Правильне спілкування з дитиною

Як всі вагітні жінки спілкуються з дитиною, коли він ще в животику, і ось тут вже починається перше спілкування з малюком, він усе приймає, що кажуть йому батьки, чує всі сварки, які можуть бути, тому розмовляйте з дитиною ще до пологів ласкаво, кажучи йому як його батьки люблять, дуже чекають, адже для вашого чада буде дуже добре, якщо він знає, що батьки його чекають.

Народження

Правильне спілкування з дитиною

Коли дитина народжується, він пам’ятає все, про що мама з ним розмовляла, і після з ним так само потрібно продовжувати спілкуватися, адже він розвивається, вчить якісь слова і потім їх добре розбирає. Малюкові потрібно приділяти багато часу в спілкуванні. Показувати йому міміки, щоб він розумів про посмішку, бажано сумні емоції дитині не знати, він повинен рости в радості, а не смутку.

Вчіть своє дитя деяким словам, але не потрібно зациклюватися тільки на одному, і так само грайте з ним, щоб він міг вам щось відповідати у відповідь.

Є дуже цікавий вид навчання малюка словами. Цьому може кожен батько.

Потрібні картинки зі словами і зображеннями. Починаємо вчити з малих слів, показуємо дитині картинку і говоримо, що там написано, наприклад, кіт, потім беремо другу картинку і говоримо нове слово, стіл, і так ще трохи, для початок можемо взяти по 5 слів, починати таке навчання можна майже з народження, таким способом, коли малюк підросте, він буде вже повністю називати слова без складів, ніж йому буде легше читати. Потім з кожним днем замінювати ті слова на інші, і так кожен день, а потім ще раз можна пройти по всьому словами.

Етапи спілкування

Правильне спілкування з дитиною

Але що щодо послідовності:

  • Перший етап, це до року, малюка треба вчити міміки або як було сказано вище за словами. Дитина повинна розуміти прості слова, такі як привіт або поки і хоч якось на них реагувати.
  • Після року і до двох років, він повинен робити елементарні завдання, наприклад, принеси мені любимою твою іграшку, постав кухоль на стіл і так далі. Але спілкування у дитя більш пасивна, ніж активна. Пасивне спілкування — це спілкування, в якому малюк не говорить слова, а показує на речі і пояснює тим, що він хоче з ними зробити. Активне спілкування — це спілкування, в якому він веде діалог з дорослим.
  • Вже від двох до трьох років, дитина повинна сказати, що знаходиться навколо його, яка це іграшка, у дитини вже має налічується приблизно від 200 до 400 слів. Так само дитина повинна вміти самим складати якісь пропозиції, розповісти, як він провів день, що йому подобається.
  • Діти старше повинні добре володіти словниковим запасом, вміти складати великі і змістовні пропозиції.

Є ще багато різних методик навчання дитини. Готує його в садки, допомагайте вихователям, тим що ви будете і вдома з дитиною займатися, адже вихователям важко, якщо тільки самі вони в цьому беруть участь. Вчіть дітей і будьте гарними батьками.