Майбутні батьки, звичайно ж, заздалегідь купують дитяче ліжечко для свого малюка. Її використовують вже багато поколінь, тому цей варіант заспокоєння вважається перевіреним і рекомендованим багатьма людьми. У зв’язку з великим асортиментом і різновидами механізмів виникає запитання — яке ж пристрій краще? Для вирішення даної проблеми для початку варто розібратися з самим процесом роботи. Необхідно знати, як влаштовано виріб і з якими достоїнствами ви зіткнетеся. Про це і йтиметься у написаній статті.

Як працює маятниковий механізм

Зміст статті

 • Як працює маятниковий механізм
 • Поперечний маятник в ліжечку — це як?
 • Переваги ліжечок з поперечним маятником

Відповідь досить проста: вам необхідно запустити рух ліжечка за допомогою одного дотику. Робити це краще всього від себе, тоді рука буде набагато менше втомлюватися. Цей вид виробу є найбільш просунутим. Сама поверхня залишається на горизонтальному рівні. Сторони, в свою чергу, повинні бути рухливими і нічим не обмежені, щоб діяльність конструкції здійснювалася в повному розмаху. Амплітуда дорівнює від 6 до 15 сантиметрів. Крім цього, дитина сам здатний розгойдати споруда на деякий час. Це відбувається завдяки його переміщенням по всій площі ліжечка.

УВАГА! Бажано пам’ятати, що обмежувати простір, який оточує пристрій, не рекомендується, інакше другий з них втратить свою функціональність.

Напрямок може виходити за двома рушійним: або по поперечної, або по поздовжній. Сам вигляд користувачі вибирають за своїм особистим перевагам. Ми ж зупинимось на першому з них і спробуємо розібратися з його особливостями.

Поперечний маятник в ліжечку — це як?

Вважається традиційним способом для заспокоєння немовлят, так як повторює пересування, які притаманне стандартної колисці, а також класичної люльці, гойдалки на полозах. Крім цього, дії можна порівняти з природним заколисуванням — на руках, що практично може замінити присутність матері.

Призначена така конструкція для діток віком від трьох місяців, які щойно навчилися перевертатися з одного боку на інший. Закачування відбувається починаючи з лівого боку у праву або навпаки. Навіть дитина здатна привести в дію своє спальне місце без різних труднощів. Це може відбуватися у випадках, коли уві сні малюк мимоволі переймається і починає крутитися. Тим самим тихенько здійснюється плавне і трохи помітний рух, що його заспокоює і дає продовжити процесу сновидіння. А вам не доводиться хвилюватися за це і брати участь.

ДОВІДКА! Причому якщо поставити пристрій в перпендикулярному положенні до батьківського ліжка, то мамі всього лише треба буде простягнути руку, щоб привести в дію пристрій і продовжити спати.

Переваги ліжечок з поперечним маятником

Можна здивуватися, наскільки величезний список з перевагами у пристрої з даним механізмом. У нього входять наступні елементи:

 • Забезпечення зручності і компактності в експлуатації для сімей, які проживають в невеликих квартирах, приміщеннях. Так як агрегат не займає багато простору, на відміну від поздовжньої конструкції.
 • Якщо малюк, який вміє перевертатися, прокинеться вночі, то він сам може заколисати себе. Це говорить про автономності ліжка.
 • Безшумність роботи ложі. Маятник приходить в рух навіть від найбільш легких і, здавалося б, непомітних торкань. Причому коливання настільки плавний, рівне, що це відбувається без жодних звуків.
 • Придбання є плюсом для тих матусь, які не хочуть, щоб їхні діти не звикали до рук.
 • Досить велика амплітуда для розгойдування.
 • Переміщення по інерції максимально довгий.
 • Найчастіше виробники застосовують кілька рівнів розташування поверхні. Тим самим підбирається індивідуальний варіант для кожної людини.
 • У разі якщо малюк став засинати без використання заколисування, то слід прикріпити невеликі колеса до ліжечка. Тому перевагою є те, що агрегатом можна скористатися як для відпочинку самих маленьких дітей, так і старші.
 • Можливість фіксації спального ложа, причому з двох сторін. Користувач може запросто закріпити бажане положення в будь-який час за допомогою одного руху руки. Коли ліжечко застопоривается, забезпечується максимум безпеки для малюка при розгойдуванні.
 • Споруда не залишає сліди на поверхні, якщо доведеться зрушувати її.

Пам’ятайте, що навіть при виникненні деяких недоліків, їх можна без особливого працю ліквідувати. Але, так як вони практично не притаманне поперечному механізму, з такою ситуацією — їх виявленням — ви навряд чи зіткнетеся.