Подарунок на Новий 2018 рік Водолію – чоловікові і жінці

Що подарувати Йому на Новий рік 2018? Народжені під цим знаком Зодіаку люди романтичні, оригінальні і непередбачувані.

Вони обожнюють все нове і незвичайне, тому гарним подарунком для Водолія буде остання модель якогось гаджета або оригінальний аксесуар для техніки.

Ці люди постійно навчаються і намагаються відкривати для себе щось нове. Вони оцінять такий подарунок, як, науково-популярне видання, енциклопедія або підписка на цікавий журнал.

Якщо ваш друг цікавиться інформаційними технологіями, гарним подарунком для нього стане книга або диск з навчальними програмами з комп’ютерного програмування, ліцензійна програма або якась фішка, яка дозволить удосконалити комп’ютер.

Якщо Водолій вивчає мови, то йому стане в нагоді словник або диск з мовними програмами.

В подарунок на Новий рік Водолію – чоловікові і жінці можна подарувати щось з парфумерії. Представникам цього знаку Зодіаку подобаються яскраві аромати з нотами кориці, ванілі, цитрусових, екзотичні пряні аромати з нотами мускусу, сандалового дерева, орхідеї, а також інші запахи з несподіваними акцентами.

Що ще можна подарувати Йому на Новий 2018 рік? Водолії – художні натури, і презенти, які їм підносять, повинні відрізнятися оригінальністю. Це можуть бути твори сучасного мистецтва, оригінальні прикраси або сувеніри ручної роботи.

Представникам цього знака припадуть до смаку жартівливі презенти, а от подарунки-розіграші вони не оцінять. Також не варто підносити їм стандартні новорічні сувеніри і дрібнички.

Проте речі з магазину незвичайних товарів, хлопавки, кумедні новорічні маски – це прекрасна можливість порадувати Водолія.

В якості презенту для нього підійде все ексклюзивне, навіть дивне. І нехай це буде повною несподіванкою для вашого друга або подруги: Водолії обожнюють усілякі сюрпризи!

Шукаєте подарунок на Новий 2106 рік Водолію – чоловікові чи жінці? Жінки-Водолії оцінять колекційні ляльки, оригінальні прикраси ручної роботи з каменю, дерева або шкіри.

Чоловікам-Водоліям можна подарувати наручні годинники, сувеніри з далеких країн.

Ще один прекрасний подарунок для Водоліїв, які намагаються підтримувати хорошу фізичну форму і приділяють час занять спортом, – різні предмети спортивного інвентарю та домашні тренажери.