Повернення ламінату: неякісного, якщо скінчилася гарантія

Після покупки вибраного ламінату часто доводиться стикатися з його поверненням в магазин із-за різних причин. Але, як правило, практично всі продавці не хочуть приймати цей товар назад, посилаючись на багато факторів.
Мета будь-якого магазину полягає в тому, щоб продати товар, а не тому його приймати, це дуже клопітно. Тому багато покупців і не знають, як правильно повернути ламінат назад в магазин. Давайте детально опишемо момент повернення.

Як повернути неякісний ламінат в магазин

Зміст статті

 • Як повернути неякісний ламінат в магазин
 • Як повернути ламінат, якщо скінчився термін гарантії

Повернення ламінату: неякісного, якщо скінчилася гарантіяЩоб повернути неякісний ламінат слід надати:

 • Письмово претензію на повернення ламінату, яка повинна бути грамотно оформлена, відповідно до законів.
 • Супроводжуючі документи.
 • Чек з конкретною сумою оплати.
 • УВАГА: Для початку ламінат повинен пару днів полежати в не розпакованому вигляді. Потім розкрийте одну коробку і подивіться на товар. Якщо є сколи, тріщини, опуклості або не відповідає вибраний колір, то сміливо узгодьте повернення всієї покупки.

  ДОВІДКА: Можна замінити товар, і не виробляти повернення. Це дозволить зберегти час.

  Якщо ви самостійно стали укладати ламінат і виявили нерівності і нестиковки продукції, то повернути укладений ламінат вже практично не вийде.

  УВАГА: Це можна зробити, якщо у вас виробляли укладання професійні укладальники з офіційною фірми або підприємства. Після складання акта його слід зафіксувати у відповідного органу. Тільки після цього ви зможете повернути свої витрачені гроші і плюс продавець повинен оплачувати всі відповідні витрати на документи.

  Як повернути ламінат, якщо скінчився термін гарантії

  Повернення ламінату: неякісного, якщо скінчилася гарантіяДосить часто виробник вказує гарантії з моменту виробництва і до 2 років терміну придатності. Але втрачається час на митницю, транспортування, складське зберігання. Потім оптові покупці в особі продавців магазинів виставляють вже прострочений товар, у якого минув термін гарантії. Цей документ досить складно отримати простому покупцеві.
  Ламінат повернути практично неможливо, якщо термін гарантії вже пройшли. Тому, щоб не трапилося це явище, слід вимагати при купівлі сертифікат виробника товару, в якому чітко прописані дати закінчення строку по гарантії. Продавці самі встановлюють терміни на товар і тому потрібно убезпечити себе на випадок повернення товару:

 • Укласти договір, в якому буде прописаний термін гарантії, не менше 2 років з моменту покупки.
 • Мати чек на продукцію.
 • Бажано, щоб ламінат укладав представник з магазину. Тоді при виявленні будь-яких неполадок можна швидко повернути товар, навіть після закінчення гарантії.
 • Деякі товари мають термін до 10 років, але це повинно бути прописано.

  УВАГА: При купівлі дорогого ламінату, відразу оформляйте договір з чітко прописаними строками повернення.