Срібне весілля — важливий рубіж в життя сімейної пари. Цілих 25 років подружжя прожило разом, зберігши теплі почуття. В цей день зазвичай влаштовується пишне торжество, чоловік і дружина обмінюються подарунками і отримують численні привітання від друзів, дітей, родичів.

Як привітати чоловіка

У річницю весілля для чоловіка можна організувати справжнє свято. Це може бути як пишна вечірка-сюрприз з участю численних запрошених, так і романтичну вечерю наодинці при свічках. Вибір того або іншого формату залежить від уподобань чоловіка і його смаків.

Якщо великого торжества не планується, можна ефектно привітати чоловіка протягом дня оригінальним способом: замовити у творчій студії тематичні сценки з участю мімів, ростових ляльок, аніматорів, відправити йому на роботу коробку-сюрприз з фольгированными повітряними кулями весільної тематики.Такі привітання зручно адресувати у тих випадках, коли в дату срібного весілля подружжя знаходяться поруч, в різних містах чи країнах.

Подарунки з срібла

Срібло — метал благородний, ефектний, він має стильний і привабливий зовнішній вигляд, виглядає дорого і колоритно. В якості привітання дружину можна піднести:

  • печатку з пам’ятним написом;
  • запонки;
  • браслет;
  • портсигар;
  • набір келихів;
  • тематичні елементи декору інтер’єру (мисливцеві — фігуру із зображенням зброї,
  • футболісту — срібний м’яч, компьютерщику — декоративну мишку з срібла);
  • колекційні монети.

Продумайте, як Ви піднесете обраний подарунок: обмежитеся парою фраз або оформіть привітання у вигляді сценки. Нерідко саме презентація подарунка більше залишається в пам’яті, ніж сам сюрприз.

Друга весілля

Зазвичай до срібного весілля подружжя вже подзабывают, яким був їхній день одруження. Річниця — чудовий шанс ще раз сказати один одному клятви вірності, зібрати на свято численних родичів і друзів, розрізати весільний торт.

Для масштабного урочистості важливо продумати розважальну програму (конкурси, сценки, гумористичні та ліричні замальовки з життя подружньої пари). Якщо кількість запрошених перевищує 10 осіб, варто скористатися послугами професійного ведучого вечора або тамади.

В якості декору інтер’єру можна вибрати блискучі відтінки срібною колірної гами. Вони додадуть приміщенню особливо урочистий вигляд і підкреслять статусність заходи. В запрошеннях на срібне весілля можна вклеїти весільну фотографію із сімейного архіву пари.

Гостям напевно буде цікаво подивитися, якими були ювіляри в день свого весілля чверть століття тому. Для цього необхідно взяти на свято альбом зі знімками або ж замовити книгу, присвячену саме цій даті. Образи «молодят» також варто прикрасити елементами: чоловікові — краватка з характерним блиском, дружині — кольє або шаль з сріблястих ниток.

У музичну програму має сенс включити композиції, які звучали в день одруження пари. Наприклад, мелодію їх першого танцю. Також відмінно святкування впишуться і сценки з того, першого урочистості. Якщо у подружжя залишилася відеозапис весілля, її успішно можна використовувати для ліричних моментів на святі.

Швидше за все, на подібному святі будуть присутні запрошені з декількох поколінь, тому необхідно з провідним узгодити розваги для всіх віків: веселі сценки для дітей та молоді, конкурси і танці — для категорії «старші».

Включіть в програму святкування і ефектні атрибути класичного весілля: ритуал сімейного вогнища, розбивання келихів на щастя, запуск у небо повітряних кульок із мріями і т. д. Напевно, у ювілярів на їх весіллі не було гостьової книги з побажаннями від гостей — це легко виправити на срібне весілля. Яскраві моменти торжества, сценки, привітання з весіллям, щирі емоції — всі ці моменти, зафіксовані на фото, гарантовано прикрасять сімейний архів пари.

Привітати чоловіка у цей день найкраще Ви зможете словами подяки за щасливі роки, проведені разом, за дітей, за все те, чого змогли домогтися поруч з цією людиною. У сімейному житті нечасто звучать подібні визнання. На срібне весілля про це можна і потрібно говорити!

Створіть для чоловіка відеоролик, взявши за приклад відео з інтернету