Практичні подарунки чоловікам на 23 лютого 2018 року

23 лютого ми вітаємо з святом всіх без винятку чоловіків. Одним з них подобаються жартівливі презенти, іншим – романтичні, але найактуальнішими подарунками чоловікам на 23 лютого більшість представників сильної статі вважають практичні і корисні.

Варіантів корисних подарунків для чоловіків на 23 лютого в 2018 році багато. Перерахуємо деякі з них. Можна подарувати коханому або одному щось із парфумерії – наприклад, одеколон, набір засобів для гоління. Такі подарунки вважаються особистими, тому їх не варто підносити малознайомим людям.

Практичні подарунки чоловікам на 23 лютого можуть мати відношення до професійної діяльності. Діловій людині можна піднести наручний годинник, шкіряний портфель, гаманець, органайзер в шкіряній палітурці і т. п.

Інші потрібні подарунки для чоловіків на 23 лютого 2018 року – авторучки, щоденники, візитниці, оригінальні підставки для канцелярського приладдя, які можна подарувати колегам по роботі.

Актуальні подарунки чоловікам на 23 лютого підбирають з урахуванням смаків людей, яким вони призначені. Можливо, ваш коханий або друг любить чай або каву?

Подаруйте йому набір сортів гарного чаю та кави в подарунковій упаковці, турку, кавомолку або кавоварку з набором аксесуарів для неї. Підтримувати температуру напоїв йому допоможе USB-підставка для чашки з підігрівом.

Таке пристосування буде незамінне для працівників, яким протягом робочого дня доводиться постійно відволікатися на виконання різних доручень, а в цей час їх чай або каву встигають охолонути.

Перерахуємо інші корисні подарунки для чоловіків на 23 лютого в 2018 році. Якщо ваш друг чи коханий займається спортом, піднесіть йому предмет спортивного інвентарю, подаруйте абонемент в тренажерний зал або спортивний клуб, квитки на хокей або футбол.

Практичними подарунками чоловікам на 23 лютого також є різні аксесуари для автомобілів. Це може бути зручна подушка для шиї, тримач для телефону з фоторамкою, нековзний килимок для панелі приладів, ящик для дрібниць, ароматизатор повітря.

Якщо ваш друг проводить багато часу в дорозі і йому часто доводиться обідати в дорозі, то йому знадобиться сумка-холодильник, чайник або кавоварка, які працюють від прикурювача, термокружка, набір дорожньої посуду.

І, нарешті, потрібні подарунки для чоловіків на 23 лютого можна зробити своїми руками. Наприклад, зв’язати яскравий чохол для гуртки, підставку для гарячого, шарф або шапку для вашого друга або коханої.