Подарунок на Новий 2018 рік Скорпіону – чоловікові і жінці

Що подарувати Скорпіону на Новий 2018 рік? Представникам цього знаку Зодіаку не варто підносити звичайні презенти, – подарунки для них повинні бути неординарними.

Це може бути антикваріат, сувенір з бронзи, ретро-телефон, бар у вигляді глобуса, телескоп. Гарними подарунками для Скорпіонів стануть оригінальні прикраси з каменю і дерева, сувеніри з далеких країн.

Представники цього знака Зодіаку обожнюють всі інтригуюче і таємниче. Вони оцінять такі подарунки, як амулети, карти Таро, кулі передбачень, статуетки фен-шуй і т. п.

Скорпіони люблять все, що зберігає і примножує гроші. Тому їм можна дарувати стильні дорогі гаманці, портмоне, залучають гроші сувеніри, наприклад, «грошові дерева» з натуральних напівдорогоцінного каміння.

Шукаєте подарунок на Новий рік для Скорпіона – чоловіки чи жінки? Чоловікові можна піднести статусний сувенір: пір’яну ручку, дорогу запальничку, гарний краватку, щоденник в шкіряній палітурці, колекційне зброю, жінці – колекційну ляльку, стильні аксесуари: сумочки, шийну хустку, рукавички з гарної шкіри.

Однією з особливостей Скорпіонів є їх пристрасність. Якщо ви перебуваєте в близьких відносинах, то можете подарувати скорпіону інтимний подарунок з еротичним підтекстом.

Що ще можна подарувати Скорпіону на Новий рік 2018? У першому півріччі представникам цього знаку Зодіаку потрібно особливо ретельно ставитися до свого здоров’я.

Гарними подарунками для них стануть прилади, які допоможуть його підтримувати: автоматичні і напівавтоматичні тонометри, глюкометри, масажери для різних частин тіла. Можна подарувати Скорпіону сертифікат на курс оздоровчого масажу або відвідування спа-салону.

В подарунок на Новий рік Скорпіону – чоловікові і жінці – можна піднести і оригінальні предмети для оформлення інтер’єру. Це може бути картина, декоративні свічники, гарний світильник, вази, статуетки з металу, скла або металу, журнальний столик.

Скорпіони оцінять по достоїнству дизайнерську річ або предмет образотворчого мистецтва. Їм також можна дарувати детективи, книги, присвячені паранормальних явищ, енциклопедичні видання.