Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем народження подрузі, смішні

Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем народження подрузі, смішніДля кожної жінки подруга завжди буде особливим людиною. Часом вона важливіше, ніж кохана людина, адже чоловіки йдуть, а подруги залишаються навіть в повній самоті. Саме тому у багатьох людей до кінця днів подруга є близькою людиною.

Будь-які жартівливі та прикольні поздоровлення з гумором для кращої подруги можуть бути прекрасними, головне, щоб вони стали яскравими і красивими і сподобалися саме їй.

Привітання подруги з її персональним Новим роком, як часто називають День Народження, завжди повинно бути прекрасним і світлим. Одні вибирають серйозні привітання, інші люблять жартівливі і цікаві.

Характер його багато в чому залежить від віку подруги. Як довго ви з нею спілкуєтесь і скільки років ви разом, де ви познайомилися, а також від особистих уподобань подруги.

Веселі і оригінальні привітання для самої подруги прикольною

Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем народження подрузі, смішніСьогодні подругу можна привітати не тільки віршами, але і прикольними гумористичними привітаннями.

Всі вони будуть цікавими і оригінальними, але важливо вибрати ті, які підходять саме для вашого випадку і урочистості.

Привітати подругу гарними побажаннями з гумором можна не тільки, склавши привітання самостійно, але і підібравши його на сайті. Адже не всі вміють викладати свої думки і почуття красиво і зрозуміло для людей.

 • «Ну що, моя старенька, З Днем Народження, подружка! Ми з тобою ще потусим на вулиці, адже ти ніколи не лякалася своїх нових років! Так тримати подружка, моя прикольна ключка, з тобою ми дві зажигалочки, яких скрізь зустрічають, люблять і чекають.Саме тому я бажаю тобі гарного та цікавого прикольного свята, щоб всім показати, що ми з тобою ще ого-го і що сама прикольна вечірка у нас ще попереду!»
 • «Думаєш, до Нового року ще далеко? А ось і ні – він вже настав у твоїй прекрасній життя. Твій особистий персональний! Так що запалюй свічки, одягай найкрасивіше плаття і давати тусити в честь самого найкращого свята – твого особистого нового року!»
 • «Дорога подруга, тримай себе легше і наливай вина міцніше! Хочу випити повний келих за твоє повноліття. Так-так, саме за нього, тому що тобі завжди буде виконуватися тільки 18 років і не більше, не менше!Думаєш, я прикололася? Нисколички! Просто ти виглядаєш саме так молодо, красиво і прикольно, З Днем Народження!»
 • «Подружка! Бажаю тобі у твоєму Новому році поїхати в Італію на власній яхті з красенем-олігархом, який подарує тобі все найкраще і прекрасне, цікаве і яскраве!Нехай він відвезе тебе в далекі країни, звідки ти мені подаруєш яскраву перлину своєї мрії, тому що, крім свого щастя, мені більше нічого і не треба. Будь щаслива і кохана!»
 • «Моя прекрасна подруга! В цей сонячний день я щиро бажаю тобі тільки всього чорного! І це не псування, як ти могла подумати! Саме: чорної ікри, чорний бентлі, чорного моря і чорного хлопця, який стане твоєю самою прекрасною любов’ю!Нехай цей колір стане для тебе найщасливішим і подарує тобі якомога більше радості і любові, і навіть чорна кішка стане для тебе приємним сюрпризом. З Днюхой, подруга!»
 • «Малятко! Бажаю тобі чудового воза подарунків, великого і маленького, гарного і радісного, щоб Дні Народження не вважалися, як року, а стали такими ж прекрасними, як просто дні.Нехай вони стануть для тебе прикольними і цікавими, яскравими та незабутніми. З Днем Народження подруга, море тобі шампанського!»
 • «Пусичик ти мій, прикольний і нежненький! Нехай твоя молода і красива життя б’є просто незабутнім фонтаном, красивим і яскравим, цікавим і вражаючим, щоб, як у фільмі «Дівчата», чоловіки так і падали від твоєї краси і самі собою в штабелі укладалися!Нехай чоловіки дарують тобі любов, щоб серед них ти вибрала самого-самого, потім стала його дружиною і народила йому найкрасивіших і умненьких діточок. З Днюхой!»
 • «Привіт, подружка, З Днем народження. Настав час розповісти тобі правду про цветиках і пчелочках. Вообщем, діло було так: жили-були дві троянди. Одна була горда червона, інша біла ніжна. Прилетіла до них бджілка – біла погодилася, а червона гордо відмовила їй.Потім червона троянда обсипалася від гордості, а біла цвіте і пахне. Так от, квітни і пахни, а якщо прилетить бджілка – погоджуйся. Бути може, вона на лапках принесла тобі і баночку меду, і червоної ікри, і великої любові».
 • «Мила подруга! Вітаючи тебе з прекрасним святом, хочу нагадати тост з фільму «Кавказька полонянка» про пташку. Він став красивим і цікавим, але мова не про те, щоб відриватися від колективу.Просто потрібно у цей день не Недо – це погано і не пере – ще гірше. Нехай все буде рівно стільки, скільки забажаєш. З Днем Народження».

