Найкраще, що можна зробити до Дня народження жінки — це добре привітати її. Важливий сам факт уваги, так і добре продумана змістовна частина. Можна заздалегідь підготувати сценарій свята, щоб приємна атмосфера відчувалася іменинницею на протязі всього дня.

Як зробити свято

Одним з подарунків на свято може бути ваша робота по організації святкового заходу. Рекомендовано придумати сценарій, якого, звичайно ж, не обов’язково досконально дотримуватися. В ньому слід передбачити вітальну частину, вручення подарунків, частування, розваги. Уважно поставтеся до того, де буде проходити вечірка — у залежності від свого характеру іменинниця може віддавати перевагу домашні посиденьки, похід в гламурне кафе, вишуканий ресторан, подорож на теплоході або навіть пікнік на природі.

Чим розважити гостей

Гості, які зібралися з приводу Дня народження, можуть отримати задоволення від різних цікавих ігор і конкурсів. Ідеї оригінальних забав ви знайдете нижче.

Стільки побажань, скільки років

Якщо жінці виповнюється парне число років, можна організувати з присутніх дві групи і дати кожній команді придумати побажання (варіант — назвати позитивні якості) винуватиці торжества в кількості, що дорівнює числу років, поделенному на два. Можна утворити не дві, а три, чотири і т. д. Команди. Це завдання на швидкість.

Найдовший тост

Це розвага для тих, хто відноситься до вживання спиртного як до мистецтва. Гостям пропонується позмагатися в красномовстві, викрикуючи довгі тости на честь Дня народження.

Що сталося в цей день. Присутнім пропонується згадувати відомі події, які сталися одночасно з появою жінки на світло. Починають з року народження, потім можна перейти на п’ять років вперед і т. д., поки не досягнете цього дня.

Скарбничка

А це розвага можна запропонувати, якщо присутні захочуть порухатися і пошуміти. Надувається велика кількість повітряних кульок, кожен з яких вкладається дрібна монетка або купюра. Присутні на час лопаються кульки і збирають гроші в свою «скарбничку». Самий ощадливий, тобто той, хто збере найбільше, стає переможцем.

Гра на вдягання

Добре проводити в теплий день на природі. Учасники роздягаються до купальників, грають у що-небудь, наприклад, у карти. Той, кому не таланить, поступово одягається. Розвага продовжується до тих пір, поки вигляд переможеного не стане досить комічним, щоб відправити його за пивом, лимонадом або морозивом.

Фанти

На протязі усього Дня народження можна грати в фанти. Для того, щоб було цікавіше (і смачніше) папірці з завданнями ховають в цукерки, тістечка, печиво та інші ласощі. Головне, простежити, щоб жоден гість не залишився без десерту.

Пошук скарби

Цю універсальну забаву цікаво включити в сценарій Дня народження, якщо він проходить на природі. «Скарбом» може бути що завгодно: іменинний торт, набір шоколаду, маленькі сувеніри для гостей, основний подарунок жінці, спиртне. Завдання організатора заховати скарб від присутніх і змусити їх як слід попрацювати, розгадуючи ребуси і складаючи фрагменти карти.

Танці

Як не дивно, про це традиційна розвага нерідко забувають. Воно дуже добре підходить для свята на природі: є можливість обладнати і красиво оформити танцювальний майданчик. Сценарій повинен передбачати танцювальні перерви між подачею страв, а також наявність музики на будь який смак — повільної та швидкої.

Як влаштувати прикольний День народження

Свято можна організувати в незвичному місці, наприклад, в заміському будинку, на природі, на круїзному теплоході, на пляжі, в креативному кафе або клубі, в іншому місті чи навіть країні.

Цікавий сценарій може бути побудований навколо якоїсь сюжетної лінії. Наприклад, непогано влаштувати маскарад з костюмами в стилі минулого століття, вечірку біля басейну з пошуком скарбів, загублених піратами, навіть веселе свято з якоїсь дитячої казки.

Якщо хочеться здивувати іменинницю, спробуйте підготувати з гостями колективний виступ. Наприклад, розіграйте короткий виставу (за основу сюжету можна взяти твір улюбленого автора винуватиці торжества), влаштуйте музичну п’ятихвилинку, навіть театр тіней або фаєр-шоу, якщо ви зібралися на природі.

Що побажати жінці

Поздоровлення з днем народження жінці — це не просто слова, але і ще один подарунок, який можна піднести їй на свято. Не існує універсальних рецептів, що говорити у своїй промові або писати в листівці, тому що кожна представниця прекрасної статі унікальна і мріє про щось своє. Якщо зумієте вгадати її таємницю, головний сюрприз ви їй вже зробите. Втім, деякі речі завжди бажані для жінки.

Посмішок

Немає нічого чарівніший, ніж щира жіноча посмішка. Тому на День народження обов’язково потрібно побажати іменинниці мати більше приводів для радості і частіше посміхатися. А ще краще відразу змусити її зробити це, доповнивши свою вітальну промову анекдотом або веселим подарунком.

Краси

Привабливість милих дам — це подарунок не тільки їм самим, але і всім оточуючим. Переконайте жінку, що її головне завдання — залишатися такою ж неповторною і прекрасною, як зараз.

Кохання

Жінки щасливі, коли люблять і коханими. Можете оформити своє побажання таким оригінальним чином: попросіть всіх гостей на Дні народження написати зізнання в любові іменинниці, наприклад, незмивною маркером на сувенірній тарілці або вазі і потім піднесіть цей колективний сюрприз, супроводжуючи його вручення гарними віршами про це високому почутті.

Натхнення

Жінка — завжди творець. Тож побажаймо ж їй, щоб натхнення не покидало її і дозволяло створювати шедеври в особистому житті і в будь-якій іншій сфері. В якості супровідного подарунок можна вручити набір для творчості: кулінарного, художнього, шитися і т. п.

Сценарій свята повинен передбачати, коли присутні зможуть вимовити свої побажання з Днем народження жінці, щоб це не відбувалося поспіхом, і всі встигли сказати те, що хочуть.