Подарунок на Новий 2018 рік Терезам – чоловікові і жінці

Ідеї новорічних подарунків Терезам в 2018 році

Що подарувати Ваг на Новий 2018 рік? Представники цього знака Зодіаку – мистецькі натури. Їм бажано підносити статусні і оригінальні презенти.

Можна подарувати їм предмети для оформлення інтер’єру: настільні і підлогові вази, фарфорові статуетки, оригінальні сувеніри, невеликі скульптури з онікса або мармуру, картини, предмети антикваріату і ін.

Ваги відрізняються витонченим смаком, люблять все красиве і витончене. Навіть у побутовій техніці ваги звертають насамперед увагу на дизайн.

Враховуйте, що для представників цього знака Зодіаку велике значення має сім’я, друзі і партнери. Терезам дороги речі, які несуть пам’ять про друзів і близьких.

Це може бути сімейний альбом, сімейна фотографія в красивій рамці, мобільний телефон, куди Ваги помістять свою обширну базу контактів.

Представники цього знака Зодіаку також будуть раді подарунку, який допоможе втілити в життя їхні мрії.

Шукаєте подарунок на Новий рік Терезам – чоловікові і жінці? Їм можна подарувати щось із парфумерії та косметики. Терезам подобаються легкі тонкі, а також пряні східні аромати з відтінками кориці і ванілі. Вибираючи парфуми, не забувайте, що Терези завжди прагнуть знати міру в усьому і не люблять різких запахів.

Що ще можна подарувати Ваг на Новий рік 2018?

У наступному році конфлікти можуть спровокувати у Терезів стреси і як наслідок – порушення в роботі серцево-судинної системи.

Представники цього знака Зодіаку можуть відчути занепад сил і втому. Щоб відновити сили, їм потрібно зайнятися спортом, а значить, чудовими подарунками для них будуть предмети спортивного інвентарю, абонементи на відвідування фітнес-центру, тренажерного залу чи басейну.

В подарунок на Новий 2018 рік Терезам – чоловікові і жінці можна піднести вишукані стильні аксесуари.

Не тільки жінки, але і чоловіки-Терези оцінять такий подарунок, як ювелірна прикраса – кільце або ланцюжок. Камінь-талісман Ваг – алмаз чи берил.

Не забудьте красиво оформити свій презент. Пам’ятайте, що для Терезів важлива навіть упаковка подарунків: забарвлення для неї краще підбирати пастельні, спокійні, остерігаючись кричущих і яскравих відтінків.