Гумор у віршах для кращої подруги

Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем народження подрузі, смішніВірші з гумором – просто самий модний і цікавий варіант для будь подруги, яку ви хочете привітати з Днем Народження.

Просто красиво впишіть їх у готову порожню листівку і сміливо вручайте найкращій подрузі на День Народження.

Вона буде дуже рада такому подарунку, особливо якщо вірші відповідають Вашим відносинам. Ось якими можуть бути готові гумористичні вірші:

З днем народження, подружка,
Не давись ванільною плюшки,
Ти прекрасна, спору немає,
Про тебе мріє світло,
Твої ніжки так прекрасні,
Твої оченята так небезпечні,
Твоя талія така,
Що оса вся розмріялася.
Нехай твої летять роки,
Не змінюйся ніколи,
Знай, що ми любимо тебе,
Товсті, тонкі, як і я!

Подружка, з днем народження,
Бажаємо солодкого варення,
Мріяти про щастя і любові,
Яких гідна взагалі тільки ти,
Будь королевою, гордої, сміливої, владної,
Красивою, яскравою, для чоловіків небезпечною,
Щоб життя було прекрасним, як квіти,
Які ростила тільки ти!

Дивуватися не втомилася:
Ти стала ще красивіше.
З кожним роком, з яскравим днем,
Твій секрет мрії, він у чомусь?
Ти прекрасна і красива,
Будь бажана і красива,
Що дарувати такою прекрасною,
Самою для хлопців небезпечною?
Багато радості, любові і сміху,
В житті твердого успіху,
Вірною радості, любові,
Для такої орхідеї, як ти!

З днем народження тебе, подруга,
Бажаю тобі знайти гарного чоловіка,
Милого, ніжного, розумного, доброго,
Самого юного, самого навіженого,
Багатого, красивого,
В любові завжди щасливого,
Щоб дарував тобі любов,
Якої ні у кого не буде знову,
Радості тобі і сміху,
В житті твердого успіху,
Багато ніжності, любові,
Тієї, про яку мрієш тільки ти!

Подивіться прикольні і смішні привітання з днем народження подрузі.

Короткі і жартівливі вірші для СМС

Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем народження подрузі, смішніВони написані у формі 2 рядків і можуть стати прекрасним наповненням для СМС, особливо з гарною картинкою.

Саме їх можна послати подруги, щоб привітати її красивою і прикольною СМС.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Кілька практичних порад при привітанні подруги

Прикольні і жартівливі поздоровлення з днем народження подрузі, смішні

 • Якщо ви не можете запам’ятати текст привітання, можна на святі його прочитати по листівці. Але для цього потрібно красиво розповісти привітання своїми словами, просто так, від душі, потім почати читати текст.
 • Зверніть увагу на вік і почуття гумору подруги. Є дівчата, які дуже вразливі і серйозні, а так само недостатньо яскраво сприймають жарти.Їм варто вибрати серйозні привітання, не шапки, а звичайні, близькі до традиційних.
 • Якщо вона хворобливо сприймає свій вік, не варто концентрувати на цьому увагу. Краще вибрати нейтральні вірші, які не роблять акценту на вік подруги.
 • Якщо у подруги великі життєві проблеми, не варто робити жартівливі поздоровлення. Навіть у свій день Народження вона просто не може їх сприймати.Краще вибрати красиві і цікаві вірші традиційного і нейтрального змісту.
 • Вітати краще всього вранці або вдень. Не бійтеся нікого розбудити вранці. Зволікання ввечері може сприйматися, як зневага, і викликати почуття образи.
 • Якщо ви не зможете особисто привітати подругу з Днем народження, одного по СМС привітання недостатньо. Просто зателефонуйте їй, вибачтеся за те, що не можете прийти і скажіть їй самі теплі й гарні слова, які вам приємні і які ви б і самі хотіли почути у свій день народження.
 • Якщо ви вирішили самі придумати вірш, візьміть готовий зразок і красиво переставте слова, не змінюючи риму. Головне, щоб вони зберігали сенс і рифмовались між собою. Так ви зможете створити красиве і цікаве привітання, що підходить до вашого випадку.
 • Головне, щоб всі привітання були щирими, добрими і душевними, тоді вони стануть гарними й про них довго будуть згадувати добрим словом.