Прикольний подарунок на 23 лютого 2018 року чоловікові

Ви хочете зробити жартівливий подарунок чоловікові на 23 лютого в 2018 році, щоб порадувати його і підняти йому настрій? Ми перерахуємо ідеї таких презентів.

До цього свята дарують листівки з жартівливими написами: «Бійцю любовного фронту», «Солдат спить – служба йде», «Заради тебе я згодна на два наряди поза чергою» (зрозуміло, мова йде про таких нарядах, як красиві сукні) і т. п.

Таку листівку можна купити в магазині, а можна зробити своїми руками.

Прикольним подарунком на 23 лютого чоловікові стане гуртка із забавними ілюстраціями і написами: «Хто в армії служив, той у цирку не сміється», «найулюбленіший захисник» «Мій чоловік завжди правий».

Представники сильної статі люблять речі з військовою символікою. І якщо ви хочете вибрати смішний подарунок чоловікові на 23 лютого, піднесіть йому запальничку у вигляді гранати, шапку для лазні у вигляді солдатські пілотки або тапочки у вигляді танків Т-34.

А щоб чоловік міг зняти напругу після робочого дня, вручіть йому дартс з фотографією його начальника.

Веселими подарунками чоловікові на 23 лютого стануть і символи фінансового благополуччя: скарбничка у вигляді золотого злитка, тапочки з символами євро і долара.

Перерахуємо ідеї інших жартівливих подарунків чоловікові на 23 лютого 2018 року? Це може бути цікава медаль з написом: «найкращому …», яку можна повісити на шию або на шафу.

Не менш цікавим подарунком буде оскарівську статуетку За кращу чоловічу роль», почесна грамота «Герой нашого часу», сертифікат на право дарувати дружині подарунки і виконувати домашню роботу.

Як відомо, в душі кожного, навіть з вигляду солідного, чоловіки живе пустотливий хлопчисько, і не секрет, що більшість з них люблять подурачиться і попустувати.

Так що подаруйте чоловікові в цей день… зброю. Зрозуміло, несправжнє. Прикольним подарунок на 23 лютого чоловікові стане водяний пістолет, радіокерована модель танка, вертольота або літака.

Смішним подарунком чоловікові-засоне на 23 лютого стане літаючий будильник або будильник, який потрібно наздоганяти, щоб вимкнути.

Існують навіть будильники з піднімається під час сигналу мішенню, в яку потрібно поцілити з пістолета, що стріляє лазерними променями. Причому щоб вимкнути сигнал годин, потрібно потрапити променем в самий центр мішені.

Ще одним веселим подарунком чоловікові на 23 лютого в 2018 році стане тематичний набір «Стратегічний запас», який ви зберете, виходячи з ваших фінансових можливостей.

Наприклад, можна покласти у великий пакет в стилі мілітарі шкарпетки кольору хакі, складаний ножик, флягу, тільняшку, сірники і банку тушонки.

Для багатьох людей свято – це прекрасний привід добре повеселитися. Щоб цей день пройшов цікаво і весело, рушайте в цей день удвох або з друзями в аквапарк або парк атракціонів.