Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків

Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків Мабуть жодне весілля не обходиться без дзвінкого сміху гостей, безлічі жартів і примовок, цікавих розіграшів та сюрпризів. Які прикольні привітання на весілля з врученням подарунків можуть розсмішити гостей і молодят, створити атмосферу легкості.

Прикольні привітання на весілля друзям будуть цілком доречні, а в деяких випадках навіть більш бажані, ніж серйозні напутні промови і до крайності практичні подарунки.

До того ж слова повчання краще залишити для близьких родичів і батьків наречених, адже їх урочиста мова додасть світлої туги в цей чудовий свято.

Подарунок, як і саме привітання на весілля, повинен бути прикольним і коротким у поданні. Це може бути навіть не практична річ, що несе в собі чисто символічний сенс, але здатна порадувати молоду сім’ю.

Прикольні привітання для молодят

Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків Привітання на весілля з прикольними подарунками в нашому рейтингу. Спеціально для вас ми склали топ самих прикольних подарунків, серед яких як бюджетні, так і більш дорогі варіанти.

 • Портрет молодят (гумористичного характеру). Це може бути звичайний шарж або ж цікавий портрет-пародія, що зображає чоловіка і дружину якоїсь кумедної ситуації. Виготовити такі портрети можна на замовлення, надавши художнику фотографії наречених.
 • Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків

 • Відеопривітання. Для того, щоб зняти дійсно смішне і оригінальне відеопривітання, вам знадобитися кілька близьких друзів молодих пар, трохи фантазії і бажання зробити дійсно крутий подарунок. Написати сценарій ви можете самостійно, спираючись на найкомічніші і запам’ятовуються моменти, які стаються у вашій компанії з нареченим і нареченою. Також сценарій можна замовити у креативних агентів, проте він, незважаючи на свою оригінальність і гострі жарти, буде досить поверхневим, тобто не зачіпає відносини конкретної пари.
 • Туристична путівка. Це не обов’язково повинні бути квитки на Гоа. Досить путівок в найближчий курортний пункт або навіть заповідну зону. Повірте, молодята будуть раді кожній миті, проведеним разом, а ваш подарунок надовго залишиться у вдячній пам’яті сімейної пари.
 • Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків

 • Ігри на двох. Це можуть бути набори ігор в стилі «виконання бажань», або простий твіст. А краще, якщо ці гру також будуть трохи гумористичного характеру.
 • Магнітна дошка для записів, на яку дарує попередньо запише прикольні вірші або привітання. По-перше, така дошка нагоді молодій сім’ї для того, щоб залишати один одному повідомлення або просто приємні слова. Ну а по-друге читати з неї побажання на весілля буде дійсно весело.
 • Набір алкогольних напоїв, вживання яких приурочене до важливих сімейних дат (річниці, дні народження, народження дитини і навіть виконання спільної мрії). При цьому разом з інформацією про свята необхідно прикласти до пляшках картки з милими, смішними побажаннями. Такий подарунок буде гріти душу довгий час, постійно нагадуючи про вас чоловікові і дружині.
 • Грошова книга. Купіть дитячу книжку, і прокладете сторінки грошима. Реакція молодих на такий подарунок буде непередбачуваною, а значить точно запам’ятається надовго. Тільки не забудьте після урочистості попередити молодих про сюрприз, або натякнути про це під час вручення книги. В іншому випадку цінний подарунок може бути передарований або покинутий через свою непотрібність.
 • Фартухи або футболки з цікавим принтом. Приміром на фартухах можуть бути зображені атлети в смішних костюмах або фігури в нижній білизні. Ну а футболках можуть бути романтичні написи, наприклад: «дружина кращого чоловіка» і «чоловік кращої дружини».
 • Набір посуду «для з’ясування відносин». Такий подарунок є суто символічною, а сам сервіз являє собою пластмасову імітацію керамічних або фаянсових наборів. Можна додати листівку «нехай ваші відносини будуть такими ж міцними, як цей сервіз».
 • Жартівлива фотосесія. Піднесіть молодим подарунковий сертифікат на гумористичну фотосесію, де вони постануть в самих несподіваних образах.
 • Варіанти подарунків для творчих особистостей

  Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків Ще один спосіб круто привітати молоду сім’ю – проявити творчі здібності.

  Ви можете присвятити нареченим оригінальні короткі привітання з весіллям у вигляді вірша або пісні, створити красиве, цікаве та прикольне відео привітання з старих записів і фотографій та включити це гостям на заході.

  Так само можна придумати різні прикольні сценки у вигляді привітань на весілля.

  Таке прикольне привітання молодим на весілля стане справжньою сімейною реліквією.

  Красиві слова у віршах для вітання

  Самі прикольні привітання з весіллям з подарунками:

  І нехай всі голосно кричать «Гірко»,
  Але ви знаєте, друзі,
  Сьогодні солодко вам настільки,
  Що лайма часточка не страшна.
  Не страшні гіркі мікстури
  І солі тонна не страшна,
  Але головне, що вам сьогодні, зовсім не нудотно друзі!

  ***

  Лікарі від цієї хвороби не лікують,
  Вона вражає і серце і кров.
  Так нехай же ваш жар тривати цілу вічність,
  Якщо ім’я цієї хвороби «любов»!

  ***

  Бажаємо вам полум’яної, ніжної любові
  І грошиків гору звичайно,
  Любов нехай вам скрасить будні дні,
  А пристрасть нехай розфарбує ваш вечір.

  Ви нині дорослі вже,
  Ви нині не хлопці.
  Сім’я, відповідальність, любов
  Ось такі порядки.
  Але у вашому домі хай завжди,
  У всі сімейні року
  Цвітуть росту любові квіти,
  А ви пожнете їх плоди.

  ***

  Любов звичайно головне,
  Але треба ж друзі,
  Не забувати про тлінне,
  Ну в загальному це я
  До того, що треба дружині
  Кольє, хутра, квіти
  А чоловікові вранці сніданки,
  І борщ, пиріг, торти.
  І буде довго щаслива
  Ось така родина,
  Де один для одного трудяться
  Як бджілки чоловік і дружина.
  Чому на весілля молодята не зрадіють.

  У списку заборонених подарунків знаходяться сувеніри категорії «чорний гумор» і «важка еротика».

  Прикольні привітання на весілля з врученням подарунків

  Не варто також дарувати подарунки, пов’язані з якими-небудь подіями, неприємними чоловікові або дружині. Ну і не забувайте про почуття такту і міри, тоді ви точно не скривдите молоду сім’ю.