Подарунок на Новий 2018 рік Рибам – чоловікові і жінці

Що подарувати рибам на Новий 2018 рік? Подарунки для представників цього знака Зодіаку краще вибирати, керуючись почуттями, а не логікою.

Не варто підносити їм стандартні презенти. Риби оцінять по достоїнству дизайнерську річ, твори мистецтва (картини, декоративні панно), можна піднести їм речі, зроблені своїми руками.

Можна подарувати статуетку у вигляді їх знаку зодіаку, статуетку фен-шуй, ланцюжок з підвіскою у вигляді знаку Зодіаку.

Риби володіють розвиненим відчуттям інтуїції, вони романтичні і вразливі, люблять мріяти і фантазувати.

Подарунок для них може бути пов’язаний з містикою і окультизмом. Їм можна дарувати різні пристосування для медитації, талісмани, ароматичні палички, сонники в красивому палітурці, видання про загадки історії, паранормальні явища і т. п.

Вони оцінять антикварні речі, ювелірні вироби, вишукані предмети для оформлення інтер’єру.

На Новий рік їм можна подарувати альбоми з мистецтва, колекцію дисків із записами улюблених фільмів, квитки на театральну виставу або художню виставку.

Шукаєте подарунок на Новий рік Рибам – чоловікові чи жінці? Чоловікові можна подарувати вироби зі шкіри – портфель, візитницю, органайзер в красивому палітурці, стильні запонки, затиск для краватки і т. п.

Жінка Риби буде рада отримати вироби з каменями блакитного і фіолетового кольорів – аквамарином, аметистом, сапфіром.

Що подарувати Рибам на Новий рік 2018? Представники цього знака приділяють велику увагу своєму здоров’ю, тому їм можна дарувати речі, які допоможуть підтримати і зміцнити: різноманітні масажери, прилади для лікування магнітною енергією, тонометри, глюкометри, зволожувачі та іонізатори повітря, домашні тренажери.

Що вибрати в подарунок на Новий рік Рибам – чоловікові і жінці? Риби вміють створювати справжні фотошедеври і люблять музику. Чоловікові можна подарувати цифровий фотоапарат, відеокамеру, молодій людині – плеєр з навушниками, колекцію дисків з його улюбленою музикою.

Жінці можна піднести декоративну косметику, засоби по догляду за обличчям і тілом, парфуми, стильні аксесуари. Або подаруйте їй сертифікати на участь в майстер-класі чайної церемонії, вітражного розпису, виготовлення прикрас своїми руками.