюбителя буде автореєстратор, навігатор або який-небудь аксесуар для автомобіля. Якщо жінка-Овен любить вишивати, подаруйте їй швейну машину, набір для вишивання хрестиком, плетіння бісером, журнали з викрійками одягу і описами схем в’язання.

Що подарувати Барана на Новий рік 2018?

Представники цього знака Зодіаку ведуть активний спосіб життя і намагаються підтримувати хорошу фізичну форму. Прекрасними подарунками для них стануть лижі, ковзани, гантелі, ракетки для тенісу, домашні тренажери або спортивний одяг.

Хорошим стимулом для постійних занять спортом стануть сертифікати на відвідування тренажерного залу, фітнес-центру чи басейну.

Вибираєте подарунок на Новий 2018 рік Овну – чоловікові чи жінці? Чоловіки-овни дуже люблять зброю, так як їм протегує Марс. Можна подарувати їм набір ножів або колекційне зброю (кортики, кинджали, мечі).

Жінкам Овнам подобаються яскраві аксесуари та прикраси, і ви можете вибрати в подарунок оригінальний браслет, намисто або клатч. Представники цього знака Зодіаку досить материалистичны, так що їм можна дарувати портмоне, скарбнички і «грошові» дерева».