Срібне весілля — це подія важлива і дуже примітне. Завжди приємно милуватися на подружжя, які прожили в любові та злагоді цілих 25 років. А ось у близьких «молодих» з цього приводу виникає величезна проблема, що ж презентувати подружжю на 25-ти річчя спільного життя?

Срібне весілля відзначається після 25-ти спільно прожитих років подружнього життя. Багато чого в житті подружжя було: і сварки, і радості, і палкі почуття, і невеликі сварки. Але якщо після стількох років життя вони не перестали поважати і любити один одного, то це означає, що подружжя стали по-справжньому рідними та близькими людьми.

Для чоловіка і дружина 25-ти річчя спільного життя — це особлива подія. Вони чекають приємних сюрпризів і ніжних привітань. Дружина з нетерпінням чекає, що чоловік піднесе їй приємний презент, чоловік, навпаки, прагне привітань від своєї благовірної. А разом вони потребують подарунки і уваги їх дітей. Який же подарунок вручити батькам на урочисту срібне весілля?

Подарунки з срібла

Сама назва свята підштовхує на вручення подарунків, зроблених зі срібла. Цей метал є охоронцем сімейних цінностей, а подарунок, виготовлений з нього, може служити сімейною реліквією, що передається з покоління в покоління.

Який сюрприз подарувати із срібла?

  • Кубок. Срібний кубок може стати відмінним варіантом сімейної цінності. У цьому сучасному світі можна зробити під замовлення будь-який розмір кубка, на якому можна записати імена і прізвища подружжя. Такий цінний подарунок стане приємним сюрпризом для срібних молодят. Він стане не тільки окрасою квартири або будинку, але і стати фамільною цінністю, яка передається дітям, а потім і онукам.
  • Годинник або оберіг. Якщо діти бажають подарувати особисті презенти своїм батькам, то в якості варіанту можуть послужити наручні годинники для мами і тата або ж оберіг. Крім зазначених варіантів можна вибрати і кулони для кожного з батьків.
  • Сервіз. Батькам добре подарувати срібний сервіз для чаювання. Він буде збирати родичів за теплим і гостинним столом на всі сімейні свята. Аналогом сервізу може послужити піднос або срібна чаша. За народними прикметами вважається, що зазначені предмети домашнього вжитку додають у сім’ю достаток, ніжність і повагу.
  • Іконка. Для віруючих «молодих» можна подарувати православну срібну іконку, яка стане оберегом любові та щастя в цьому будинку. І не забудьте сходить до храму, щоб освятити срібну іконку. Хто на ній повинен бути зображений? Порадьтеся зі священиком або виберіть святого, групу святих самі.

Подарунки для душі

Весілля — це завжди весело і завзято, але подружжю за стільки років спільного життя довелося багато чого пережити. Кожна сімейна пара зберігає в душевній скарбничці і спільні удачі, і неприємні конфлікти. Чудовим подарунком на цей великий день послужити щось приємне і дороге для душі «молодят».

  • Романтична поїздка. Дітям важливо влаштувати батькам справжній вихідний, який вони запам’ятають на довгі роки, а потім з ніжними спогадами будуть розповідати своїм онукам. Ідеальним подарунком стане романтична поїздка. Можна вибрати тур в закордонне держава, а можна влаштувати для улюблених батьків короткий тур по цікавих і пам’ятних місць. В даному випадку все залежить від можливості дітей і бажання «срібних молодих».
  • Абонемент в СПА-салон, салон краси або в тренажерний зал. Активним людям дуже сподобається подарунок, з допомогою якого вони можуть відпочити тілом і душею. Найголовніше, що важливо дотримати дітям, це те, щоб обраний подарунок був не в тягар «молодим», а допоміг їм розслабитися і отримати насолоду.
  • Вечеря в ресторані. На срібне весілля добре подарувати романтичну вечерю для закоханих. Для цього потрібно замовити столик в шикарному ресторані, належним чином прикрасити інтер’єр місця свята, замовити душевну музику, смачний стіл накрити і залишити святкуючих наодинці.
  • Квитки в кіно або театр. Для багатьох «молодих» чудовим подарунком стане спільний вихід на цікаві для них місця. Сеанс в кінозалі чи прем’єра в театрі стане справжнім душевним відпочинком і прекрасним подарунком для батьків.

Практичні подарунки

Звичайно, срібне весілля — це чудове свято, але багато людей, проживши 25 років місці, бажають отримати в подарунок щось практичне і необхідне для дому. Практичні і важливі презенти не обов’язково повинні бути виготовлені з срібла, головне, вони повинні бути корисними для подружжя.

Що подарувати на весілля? Хорошими варіантами практичних подарунків можуть служити: банні рушники, махрові халати, постільна білизна, побутова техніка, вовняну ковдру, ексклюзивні подушки і т. п.

В якості практичних і важливих для сімейного життя подарунків добре вибрати і наступні варіанти: маленький настільний фонтан для прикраси інтер’єру, картина, біокамін, зволожувач повітря.

Коли батьки є завзятими городниками, то їм будуть приємні подарунки, які можуть стати в нагоді в саду або на дачі: гамак, мангал, коптильня, вуличний столик, садові прикраси або фігурки.

Любителям-підійдуть мандрівникам презенти у вигляді похідного валізи або компактною сумки-холодильника.

Подарунки-спогади

Діти можуть подарувати на весілля такий подарунок, який буде завжди викликати приємні і теплі спогади у подружжя. Подарунки-спогади практично не варті жодних грошових коштів, але вони є безцінними для душі. Щоб зробити такий сюрприз, необхідно запастися сімейними фотографіями різних років. На знімках повинні бути зображені батьки протягом усього сімейного життя. У каталог фотознімків можна включити і забавні зображення, що викликають щирий сміх у подружжя. Найголовніше, в каталозі повинні бути включені всі важливі моменти сімейного життя, які дороги і важливі для батьків.

Замість фотознімків можна зробити відеоролик, в якому також знаходяться спогади про спільні роки сімейного життя.

Який би не був обраний подарунок, для батьків він стане самим бажаним і приємним. Подружжю на урочисту подію можна подарувати все що завгодно, але будь-який подарунок необхідно доповнити букетом квітів і вітальними репліками. Мамі і татові в цей важливий для них день дуже важливо відчувати підтримку, любов і турботу, витікаючу від дітей і близьких родичів.

І не забудьте про квіти.