Щоб отримати на виході класні знімки з фотосесії, вам необхідно про все подбати заздалегідь і не намагатися все покладати на плечі фотографа. Адже коли думає відразу кілька людей, виходить набагато крутіше, ніж якщо все намагається розпланувати один. Тому в цій статті ми розповімо вам декілька цікавих ідей для вашої весільної фотосесії.

Перший приклад

Погодьтеся, що не особливо цікаво просто дивитися на фотографії з весільного ресторану чи Рагсу. Тому хочемо вам порадити відзняти весь процес підготовки до весілля. І фотографій буде побільше, і розповідати потім буде цікавіше, як ви організували таке свято. Наприклад, варто відзняти:

  • Як майбутня наречена вибирає собі вбрання,
  • Як майбутній наречений з друзями підбирає костюм,
  • Як іде підготовка до церемонії вранці вдома у нареченої,
  • Як наречений збирається і їде до нареченої,
  • Аксесуари, які підкреслюють характер нареченої і нареченого,
  • Особливу увагу варто звернути на сукню молодий — йому має бути присвячена не одна дюжина фото,
  • Обов’язково приділіть особливу увагу нареченій та її образу.

Варто відзначити, що не обов’язково все знімати в день весілля. Щоб відзняти, як наречений збирається їхати за нареченою, може знадобитися не один годину, так що варто розпланувати, що і коли знімати.

Другий приклад

Варто сказати, що фотосесія, яка складається з фотографій суто нареченого і нареченої, не цікава. Тому варто приділити увагу друзям майбутньої подружньої пари. Хорошою ідеєю буде друзів нареченого надіти однакові костюми і віднятися в окремій міні-фотосесії. Цікаво буде також зняти, як ви вибираєте костюми у кравця або в магазині. Те ж саме стосується і нареченої: окрема невелика фотосесія майбутньої дружини з її подружками. Варто звернути увагу, що для знімків слід орендувати однакові вбрання, навіть якщо на весіллі дівчата будуть у інших. Так, можна буде зробити акцент на нареченій, не применшуючи краси кожної з її подруг.

Третій приклад

Обов’язково зробіть фотосесію під час весільної подорожі, адже завжди цікаво подивитися, що все-таки сталося після церемонії, куди молоді їздили відпочивати і взагалі, як потім проводили свій час. Зазвичай на території готелю, особливо це стосується курортів, є фотографи, які зроблять вам чудову фотосесію. Рекомендуємо зробити її в романтичному стилі, адже медовий місяць для того і створений, щоб побути удвох.

Якщо вас цікавить весільна фотосесія в СПб, то рекомендуємо вам Миколи Гулика. Портфоліо, ціни та контакти можна подивитися на сайті фотографа з СПб — http://nickgulik.com.

Бажаємо вам удачі і розкішних фотографій!