Подарунок на Новий 2018 рік Стрільцеві – чоловікові і жінці

Що подарувати Стрільцеві на Новий 2018 рік? Представники цього знака Зодіаку цікавляться всім новим, тому їм можна дарувати технічні новинки –сучасні гаджети (ноутбуки, смартфони, планшети) або аксесуари до них.

Крім того, Стрільці по натурі – романтики. Вони прийдуть в захват від цікавого романтичного фільму або зробленого своїми руками альбоми зі старими фотографіями.

Інший хороший подарунок для представників цього знака Зодіаку – книга. Це може бути енциклопедія, збірник афоризмів або альбом з мистецтва в красивому палітурці.

Астрологи радять Стрільцям в наступаючому році приділяти більше уваги своїм близьким і вдома. Не варто відкладати «на потім» вирішення побутових проблем, починаючи від дрібного ремонту і закінчуючи облаштуванням квартири або заміського будинку.

Тому хорошим подарунком для Стрільців будуть предмети домашнього інтер’єру. У деяких представників цього знака Зодіаку, які приділяють мало уваги веденню домашнього господарства, може не виявитися найбільш елементарних побутових речей, так що подібні презенти будуть для них дуже до речі.

Що подарувати на Новий рік Стрільцеві – чоловікові і жінці? У прикрасах, як і в одязі, стрільці люблять все яскраве і незвичайне: масивні браслети з етнічними візерунками, яскраві намиста, кільця з камінням і без них.

Гарним подарунком для жінки-стрільця будуть оригінальні прикраси ручної роботи з каменю, дерева або скла. Чоловікові можна подарувати дорогу запальничку, колекційне зброю (шаблі, кортик, ніж і ін).

Що ще можна подарувати Стрільцеві на Новий рік 2018? Народжені під цим знаком Зодіаку люблять подорожувати. Гарним подарунком для Стрільця стане дорожня сумка, намет, набір альпіністського спорядження, сучасний «розумний» компас, супутниковий навігатор.

Представники цього знака Зодіаку люблять яскраві враження, азарт і ризик. Вони прихильно поставляться до подарунків-розіграшів і жартівливим презентів. Стрільці оцінять і подарунки-враження – стрибок з парашутом, кінну прогулянку, гру в пейнтбол, курс занять альпінізмом.

В подарунок на Новий 2018 рік Стрільцеві – чоловікові і жінці також можна піднести хороший парфум. Представники цього знака Зодіаку нерідко воліють квіткові аромати і запахи свіжості.