Потрібен пеленальний столик: купувати пеленальний столик додому

Потрібен пеленальний столик: купувати пеленальний столик додомуНе чекаючи народження дитини, батьки дуже часто активно планують майбутні покупки, щоб з появою малюка оточити його максимальною турботою. Столик для сповивання новонароджених не весь час знаходиться в списку найбільш затребуваних речей, але в той же час цей предмет меблів значно допомагає заощадити час і сили.

Навіщо потрібен пеленальний столик для новонароджених

Зміст статті

 • Навіщо потрібен пеленальний столик для новонароджених
 • Потрібен будинку пеленальний столик
 • Чим можна замінити

Будь-який майбутній батько повинен обміркувати способи організації дитячої кімнати. І при цьому чітко прийняти рішення, яка саме меблі потрібно для малюка, необхідно визначитися, чи потрібно купувати пеленальний столик, ймовірно, його можна замінити іншими предметами меблів, наприклад, великим комодом. Але потрібно не забувати, що цей предмет в першу чергу зобов’язаний бути використаний для полегшення життя батьків дитини.

Правильно підібрати пеленальний стіл для новонародженої дитини не просто. При виборі цього предмета меблів потрібно враховувати деякі нюанси:

 • Стіл для сповивання новонародженого зобов’язаний бути надійним. Не варто віддавати перевагу цієї меблів з дешевої пластмаси, так як вона може бути токсичною. Так, так ви зможете заощадити бюджет, але існує ризик нашкодити новонародженій дитині.
 • Стійкість пеленатора. Якщо це звичайна дошка або повноцінний пеленальний стіл, то він зобов’язаний бути стійкий. Розміри столика також мають важливе значення. Чим він більший — тим комфортніше дорослим сповивати дитину і підвищується зручність і безпеку для дитини.
 • Матеріал для виготовлення пеленатора. Столик для сповивання зобов’язаний бути не ковзаючим, а матеріал, яким він покритий — вологонепроникним.
 • Пеленатор повинен відповідати необхідній висоті, щоб батькам не треба було нахилятися. Хороший вибір – столик на коліщатках, якщо розглядаються габаритні варіанти моделей. Так, його можна пересувати по квартирі без зусиль.
 • Потрібен пеленальний столик: купувати пеленальний столик додому

  Потрібен будинку пеленальний столик

  Деякі люди можуть сказати, що пеленальний столик – це розкіш під час народження дитини. І, правда, так як, скоріше всього, в кожному будинку можна підібрати безліч ідеально рівних поверхонь, де можна сповити дитину.

  Але якщо цей процес слід виконувати по 10 разів щодня, бігаючи по квартирі в пошуках підгузників або присипок, то турбота про малюка виходить за рамки визначення щасливого материнства.

  Увага! Пеленаторный столик, як правило, використовується для дітей від одного року життя. Але за фактом багато хто батьки самостійно вирішують, до якого часу їм потрібен пеленальний столик, з урахуванням особливостей розвитку малюка.

  Найчастіше пеленаторы використовуються до півроку життя, так як в цьому віці дитина починає пізнавати навколишній світ з допомогою переміщення і при будь-якому недогляд з боку батьків може впасти на підлогу.

  Тому темперамент дитини є пріоритетнішим під час вибору моделі певного виробника. Також важливе значення має зростання новонародженої дитини: довжина столика для одягання пелюшок повинна становити не менше 75-85 см від загального зростання малюка.

  Потрібен пеленальний столик: купувати пеленальний столик додому

  Чим можна замінити

  Якщо не придбати столик для сповивання, то батьки починають пристосовуватися до різних умов сповивання дитини стоячи на колінах біля ліжка, проявляючи фантазію. У деяких випадках пеленатором є просто письмовий стіл, який застелена клейонкою.

  У будь можливої заміни існує безліч недоліків:

  • якщо в якості пеленаньной поверхні обраний диван – він не є дуже твердим і не підходить дитині для розвитку координації руху і досить небезпечний за відсутності встановлених обмежень. Тому основними вимогами під час створення стійкості імпровізованої поверхні для сповивання є установка бортів;
  • мінімальна функціональність (поруч не знаходиться полиць або шафи з інструментами або препаратами правильного сповивання).Потрібен пеленальний столик: купувати пеленальний столик додому

  Купуючи меблі в дитячу кімнату, необхідний раціональний підхід. Столик для сповивання є одним з основних інструментів, який потрібно купити. Цей предмет меблів спрощує догляд за малюком і може бути місцем для зберігання дитячого одягу. Додатково також можна почитати відгуки на форумах.