Поліролі для пластикових поверхонь машини

Поліролі для пластикових поверхонь машини

Мітки:АвтополирольПаста для поліровки

Немає нічого дивного в тому, що з часом будь-які пластикові деталі автомобіля втрачають зовнішню привабливість. Вони тьмяніють, на них з’являються подряпини, плями і різні пошкодження, що погіршують зовнішній вигляд. Це стосується пластикових фар, приладової панелі, внутрішніх поверхонь дверей та інших елементів. Для того щоб повернути пластикових елементів автомобіля колишній привабливий вигляд, використовується полірування за допомогою різних засобів автокосметики.

Поліроль для пластику автомобіля — це спеціальний склад, за допомогою якого виконується полірування всіх пластикових елементів авто. За допомогою цього засобу можна позбутися від подряпин, прибрати плями з приладової панелі і надати машині ефектний зовнішній вигляд.

Застосування таких складів допомагає не тільки прибрати різні ушкодження з пластикових елементів авто. З їх допомогою ви надаєте своїй машині елегантний зовнішній вигляд, позбавляєте її всіх ознак активної експлуатації. Салон починає пахнути чистотою, а життєрадісний блиск покриття підвищує настрій вам та вашим пасажирам.

Поліролі для пластикових поверхонь машиниПоліроль для торпеди авто

Різновиди поліролей для пластику

Поліроль пластику може розрізнятися по своїй консистенції, призначенню і хімічним складом. Якщо говорити про сферу застосування, то такі речовини поділяються на такі групи:

 • для внутрішнього використання — служать для обробки приладової панелі, внутрішніх поверхонь дверей та інших елементів всередині автомобіля;
 • для зовнішнього використання — вони наносяться на елементи, які знаходяться зовні;
 • комбіновані — підходять для використання Як в салоні авто, так і зовні.

За типом поверхонь поліролі поділяються на такі види:

 • глянсове;
 • матові.

Як це зрозуміло з назви, глянцева різновид надає оброблюваним поверхням блискучий вигляд, в той час як матова таким глянцем не забезпечує.

Оброблений матовою поліроллю пластик позбавлений зайвого блиску. Якщо ви не любите блиск на приладовій панелі авто, використовуйте матову поліроль для авто від подряпин — вона додасть поверхні стриманий ефект світіння.

Поліролі для пластикових поверхонь машиниПоліроль матова і глянсова

Для видалення подряпин і різних дрібних пошкоджень використовуються спеціальні абразивні пасти для пластикових виробів. Не використовуйте засоби для лакофарбового покриття автомобіля — вони не годяться для м’якого пластику.

Промисловість пропонує великий вибір ароматизованих засобів для поліровки. Вони наповнюють салон приємним ароматом. Однак слід обережно їх використовувати — пасажири вашого автомобіля можуть страждати на алергію на деякі запахи.

Як користуватися поліролями для пластикових поверхонь автомобіля

Склади для полірування продаються у вигляді аерозолів або просто розлитими в звичайні флакони. Якщо у вас немає завдання позбутися від подряпин, використовувати такі речовини досить просто. Їх творці подбали про те, щоб ви мали можливість якомога частіше доглядати за своїм чотириколісним другом, не звертаючись за допомогою до фахівців зі станції технічного обслуговування.

Поетапно процес виглядає таким чином:

 • Необхідно підготувати поверхню. Видаляємо з неї пил і всі види забруднення. Потім ретельно висушуємо її.
 • Якщо у вас в руках аерозоль, нанесіть на оброблюваний пластик шар кошти з відстані 15-20 см. Якщо ви виконуєте полірування приладової панелі, і частина бризок потрапила на лобове скло авто, видаліть їх за допомогою чистої ганчірки.
 • Після нанесення складу протріть поверхню губкою, яка йде в комплекті.

Обробка пластикових елементів автомобіля глянцевими і матовими засобами догляду не несе в собі ніякої суттєвої різниці.

Поліролі для пластикових поверхонь машиниПолірування салону

Якщо вам необхідно видалити з поверхні пластику подряпини, вам буде необхідно використовувати абразивну пасту. Покроково процес видалення подряпин виглядає наступним чином:

 • Ретельно очистіть поверхню від бруду та пилу. При необхідності помийте її і висушіть.
 • Нанесіть ганчірочкою на оброблювану ділянку абразивну пасту і дайте їй якийсь час для спрацьовування.
 • Після того як паста придбає світло-сірий відтінок, почніть вручну його полірувати. Використання електричного обладнання тут недоцільно — пластик занадто м’який і вручну буде простіше контролювати навантаження.
 • Акуратно поліруємо, поки вся паста не зникне. Періодично видаляємо утворюється світло-сірий пил.
 • Після закінчення потрібно вимити поверхню, діючи обережно, щоб уникнути появи нових подряпин.

Поліролі для пластикових поверхонь машиниНабір поліролей

Висновок

Пластик є м’яким і податливим матеріалом. Внаслідок цього він потребує більш частому і ефективному догляду, ніж металеві частини машини.

З часом пластик тьмяніє, на ньому з’являються плями, подряпини і частинки грязі. Позбутися від усього цього і повернути вашому автомобілю первісну привабливість допомагають спеціальні засоби для чищення пластикових поверхонь.

Промисловість пропонує багатий асортимент автокосметики такого роду. Вона досить проста в застосуванні, і користуватися їй може практично кожен. Вибір речовини залежить від того, які завдання ви ставите перед ним, а також від ваших особистих переваг. Знавці запевняють, що не завжди в цьому випадку якість залежить від ціни. Тому експериментуйте, консультуйтеся і робіть висновки про те, що вам підходить найкраще.