Мішель Комбс, яка веде блог на Rubbershoesinhell.com і основною своєю характеристикою називає свою любов до текіли, розповіла про своє бачення того, як жінкам у віці варто виглядати і чого уникати.

Ми просто не могли не поділитися цим з вами, тому що те, що вона каже – це те, чого дійсно варто уникати всім нам!

Загуглите «що не можна носити після 50-річного віку», і перед вами відкриються тисячі статей з барвистими фотографіями погано одягнених в’ялих бабусь.

Мені б хотілося сказати авторам цих «ніззя»-статей, що у своїх текстах вони звертаються до дорослим жінкам, а не до дітей дошкільного віку.

Можна годинами перебирати речі, які нам робити не можна: як можна одягатися, як не можна фарбуватися, як не можна лаятися матом.

Ось, що я про все це думаю.

До біса, вам 50!!! Носіть все, що хочете.

Якщо ви прожили 50 років, і все ще не знаєте, як одягатися, щоб виглядати відповідно випадку, ви втрачаєте взагалі найкрутіше про вік. Найкрутіше те, що чим старше ви стаєте, тим більше вам повинно бути наплювати на погляди і думки інших.

Вам повинно бути комфортно у вашому власному тілі і в вашому власному віці.

Ну, все ж є пара речей, які жінкам у віці, дійсно, не варто на собі носити :

1. Всю тяжкість цього світу.

Ви старієте, коли починаєте звалювати на себе тягар всієї планети. Якщо вам все ж приносить якесь мазохістське задоволення звалити на свої плечі тягар проблем усього світу, можливо, спробуйте трохи звузити межі своєї ноші. Скоротіть її до декількох континентів, наприклад.

От я несу на своїх плечах тільки ношу Австралії. Мені здається, це має деякий полегшує ефект.

2. Сором і жаль.

Не багатьом з нас вдається відкинути цю маску. Більшість виглядає так, начебто їх силою запхали цибулею та риб’ячим жиром.

Сором і жаль особливо важко нести після 50. З-за них наші очі червоніють і розгублено бігають. Як тільки до ваших очей добереться старість, потрібно терміново переоцінити мудрість чорної підводки для очей.

Я сказала, вистачить мучити себе соромом і каяттям! Візьміть олівець і намалюйте стрілки на очах.

3. Рожеві окуляри.

О, дорогі, ви вже добре знаєте себе. Ці окуляри не приносять ніякої користі.

Вони не тільки створюють відчуття, що ви цілодобово курите травичку, але і заважають вам тверезо оцінювати що відбувається і оточуючих людей. Так, життя — біль, але нам давно пора навчитися з цим справлятися.

Так що знімайте рожеві окуляри, або хоча б одягніть чорну класику. Між іншим, за ними зовсім не розгледіти наші гріхи.

4. Стислі губи.

Бувають певні ситуації, коли необхідно стиснути зуби і стійко перенести якісь труднощі.

Але не обов’язково завжди бути героєм і триматися молодцем. Від стиснутих губ утворюються глибокі складки між верхньою губою і носом.

5. Багато капелюхів.

Особисто я взагалі не ношу ні однієї. Не підходяща у мене для капелюхи форма голови! Ви ж знаєте цих бабусь, у який ціла шафа відведено під різні химерні капелюхи і косыночки. Але, врешті-решт, ми ж не стаємо молодшими.

Що відбувається одного разу з такими бабусями? Я вам скажу, що: вони надягають шапочку для душу і йдуть до неї на вечір танців у міському парку. А ми не хочемо, щоб таке сталося.

6. Особа розслабленої сучки на курорті.

Ахахаха. Жартую. Носіть це вираз обличчя скільки влізе. Але не забувайте хоча б зрідка життєрадісно посміхатися – тоді ваше обличчя добрий і м’який вигляд. Принаймні, мені так кажуть.

Немає нічого поганого в тому, щоб прислухатися і слідувати чиїмось порад про те, як варто виглядати і що одягати. Але іноді цієї інформації занадто багато.

Хто диктує, що відповідає нормі, а що – ні?

З мого місця мені здається, що для різних географічних широт, соціальних статусів, доходів і розмірів «відповідними» є дуже різні речі. З часом поради стають все заплутаніше і бессмысленней. Мабуть, продовжу я носити свої кеди, джинси і чорні футболки.

Ви переживаєте, що сьогодні вдягти? Розкажіть нам про ваших життєвих поглядах в коментарях!

Джерело