Зуби — наша візитна картка. Часто враження, яке ми виробляємо своєю посмішкою, назавжди залишається в пам’яті людей. Але, на жаль, білосніжними зубами в наші дні мають не всі. День у день ми спостерігаємо в дзеркалі неприємний жовтий наліт, від якого прагнемо позбутися. Багато стоматологічні клініки пропонують послуги з вибілювання зубів, і коштують вони недешево.

Але є й інший засіб, який дозволить зробити зуби значно білішою в домашніх умовах. Придбати його можна за копійки в будь-якій аптеці. Це активоване вугілля.

ЗНАДОБИТЬСЯ:

  • зубна щітка
  • активоване вугілля.

Споліскуємо щітку водою.

На цьому фото дівчина використовують активоване вугілля в капсулах, всередині яких знаходиться порошок. Його можна просто висипати на мокру щітку. Якщо під рукою лише звичайні, звичні всім таблетки, потрібно помістити одну таблетку в невелику ємність, додати кілька крапель води і розім’яти таблетку до однорідної маси. Намагайтеся, щоб в пасті не було грудочок — вони можуть пошкодити емаль.

Тепер чистимо зуби!

Після 3-5 хвилин інтенсивної чистки споліскуємо рот водою. Ось так! Зуби білішими колишнього! Звичайно, чекати, що вони блиснуть рекламної білизною, не варто — ми все-таки живі люди. Але ви неодмінно помітите ефект. Повторювати процедуру можна раз в десять днів.

Детальніше про все це розповість відео (англійською):

Посмішку!