Чудові звичаї святкування весільних урочистостей різного формату прийшли до нас з часів глибокої давнини. Хіба не чудово, коли чоловік і дружина, які прожили спільно певну кількість років, святкують цю дату в оточенні спочатку маленькі, потім взрослеющих, а після – змужнілих і посивілих дітей!

Саме ці хвилюючі дні так хочеться відправити друзям запрошення, щоб разом відсвяткувати дату, коли поєдналися два люблячих серця. Зворушливий і урочистий ювілей так хочеться відзначити в колі найближчих людей, які були з вами десять, двадцять п’ять і п’ятдесят літо тому, коли ви були зовсім юними, набирався життєвого досвіду і стали навченим життєвим досвідом парою.

Критерії вибору

І все ж, коли друзі, подруги і просто близькі люди отримують запрошення на двадцятип’ятирічний ювілей, вони серйозно замислюються про те, як вибрати найкращий подарунок і якими критеріями потрібно керуватися, збираючись за покупкою в салон чи магазин.

Задаючи собі питання, що подарувати на срібне весілля, необхідно заздалегідь ретельно продумати всі можливі варіанти і вибрати найкращий. Далеко не завжди вдається відразу точно віддати переваги. Існує два абсолютно протилежних шляхи придбання сувеніру, який ви бажаєте подарувати на срібне весілля:

 • Ви передбачливі і обов’язково складаєте календар визначних дат ваших друзів. Тому парі, яка має намір відзначити срібний ювілей спільного життя, ви підбираєте презент задовго до самого ювілею. Це обдуманий і зважений подарунок.
 • Незважаючи на те, що двадцять п’ять років – солідна дата, а купити те, що ви хочете подарувати на срібне весілля немає можливості, ви підбираєте ваш подарунок в останню хвилину. У переважній більшості випадків це презент не завжди практичний і зі змістом, але зазвичай дорогий і пишний.
 • Найбільш близькі до пари, яка буде незабаром відзначати настільки прекрасний ювілей, зазвичай задовго дізнаються, що потрібно родині. Тому таким друзям простіше всього. Вони точно знають, що потрібно подарувати на срібне весілля. Це буде самий бажаний і потрібний подарунок, який запам’ятається надовго.
  Крім того, кожен подарунок, незалежно від того, як він був обраний і скільки ви витратили часу і грошей на його придбання вимагає одного необхідного аксесуара. У будь-який час року слід подарувати на срібне весілля розкішний букет квітів, яких за традицією має бути двадцять п’ять штук.

Срібні весілля — неписаний закон

Отримуючи запрошення на святкування срібного весілля, слід задуматися про серйозне виборі подарунка для пари молодят, які прожили разом двадцять п’ять років. Поради про те, що подарувати на срібне весілля можна знайти на численних сайтах і в журналах.

Проживаючи поруч пліч-о-пліч два з половиною десятка років ці люди стали настільки близькі один одному, що і подарунок повинен бути теж такий, який сподобається обом. Тому в переважній більшості випадків близькі і друзі вибирають вироби з благородного матеріалу — срібла.

Бути поруч двадцять п’ять років, з самої юності. За такий проміжок часу люди набувають однакові звички, звички і погляди. Їх відносини пройшли через багато що, як хороше, так і погане. Тим не менш, за чверть століття пара створила свої взаємини, такими, як ні в кого:

 • Дивовижно неповторними.
 • Разюче піддаються умов гнучкості.
 • Незрівнянно ефективними, з високими показниками міцності.
 • Абсолютно непідвладними руйнування часу і корозії.

Цю чудову пору називають чудовим срібними ювілеями. Багато друзі воліють подарувати на срібне весілля, виконане з цього чудового благородного матеріалу. Чому? Срібло є металом символом благородства, стійкості до окислениям і появі іржі, не боїться впливу часу, з часом набуває неповторний відтінок і якусь особливу красу. На особливе свято і подарунок повинен бути винятковим.

Подарунки з срібла

Які ж конкретно сувеніри можна дарувати на такий чудовий ювілей, це символічні деталі, які роблять свято абсолютно унікальним. Це такі презенти:

 • Батьки до ювілею двадцяти п’ятиріччя поєднання законним шлюбом можуть отримати ексклюзивні наручний годинник з корпусами з чистого світлого металу. Зазвичай для незабутніх спогадів про настільки унікальною дату годинник прикрашають символічними гравировками.
 • Традицією слід назвати сувенір у вигляді дорогий цепки, кільця, браслети. Чоловікові обов’язково підійде подарунок у вигляді пари витончених запонок, естетичною шпильки для краватки або брелока для зв’язки ключів, виготовлені з такого блискучого білого сплаву. Жінці ближче всього буде тонка брошка, пара маленьких сережок або виконана за індивідуальним замовленням підвіска.
 • Презент у вигляді сервізу або набору з срібного посуду можна по-справжньому назвати шикарним подарунком. Ці предмети були оцінені нашими далекими предками за гігієнічні якості і можливості знезараження. Презент у вигляді набору ложок, статуеток, канделябрів, ситечек для чайної церемонії, глечиків, символічних і звичайних келихів, фужерів або іншого посуду – неповторна казка для двох. Найбільш шикарним подарунком стане добротний піднос з срібла.

Душевний подарунок

Хто вважає за краще подарувати щось, що обов’язково повинно стати запам’ятовується і душевним подарунком, може обрати путівку або тур для срібних молодят.

 • Це може бути поїздка на двох в екзотичні країни, а може бути відокремлений відпочинок для двох люблячих на рідній природі, в дорогому будинку відпочинку в зеленій зоні.
 • Не менш цікаво і привабливо подарувати на срібне весілля запрошення сертифікат в ресторан за окремий столик або в кафе, де начебто зовсім недавно молоді студенти призначали один одному побачення.
 • Спільне проведення часу для срібних ювілярів – це парний квиток в оперу, на театральний спектакль або кіносеанс, сертифікатний пропуск на процедури в СПА салон або на проходження професійного масажу.
 • Виключно доречно буде подарувати набір побутової техніки, комплект посуду, набір білизни для ліжка, ковдри, пледи та набори подушок, рясно прикрашені квітами.
 • До речі будуть живописні полотна і невеликі картини, виконані вручну, сучасні деталі внутрішнього дизайну як то мініатюрні подверчивающиеся кімнатні фонтани. Не завадить срібним молодятам перегляд картини за домашнім кінотеатром, праска – відпарювач, який відмінно обробляє одяг, модний сьогодні іонізаційний комплекс або зволожувач кімнатній атмосфери.
 • Відмінним подарунком стануть цифрові високоточні фотоапарати, надійний і зручний гамак, вуличний столик, за яким затишно попити чаю, мангал для смачного ароматного шашлику, барбекю, набір незвичайних вазонів для зовнішнього оформлення або комплект садових ексклюзивних статуеток.
 • Яким би не був подарунок, найголовнішим є те, щоб він був подарований з душею і від самого доброго серця. Завдяки почуттів, вкладених у сувенір або практичну корисну річ, ваш подарунок запам’ятається молодятам – ювілярам надовго.

  Як зворушливо звучить пісня у виконанні Валентини Толкунової.