Перш ніж принести дитину в будинок, важливо подбати про багатьох деталях. Кожна дрібниця має бути ретельно продумана. В перші дні і місяці життя малюк проводить у своєму ліжечку практично весь свій час. Завдання люблячих батьків подбати про забезпечення комфортних умов для нього. Суперечкою багатьох батьків є питання — чи потрібно ковдру новонародженому в ліжечко?

Обґрунтовані відповідь на складне питання

Зміст статті

 • Обґрунтовані відповідь на складне питання
  • Як вибрати гарну ковдру
 • Який матеріал підходить для крохи

Відповідь однозначна — воно потрібно. Без нього складно підтримувати правильний температурний режим. Оптимальний показник температури в дитячій кімнаті має знаходитися на рівні від 18 до 22 градусів за Цельсієм. Для недоношених діток температура в кімнаті повинна бути 23-25 градусів. Отже, в залежності від рівня температури можна визначити, яке ковдру потрібно. Також необхідно врахувати індивідуальні особливості дитини. Зверніть увагу на такі показники, як вологість і атмосферний тиск у приміщенні.

Як вибрати гарну ковдру

Купуючи ковдру для новонародженого необхідно враховувати ряд важливих критеріїв. Серед яких варто виділити основні:

 • Розміри спального ложа. Якщо ви купите занадто велику ковдру, воно неодмінно буде бгати. В результаті тепло стане розподілятися нерівномірно, дитині буде недостатньо комфортно. Також не варто випускати з уваги і той фактор, що дитина просто може заплутатися в такому ковдрі. Вибравши дуже дрібне виріб, вам не вдасться повністю накрити малюка, він замерзне.
 • Матеріал, з якого зроблено виріб. Цей показник визначає, наскільки комфортно буде спати під ковдрою.
 • Виріб повинен витримувати часті прання. Його необхідно часто прати, це запорука чистоти і здоров’я дитини.
 • Довжина і ширина вироби повинні вибиратися відповідно зі спальним ложем. У міру дорослішання дитини, розміри ковдри повинні збільшуватися. Будьте уважні роблячи свій вибір.

  ВАЖЛИВО. Добре, якщо виріб буде трохи більше за розмірами, ніж матрац, це дозволить запнути його, це дуже зручно.

  ДОВІДКА. Зверніть увагу на моделі з фіксуючими елементами, це дуже зручно.

  Який матеріал підходить для крохи

  Сучасні виробники пропонують величезну різноманітність варіантів, серед яких вироби з різних видів матеріалів та наповнювачів. Це натуральні і синтетичні матеріали.

  Кожен батько в залежності від індивідуальних особливостей дитини, умов проживання зможе вибрати підходящу модель, під якою дитині буде не тільки тепло, але і затишно і комфортно.