Для кожної дівчини весілля має особливе значення, отже, і підготовка до неї проводитися максимально ретельно. У певний момент перед нареченою постає питання про вибір свідка. Зовсім недавно, свідок була обов’язковим гостем на весіллі, але сьогодні на зміну прийшли свідки подружка або подружки нареченої. Прийшло до нас це поняття із заходу, і на сьогодні є дуже модним. Але по суті подруги виконують ті ж функції що і свідок, але є декілька особливостей. Розповімо, як вибрати подружок нареченої і які обов’язки вони повинні виконувати.

Як вибрати подружок нареченої? Одну чи кілька?

Першим відмітним моментом між свідком і подружкою нареченої є те, що подружок може бути кілька, а свідок тільки одна. Тобто якщо у вас є одна найкраща подруга, то тут і думати особливо нічого кого запрошувати у свідки, але якщо ви товариська і у вас як мінімум дві або три найкращі подруги, то їм варто відвести роль подружок. Взагалі немає ніяких правил щодо кількості подружок, адже для кожної дівчини весілля найкращої подруги такий же важливий день, як і своє весілля, тому ви можете запросити стільки кращих подруг скільки ви захочете і на скільки вам дозволять фінанси.

Якщо у вас є сестри, то, безумовно, буде краще, якщо ви довірите настільки важливі справи, рідним і близьким людям.

Не прибирайте з рахунків і сестру вашого майбутнього чоловіка, вона теж повинна стати вашою подружкою на весіллі. Як правило, подружками на весіллі завжди стають тільки дівчата, а чому б не додати в дамський колектив контрасту у вигляді «одного» нареченої. Це буде виглядати мило і кумедно. Якщо ви не бажаєте бачити на своєму весіллі купку однаково одягнених дівчат з однаковим макіяжем, то можете зовсім не дотримуватися подібної традицію, а просто запросити подруг в якості гостей, а не помічниць.

Обов’язки дівчат на весілля найкращої подруги

Подружки нареченої вибираються непросто так, вони мають певні обов’язки, пов’язані з підготовкою до весілля і її проведення. Для дівчини весілля найкращої подруги теж повинна мати велике значення, і вона повинна відмінно впоратися з усіма своїми завданнями. Які ж саме обов’язки має подружка нареченої?

  • Перед самим торжеством вони допомагають нареченій з вибором весільної сукні, аксесуарів, фати і іншого. Також домовляються зі стилістом, візажистом, фотографом і майстром по нігтьовому сервісу.
  • Є посередником між молодими і тамадою, представляючи інтереси молодих.
  • Допомагають молодим оформляти і розсилати запрошення.
  • Подруги продумують до дрібниць дівич-вечір.
  • Також на плечі дівчат лягати завдання по складанню сценарію викупу нареченої.
  • В день весілля дівчата повинні бути готові раніше всіх, щоб допомогти зібратися нареченій.
  • Якщо кілька дівчат, то краще, щоб кожна відповідала за щось одне. Одна роздає настанови іншим гостям, щоб уникнути зайвої метушні, друга стежить за тим, щоб молоді не спізнилися в ЗАГС, церква або на банкет. Третя, приміром, буде на підхваті у нареченої, щоб поправити зачіску, макіяж, сукня або фату. У такої дівчини завжди повинні бути під рукою косметичка з голками, нитками, голками, шпильками, шпильками і серветками.
  • І найголовніше, подружки повинні надавати моральну підтримку нареченої.

Якщо весілля пройшло ідеально, значить дівчата впоралися зі своїм завданням.

Образ подружок на весіллі

Головне правило при виборі способу подружок нареченої – це гармонія. Гармонія не тільки в одязі, але і в макіяжі, зачісці. Досягти подібного буває деколи дуже складно, адже у дівчат можуть бути різні типи фігур і форма обличчя, та й взагалі необхідно враховувати і індивідуальні переваги.

Найчастіше в якості сукні на весілля найкращої подруги вибирають звичайні класичні наряди легкого крою з шифону шовку або органзи. Якщо ж у дівчат трохи відрізняються колірні переваги, ви можете створити вбрання одного стилю, але в різних колірних рішеннях, додавши одну деталь або аксесуар, наприклад, пояс. Як варіант, можна використовувати попередній образ тільки навпаки, тобто всі сукні на весілля подруги самотнього кольору, але різного фасону. Якщо, наприклад, обраної нареченою колір подобатися всім дівчатам, а фасон комусь не підходить за типом фігури, кожній дівчині зшити відповідне їй за фасоном плаття на весілля найкращої подруги. Все більшої популярності користуються вбрання подружок нареченої в стилі «омбре». Дівчата можуть бути одягнені в сукні, що мають різні відтінки одного і того ж кольору. Фасони суконь на весілля подруги можуть бути як різними, так і однаковими.

Що стосується макіяжу для подружок нареченої, то він повинен відповідати і стилю весілля і поряд. Якщо, приміром, весілля проходити в стилі ретро, то й макіяж можна зробити більш яскравим. Якщо весілля проходити в ніжних тонах, то й макіяж краще вибрати природний, в стилі nude. Але найоптимальнішим стане макіяж «смокі айз», це класика жанру у всіх урочистостях.

Що подарувати і як привітати наречену

Весілля найкращої подруги — це не тільки допомога в організації торжества, дівчина повинна відмінно знати, що подарувати подрузі на весілля і які слова вітання їй сказати. В якості свого привітання подруга може подарувати нареченій що з дорогих косметичних засобів. Не рекомендується вітати наречену каструлями або наборами посуду, якщо хочете, щоб ваш подарунок в якості привітання ніс практичну мету, то можете подарувати корисний кухонний прилад, наприклад, каву машину, соковижималку або міксер.

Звичайно свідок говорить тост на весілля після батьків подруги-нареченої. Тому підготувати слова для привітання краще заздалегідь. Ви можете знайти поздоровлення в інтернеті у вигляді віршів, або написати їх самостійно. Не важливо звідки будуть взяті вірші для привітання, важливо щоб вони були щирі і добрі.

Якщо ваша найкраща подруга запросила вас на своє весілля у якості подружки нареченої, ви повинні розуміти, наскільки вона вам довіряє, адже подруга нареченої — це непросто гість, це насамперед помічниця. І якщо для вас весілля найкращої подруги нічого не значить, краще відмовтеся від цієї ролі, інакше ви можете все зіпсувати. Якщо ж ми помиляємось, і цей день для вас такий же значимий, то проявіть себе і доведіть, що ви гідні мати таке високе звання, як подружка нареченої.