У світі високих технологій-ми звикаємо до того, що інформацію можна зберігати на наших девайсах. Як прикро стає, коли раптом розумієш, що смартфон втрачено: записна книжка, фотографії, замітки і інше – все потрапило комусь у руки. Рішення цього є, адже творці ОС Android придумали, як можна відшукати свій телефон прямо з дому.

Віддалене управління Андроїд

Дійсно, проблема зникнення засоби зв’язку вже не так сильно турбує людей, тому що сучасні програми дозволяють здійснювати пошук в самих різних місцях. Винятком залишається лише той варіант, коли смартфон вкрали навмисне і застосували всі необхідні налаштування, щоб замести сліди. У цьому разі найкраще буде звернутися в поліцію і написати заяву, хоча видалити всю особисту інформацію не вийде. Що робити, якщо ситуація така: смартфон включений, але не в ваших руках? Вам допоможе віддалений доступ Андроїд ОС з будь-якої точки світу.

Знайти Андроїд через Гугл

Якщо вбити в пошук Яндекса «як знайти Андроїд», то відразу вилізе найпростіший спосіб знайти свій пристрій. Здійснює і Гугл пошук телефону Android – потрібно активувати вже вшитую функцію, яка знаходиться в налаштуваннях. Для цього постаралася сама компанія, для якої захист особистих даних користувачів стоїть на першому місці. Пошук таким методом підійде тільки тим, хто випадково втратив свій девайс, тому що якщо його вкрали, то швидше за все, викрадачі вже знесли всі налаштування і доступ до управління буде неможливий.

Як знайти втрачений телефон Андроїд через комп’ютер за допомогою Гугл:

 • Зайдіть в «Налаштування» девайса і виберіть пункт «Безпека – Адміністратори пристрою».
 • Поставте галочку навпроти «Віддалене керування Android».
 • Натисніть на кнопку активації, щоб включити програму.
 • У разі втрати зайдіть з комп’ютера на сторінку програми у своєму Гугл-акаунті і знайдіть свій телефон.
 • На карті буде показано його місце розташування, однак необхідно, щоб функція GPS була активна.
 • Андроїд Лост

  Ще один варіант пошуку телефону Андроїд – це скористатися сторонніми додатками, які пропонує Google Плей Маркет. Одне з них – Android Lost. Як тільки додаток буде встановлено та активовано, ви відразу стаєте центром управління смартфоном з будь-якої точки світу, що допомагає вам знаходити своє пристрій швидко. Дуже важливо добре вивчити всі можливості Андроїд Лост, щоб потім можна було легко ними керувати для успішного результату, навіть якщо девайс вкрали зловмисники.

  З допомогою нього ви зможете відправляти повідомлення з проханням передзвонити, щоб повернути гаджет, заблокувати, вимкнути, видалити особисту інформацію, відстежити його місце розташування, зробити фотознімок викрадача, відстежувати новий номер. Важливо правильно налаштувати додаток, щоб отримати доступ до всіх функцій вашого смартфона з планшета або ноутбука.

  Android Девайс Менеджер – знайти телефон

  Відстеження телефону Андроїд також можливе з допомогою Android Device Manager. Це та ж функція Google, яка вже є в ОС, але дещо оновлена, є сторонньої і має функціонал, який відрізняється від стандартної програми. Головним мінусом є те, що стеження за гаджетом з цією програмою дасть результати лише тоді, коли телефон підключено до мережі Інтернет. В іншому випадку видалити особисті файли буде не можна.

  Програма для відстеження телефону Android Anti-Theft

  Допомогти відшукати втрачені девайси намагається і компанія Symantec, яка вже давно бореться з вірусними файлами. Програму для відстеження телефону Android Anti-Theft можна безкоштовно скачати в магазині додатків Google Market і встановити на гаджет. Після активації вам будуть доступні такі функції, як визначення місця розташування девайса, віддалене блокування, активація сирени, повідомлення про зміну SIM-карти.

  Відео: як знайти загублений телефон Андроїд