Срібне весілля – це торжество з нагоди 25 років, проведених рука об руку, в міцному шлюбі. Ця річниця завжди відзначається вишукано, шикарно і глобально.

Чому срібло?

Срібло – благородний дорогий метал. Був час, коли він оцінювався дорожче золота.

Вважається, що його головні властивості: пластичність, міцність і блиск, передаються подружжю після 25 років з дня весілля. Сім’я стає міцною і обходить будь-які перешкоди на шляху до щастя, завдяки пластичності. До того ж, вона сяє яскравим світлом радості.

Недарма 25 річниця називається срібним весіллям. Це перший важливий рубіж, названий на честь дорогоцінного металу. Адже відносини, які тривають чверть століття, заслуговують поваги. А відповідно, і весілля, названої на честь значної мінералу.

Про традиції й подарунки

Головною традицією даної річниці з дня весілля вважається обмін срібними кільцями. Подружжя повинні вручити один одному кільця, як робили це 25 років тому, і надіти на безіменні пальці правих рук, поруч з обручками.

Зовнішній вид подружжя в цей день вкрай важливий. Можна навіть назвати це окремою традицією. Якою б не була річниця, дружина постійно повинна відчувати себе все тієї ж нареченою, відчувати себе молодою і красивою. Тому пара може вбратися в ті речі, в яких відзначали зелене весілля-день одруження). Чоловік – в костюм, дружина – у весільну сукню.

Річниця 25 років спільного життя – це важлива дата. І навіть якщо одягатися настільки серйозно «винуватці торжества» не хочуть виглядати чудово і ефектно вони повинні. Чоловік може одягти смокінг або сорочку зі строгими штанами/джинсами, а дружина – вечірнє плаття.

До речі, зазвичай «дорогоцінна» річниця святкується в ресторані або кафе. Тому такий наряд буде доречний. Одягнутися належним чином бажано всім гостям.

Дарувати в цей день прийнято щирі вітання, а також предмети зі срібла: столові прилади, прикраси, елементи декору.

Вітання – відмінний подарунок

Що стане відмінним подарунком з срібною річницею весілля? Вітання! Сказане з любов’ю, повагою і від чистого серця, воно здатне розбити будь-лід і викликати бурю позитивних емоцій у ювілярів.

Привітання має декілька переваг над речовими подарунками:

  • Його зручно перевозити, зберігаючи в серці.
  • Воно не зношується.
  • Завдяки йому, можна висловити свої почуття, і привітати «молодят» належно дату.
  • Привітання з срібним весіллям безкоштовно для вас, але дуже дорого для «молодих».
  • Піднести цей подарунок можна коли завгодно і де завгодно.

Прикольні поздоровлення – здивуй ювілярів

Привітати з річницею срібного весілля – значить, вкрай майстерно підібрати потрібні слова.

Привітання з срібним весіллям повинні бути доречні, красиві, оригінальні. Можете навіть роль яку-небудь розіграти, щоб привітання сприймалося ефектно.

Якщо подружжя володіють достатнім почуттям гумору та/або люблять все нестандартне, то вони будуть в захваті від веселих і незвичайних привітань.

Наприклад, таких:

«Срібна річниця буває тільки раз у житті, а прожити 25 років разом можна ще багато разів. Бажаю, щоб подібні невідповідності приносили у ваше життя виключно радість».

«Вітаю з річницею срібного весілля! Ось вже 25 років після кожного урочистості ви вважаєте подаровані грошики і подаруночки. Бажаю, щоб сьогодні вам надарували самі прикольні і найкращі подарунки».

«Вітаю з річницею і бажаю молодим,
Щоб життя була красивою, а негоди, немов дим,
Йшли геть кудись, нехай в далекі краї.
З річницею вас, хлопці! Вітаю сміливо я!»

Прикольні привітання з срібним весіллям нікого не залишать байдужими. Сміх продовжує життя. Тому даруйте «молодим» і гостям весілля шквал позитивних емоцій – прикольні привітання з срібним весіллям.