Прикольні конкурси та ігри на проводи в армію

Проводи в армію – прекрасний привід улаштувати запам’ятовується зустріч для друзів і родичів. Це свято можна організувати по-різному — відправитися всім разом у кафе, ресторан або в розважальний комплекс, поїхати на дачу або на пікнік, а можна влаштувати вечірку вдома.

Як провести проводи в армію весело? Прикрасьте квартиру різнокольоровими гірляндами, прапорцями та повітряними кульками, оформіть вітальні плакати з написами: «Рік до дембеля», «Служи – не сумуй», «Солдат спить – служба йде» і т. п., організуйте ігрові конкурси на проводи в армію.

Як можна влаштувати веселі проводи в армію?

Проведіть вікторину з питаннями:

  • що означає велика зірка, але не на лобі, а на погоні (звання майора);
  • назвіть клич для швидкого пробудження солдатів (На старт, увага, марш! Рота, полундра! Рота, підйом!);
  • що у генерала на голові (папаха, захисний шолом, кепка, бейсболка) і т. д.

Можна влаштувати наступний конкурс. Підготуйте кілька комплектів карток з військовими званнями: рядовий, єфрейтор, молодший сержант, сержант, старший сержант, старшина, прапорщик, старший прапорщик, лейтенант, старший лейтенант, капітан, майор, підполковник, полковник, генерал-майор, генерал-лейтенант, генерал-полковник, маршал.

Учасники конкурсу повинні будуть розкласти картки так, щоб звання розташовувалися по старшинству. Переможе той, хто зробить це швидше і точніше.

Запропонуйте гостям написати листа командиру частини, де буде служити призовник. Для цього потрібно буде підібрати навмання імена прикметники, вписавши їх в потрібні місця. Після цього зачитується лист.

«Шановний товариш – пан, майор, полковник, генерал, не знаємо, як вас називати! Направляємо вам на військову службу нашого ______ сина. Звичайно, ми розуміємо, що завтра ви всучите нашому хлопчику _____ чоботи, ______ шинель і ______ шапку на три розміри більше (самі служили, знаємо). І нехай, не треба виділяти його з числа іншими ______ призовників. А наш солдатик все стерпить, він хлопець скромний, до того ж грамотний і підготовлений. Досконало володіє стройовою підготовкою (будував з батьком баню). Подивіться, в якій він формі! Міцні руки, здатні тримати ______ гранатомет, міцні ноги, здатні носити ці ______ чоботи, а обличчя так і просить протигаза. Сподіваємося, що солдатська дієта йому не зашкодить. Хоча знаємо ми цю вашу ______ кашу і ______ компот з солдатської нормі. Опухнути від них можна. Ні, поблажок ми для нього не просимо, але і не вимагайте, щоб він рив траншеї від паркану до заходу і марширував від старшини до наступного пня. Вручаємо вам міцним і здоровим і просимо вас, товаришу як вас там, повертайте нам здорових синів!»

Прикольні конкурси та ігри на проводи в армію

Танцюючі пари візьмуть участь у конкурсі «Силач». Кожному хлопцеві потрібно буде підняти під час танцю свою дівчину на руки. Переможцем стане той, хто виявиться сильнішим і чия партнерка стрункішою.

У конкурсі «Погони» на плечі молодим людям кладуть паперові серветки. Під повільну музику пари починають танцювати, потім вона прискорюється, і в кінці темп стає дуже ритмічним і швидким. Перемагає пара, де «погони» на плечах молодої людини протрималися довше.

Що ще можна влаштувати на проводи в армію, щоб вони пройшли весело? Провелите змагання по стрільбі по мішенях з іграшкового арбалета або грі в дартс, турнір на повітряних кульках-ковбаски («шпагах») і т. п. Позитивні емоції всім присутнім будуть гарантовані!

Розповімо про інших веселих ігрових конкурсах на проводах в армію.

У конкурсі «Мінне поле» призовнику і гостям зав’язують очі. На їх шляху кладуть пластикові пляшки. Потрібно буде пройти під музику так, щоб не зачепити «міни».

Для конкурсу «Отримай-ка, ворог, гранату» вам знадобляться невеликі кульки. По кімнаті рівномірно розставляються стільці, які служать окопами. Гравці починають свій шлях від старту, проходять через окопи, долають інші імітовані перешкоди і збивають м’ячами встановлені мішені. Переможе той, хто швидше всіх пройде шлях і точніше потрапить в різні предмети.

Учасникам конкурсу «Посилка» приносять однакові відкриті коробки, в яких під серветками лежить сало-шпик, сигарети, часник і цукерки. Потрібно буде по запаху визначити, що попросив прислати в армію солдатів.

Потім ведучий може оголосити конкурс на швидкість одягання і прочитає вірш:
– Мама для сина Івана
Склала з ранку до валізи
Рукавички, сорочки, шкарпетки,
Футболки, штанці, хусточки,
Подушку, пальто, бутерброди,
Два парасольки від негоди,
Каструлю, вушанку, паяльник,
Праска, ковдру і чайник,
Щоб хлопчик ні в чому не потребував,
Де б він не виявився,
Щоб синові служилося комфортно
І частина здалася курортом!

У конкурсі «Ранок в армії» візьмуть участь молоді люди і чоловіки, присутні на святі. Вимкніть світло і непомітно підкладіть до їх речей жіночі або дитячі – панамки, чепчики і т. п. «Військовим» потрібно буде одягнутися на швидкість.

Які ще веселі змагання можна провести проводи в армію? Не забудьте про інтелектуальних змаганнях. Запропонуйте гостям визначити за назвами фільмів, про яку дію або місці в армії йде мова:

  • «По головній вулиці з оркестром» – стройова підготовка,
  • «Ласкаво просимо, або стороннім вхід заборонено» – КПП,
  • «Острів скарбів» – склад продовольства,
  • «Місце зустрічі змінити не можна» – курилка,
  • « Бережись автомобіля» – автобат,
  • «Карнавальна ніч» – ніч перед дембелем,
  • «Собака на сіні» – черговий по їдальні.

У конкурсі «Вгадай мелодію» прозвучать пісні на військову тематику і пісні, в яких згадуються військові або їх звання («А я люблю військових», «Полковнику ніхто не пише», «Ах, який був чоловік!», «Йде солдат по вулиці», «Молодший лейтенант» і т. д.).

Присутні по кількох нотах повинні будуть визначити, яка пісня звучить. Той, хто дасть більше правильних відповідей, стане переможцем.

Нехай також чоловіки розкажуть смішні історії з армійського життя (випадки, анекдоти, жарти). За самий смішний розповідь переможець отримає картонну медаль або призову чарку.

Ці та інші прикольні жарти, конкурси, вікторини та ігри на проводи в армію допоможуть вам провести свято так, щоб він викликав масу яскравих емоцій і запам’ятався всім присутнім надовго.