Через 2 роки з дня весілля подружжя відзначають паперове весілля. За статистикою це робить не менше 85% сімей, адже в цей період почуття ще зовсім не охололи і закоханим хочеться робити один одному приємне. Якщо ви входите в число, вам напевно захочеться привітати свою другу половинку з цим чудовим святом. Привітання з паперовим весіллям можуть бути серйозними, романтичними, жартівливими, прикольними і навіть дуже смішними! Все залежить від фантазії і почуття гумору дарувальника. Тут також важливо враховувати, що подобається вашій коханій людині, адже, приміром, на жартівливі поздоровлення можна і образитися, а можна і сміятися до сліз!

Привітати чоловіка з паперовим весіллям можна по смс або подарувавши йому гарну листівку з власноруч написаними віршами. Якщо з талантом письменника у вас не склалося, ви можете використовувати вже готові короткі привітання у віршах. Вибирайте те, що сподобається вам найбільше, і тут же відправляйте її смс-кою своїй другій половинці. Ваш улюблений чоловік буде приємно здивований і однозначно зробить вам відповідь знак уваги.

Смішні й серйозні привітання з паперовим весіллям

Якщо ви хочете привітати свого чоловіка або дружину, виберіть будь-яку з таких привітань:

Паперове весілля прийшла!
А що ж вона принесла?
Два роки ми разом з тобою,
З моєї ненаглядної дружиною!

Прекрасною такою ж будь,
Про погане навіки забудь,
Ти щаслива будеш зі мною,
Адже з нами завжди є любов!

***

Два роки ми з тобою одружені,
І щастя в домі більше стало.
Від наших почуттів, у грудях, як раніше
Сердечко швидко закалатало.

Гармонія у всьому, достаток
Нехай не йдуть нікуди,
Один одному вірність збережемо ми,
Не розлучаючись ніколи!

Більшість сімей відзначають свої перші річниці удвох, проте є і ті, хто хоче розділити свою радість з рідними та близькими людьми. Якщо друзі запросили вас на своє свято, обов’язково підготуйте для них гарні поздоровлення з паперовим весіллям. Якими вони будуть вирішувати тільки вам, але ви також можете вибрати одне з невеликих віршів, представлених нижче.

Нехай весілля лише паперова,
Але і ця дата теж важлива!
Ви з чоловіком сильно любили один одного,
Адже ви — прекрасні дружини!
Бажаємо радості і щастя,
Нехай йдуть геть всі негоди,
Хочемо побажати здоров’я,
Щоб ніколи не знати турбот!

***

За 2 роки виросла родина,
Але залишилися колишніми друзі.
Ми з паперовим весіллям вітаємо,
Бути завжди закоханими бажаємо!
Дбайте, плекайте, цінуйте один одним,
Ніколи не шкодуйте добрих слів.
Недомовки іль сварки — все мирно вирішуйте,
А друзів не забудьте, завжди запрошуйте!

***

Прийміть від нас вітання:
У день паперової весілля вам хочемо
Бажати лише щастя і тепла, везіння,
Щоб було вам добре двом!
В справах один одного завжди поступайтеся,
Нехай весело, радісно проходять роки,
І головне — один одного ви поважайте.
Нехай рукою буде ваша сім’я!

Два роки — це ще дуже невеликий строк для подружнього життя, тому не дарма ця річниця отримала таку назву. Відносини між чоловіком і дружиною ще дуже ніжні, але також крихкі і ранимі, такі ж ненадійні як папір.

Привітати з весіллям, яка називається паперової річницею, краще всього невеликим презентом і гарним привітанням. І, звичайно ж, визнанням в любові! Якщо вас запросили на свято в якості гостя, ви можете вручити сімейній парі шпалери для нової квартири або різні сувеніри зі скла, які символізують крихкість відносин. Дуже незвичайним і оригінальним подарунком вважаються також невеликі або ж, навпаки, величезні фігурки з орігамі. Важливо те, що вони теж робляться з паперу.