Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний

Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний У кожного найманого працівника компанії, фірми чи підприємства є свій начальник, без цього нікуди. І в цих начальників теж є свої начальники — це піраміда, яка нескінченна. І кожен у цій піраміді вибирає подарунок шефу на День Народження.

Як правильно подарувати подарунок Босові?

Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний Багато людей часто задаються таким питанням.
Начальник може бути веселим або нудним, «поганим» або «хорошим», агресивним або чуйним, загалом, різними.

Незважаючи на ставлення до керівника і покликав він на вечірку, чи ні, оригінальний презент все одно необхідно піднести. Подарунок втілює ставлення до людини і тому він повинен бути незабутнім і яскравим.

Начальник — це звичайна людина, незважаючи на його високу посаду, і ніщо людське йому не чуже. Швидше за все, у нього є захоплення або хобі, яким він віддає перевагу — це необхідно враховувати при виборі. Більшість побажань начальнику повинні бути такі ж, як і звичайній людині.

Люди, які займають більш високе положення на роботі, зазвичай краще забезпечені, ніж їх підлеглі, тому шефа складно здивувати звичайною купівельною річчю.

Подарунки для керівництва краще робити усім колективом разом, і тільки його заступники можуть дозволити зробити сюрприз індивідуально.

Субординація та етикет у відносинах між керівником і працівників диктує правила визначення бюджету на презент — його вартість не повинна перевищувати 5 відсотків від заробітної плати.

Якщо сюрприз буде занадто дорогим, то це може викликати у начальника почуття дискомфорту, а дешевий сюрприз навряд чи захочеться підносити своєму шановному босові. Необхідно виходити з цього правила.

Підносити презенти краще в першій половині дня, а якщо начальник запросив на вечірку на честь свого Дня народження, тоді краще це зробити саме на торжестві.

Краще не спізнюватися — ні на роботу, ні на вечір, так як начальство не любить людей, які не пунктуальні.

10 порад, щодо вибору подарунка для шефа чоловіки

Який подарунок шефу на День Народження від колективу можна піднести?Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний

1. Оригінальним сувеніром буде вічний двигун-антистрес або експрес-скульптор.

Такий предмет допоможе розвантажити психіку під час напруженого робочого дня та прийняття важливих рішень.

Ці сувеніри можуть бути у вигляді:

 • куль Ньютона;
 • спіралей;
 • магнітного релаксант;
 • круглого вовчка на підставці;
 • настільної боксерської груші;
 • експандера і так далі.
 • 2. Можна влаштувати шефові креативний розіграш у вигляді будь-якої яскравої ідеї. Необхідно тільки знати точно, що начальник зможе це оцінити і у нього гарне почуття гумору.

  3. Дуже сподобається шефові стильна кепка з написом «Великий бос» або орден «Краще начальнику».

  4. Можна купити абонемент на відвідування масажиста або оплатити пару годин в сауні — це допоможе відволіктися від рутини будніх днів.

  Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний

  5. Оцінить бос і японську одяг, кімоно або яскравий халат. Якщо він є шанувальником культури країни Сонця, тоді можна подарувати сертифікат на вечерю в японський ресторан.

  6. Відмінно підійде для шефа газета «Правда» на День Народження. В такому незвичайному виданні можна описати всі позитивні сторони начальника і його заслуги на роботі, а також згадати про підлеглих, які його поважають і цінують. Подібну газету можна замінити на унікальну листівку шефа з Днем Народження.

  7. Якщо начальник захоплюється спортом, то йому можна подарувати гарний спортивний костюм, дошку для серфінгу або лижі.

  8. Шеф-мисливець оцінить стильний ніж у шкіряному чохлі від відомого майстра.

  9. Начальник-художник, який захоплюється створенням картин, захоче отримати полотно або хороші кисті.

  10. В якості подарунка шефу на ювілей можна піднести колекцію унікальних чаїв, смаками яких він буде насолоджуватися до наступного свята.

  10 порад якщо начальник — жінка

  Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний

 • Абонемент в СПА-салон — вона зможе це оцінити.
 • Любителька солодкого можна піднести елітний шоколад в гарно оформленій коробці.
 • Оригінально буде піднести шефові жінці сувенір у стилі фен-шуй зі змістом. Наприклад, всілякі ієрогліфи, які будуть написані золотом на червоному оксамиті, і обіцяють щастя і любов, а також підвищення добробуту.
 • Оцінить дама-начальниця і різні обереги із слов’янською чи японської культури, які можна поставити вдома, в машині або кабінеті.
 • Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний

 • Жінці начальникові можна подарувати сертифікат в чайний ресторан на двох, щоб вона змогла з інтересом провести свій вільний час, який ніколи не забудеться.
 • Найкращий варіант — це витончено упакована кошик з хорошим чаєм, кавою і фруктами.
 • Багато жінок захоплюються фотографією і тому своєї шефині можна піднести нову модель дзеркального фотоапарата.
 • Шеф оцінить, якщо це представниця прекрасної статі, предмет інтер’єру для кабінету у вигляді офісного фонтанчика. Він допоможе заспокоїти нерви і додасть позитиву.
 • Подарунок шефу на День Народження: від колективу, чоловікові, жінці, прикольний

 • Жіночність та краса — якщо ці якості є в жінці начальникові, тоді варто їй подарувати скриньку для коштовностей, оформлену кристалами Сваровскі.
 • Шеф обожнює затишок і комфорт, можна піднести плед ручної роботи.
 • Загалом, подарунок начальнику може бути найрізноманітнішим, наприклад, його цікаво зробити своїми руками. Оцінить бос ручку з гравіюванням від дарувальника.

  Для цього потрібно вибирати дорогу ручку, щоб на ній було місце для напису, краще, якщо вона буде світлого тону.

  Напис виконується за допомогою гравірувального пристрою або спеціальних пилок та інших металевих інструментів.

  Не варто дарувати шефа гроші — це поставить його в незручне становище. Банальний канцелярський набір також не підходить для цього випадку.

  Подарунок повинен бути зроблений з душею і повинно бути видно, що його довго вибирали. А ще потрібно обов’язково підготувати подарунок для шефа чоловіка на День Народження у вигляді тосту. Тільки тоді праця дарувальників буде оцінений по достоїнству, а презент буде бажаним.