Річниця весілля – подія радісна, яскраве і довгоочікуване. І не важливо, скільки років пройшло з пам’ятного моменту вступу в шлюб: рік або півстоліття. Важливо, що дві людини знайшли один одного і разом ідуть по життєвому шляху, долаючи всі негаразди і труднощі.

Традиція відзначати річницю весілля, пов’язуючи її з яким-небудь символом, налічує більше двохсот років. В ті часи дозволити собі таку розкіш могли лише дуже заможні родини. В наші дні сімейні пари все частіше відзначають подібні річниці (особливо перші роки шлюбу, оскільки вони не вимагають великих матеріальних витрат).

Особливе місце в ході свята відводиться привітань і вручення подарунків: цим запрошені на свято гості дякують винуватців торжества за надану їм честь і прагнуть порадувати своїм подарунком.

Прикольні привітання з річницею весілля вносять особливу нотку в хід сімейного торжества: вони створюють атмосферу невимушеної веселості, зближують гостей і роблять свято неповторним і незабутнім.

Що таке прикольні привітання?

Прикольні поздоровлення можна розділити на кілька категорій:

 • Привітання, зодягнені в віршовану форму і мають жартівливий зміст, пов’язаний з конкретною річницею весілля.

Вимовляючи жартівливі вірші, гості часто супроводжують їх демонстрацією різних предметів, що мають символічне значення. Найчастіше в цій ролі використовують різні фрукти і овочі, гумові пупси, предмети догляду за новонародженою дитиною, домашню начиння, дрібну побутову техніку і т. п.

Наприклад, роблячи жартівливий подарунок на дерев’яну весілля, гості можуть подарувати «нареченої» набір дерев’яних скалок контрастних розмірів, супроводжуючи його жартівливій інструкцією, суть якої зводиться до того, що розмір застосовуваної качалки повинен відповідати розміру провини чоловіка. До подарунку прикладається перелік ймовірних провин, що загрожують застосуванням подарованого набору.

 • Музичні вітання, текст яких присвячений цій сімейній парі. Великим успіхом у молодіжної аудиторії користується реп, тому якщо серед родичів молодої пари є людина, що добре володіє цією технікою виконавської майстерності, таке привітання доведеться всім до смаку.

Обговорюючи з тамадою сценарій свята, можна включити в нього конкурс жартівливих музичних побажань: кожен гість, придумавши побажання, повинен взяти мікрофон і озвучити його в стилі реп. Це дуже весело і зручно, оскільки зовсім не обов’язково наділяти побажання у віршовану форму: реп дозволяє читати і прозові тексти.

Непоганим варіантом прикольного привітання можна вважати пісні відомих виконавців, тексти яких приурочені до конкретної річниці і адресовані безпосередньо винуватцям торжества. Найбільш вдалі тексти пісень можна красиво оформити і подарувати «молодим».

 • Вітання – інсценування. Це – найбільш запам’ятовується і оригінальний вид поздоровлень – приколів. Для їх постановки необхідні костюми, певні атрибути і іноді навіть декорації, тому постановка такого привітання вимагає ґрунтовної підготовки і кількох репетицій.

Приблизний сценарій прикольного привітання на паперове весілля

Оскільки символом паперової весілля відзначається через два роки шлюбу, є папір, можна підготувати жартівливе привітання, яке поповнить її сімейні запаси.

Для цього поздоровлення необхідно заздалегідь підготувати наступні атрибути:

 • З грошових купюр номіналом 50 і 100 рублів необхідно виготовити велику кількість «ляльок» (грошових пачок, основну частину яких складає нарізаний папір). Необхідно створити враження, що в дар підноситься повний кейс грошей.
 • Пакети з героїном (паперові упаковки з борошном, обмотані скотчем).
 • Іграшкові пістолети.
 • Кейс.
 • Костюми для учасників.

Всі учасники інсценування зображують «братків»: вони повинні бути в піджаках і чорних окулярах. Випередити сценку можна саундтреком з серіалу «Бригада».

Спочатку під музику входить «особистий охоронець»: перевіривши зал, він подає дозволяє знак іншим учасникам сценки. Слідом входить «хрещений батько» в оточенні чотирьох охоронців і з відповідною мімікою і жестами передає кейс молодому чоловікові.

Момент передачі кейса можна супроводжувати кумедними епізодами, обігруючи його вміст (тут багато залежить від акторської майстерності того, хто буде зображувати головного «братка»).

Кілька прикольних способів вручення грошових подарунків

Гроші – це, мабуть, самий очікуваний подарунок на будь-яку річницю весілля, оскільки в сімейному бюджеті вони ніколи не бувають зайвими, проте подарунок буде ще більш приємним, якщо придумати дотепний спосіб його вручення.

 • На лляне весілля (отмечаемую через чотири роки після одруження) прийнято дарувати постільні приналежності. Перед врученням подарунка можна спочатку оголосити, що ви збираєтеся подарувати «молодим» ковдра, яке зігріє їх холодними ночами. Уявіть собі їхнє здивування, коли замість шматка теплої тканини ви дістанете з пакету ковдру, зшиту з грошових купюр!

Зрозуміло, зшиті будуть не самі купюри, а прозорий чохол, що складається з безлічі кишеньок, в який вони будуть вкладені. Виготовлення такого ковдри вимагає чимало часу і праці, тому подбати про його виготовленні слід заздалегідь.

Для того щоб купюр вистачило на все ковдру (а його розміри повинні відповідати розміру звичайного вироби), доведеться обзавестися купюрами не надто великої переваги: це теж вимагає певного часу.

 • На шестирічний ювілей весілля (званої в Росії чавунної, а в Європі – льодяникової) можна піднести грошовий подарунок, замаскований під коробку цукерок. Грошові купюри всередині неї повинні бути обгорнуті в цукеркові фантики. Такий подарунок неодмінно має супроводжуватися словами про те, що від таких «цукерок» життя стане значно солодше.
 • Молодій сімейній парі можна піднести «грошову картину». Для її виготовлення достатньо придбати засклену фоторамку великого розміру. Купюри слід розкласти по всій поверхні основи, супроводжуючи кожну з них написом, що вказує її цільове призначення. Написи можуть бути приблизно такими: «діточкам на молочишко», «на шубу для дружини», «на пиво для дружина», «п’ятдесятирічний ювілей весілля» і т. п.
 • Якщо в сім’ї є добре співаючий людина, можна попросити його виконати пісню «Погода в домі» і в момент її виконання розкрити над «молодятами» парасольку, спицям якого попередньо були прив’язані грошові купюри. Подарунок при цьому можна супроводити яким-небудь жартівливим текстом.
 • Можна обіграти грошовий подарунок, нарядивши кого-небудь з гостей костюм ілюзіоніста. У святковий зал урочисто вносять величезну, красиво прикрашену коробку. «Ілюзіоніст», зробивши кілька пасів над коробкою, просить «молодих» негайно її відкрити.

У коробці виявляється безліч повітряних куль, які тут же злітають до стелі, оскільки вони наповнені гелієм. Через деякий час з’ясовується, що до ниточки куль прив’язані грошові купюри. Подружжю залишається лише зібрати їх.