Чверть століття, прожиті разом — це та сама дата, яку не може оминути жодна пара. Адже саме через двадцять п’ять років святкується ювілейна срібна весілля. Зазвичай сценарій свята багато в чому повторює ту першу весілля. Але сьогоднішні можливості дозволяють відсвяткувати знаменну дату і вибрати схему її проведення на будь-який смак — від ретро до прикольного сценарію срібного весілля. Офіційне торжество в Загсі або велика кількість жартівливих сценок в колі близьких людей — кожен вибирає те, що йому ближче.

Підготовка до торжества

Весілля вона і через двадцять п’ять років весілля. Тому підготовка до срібного ювілею за своїм роботи дуже нагадує ті далекі передвесільні клопоти чверть вікової давнини. Насамперед треба визначитися зі списком гостей — добре, якщо на срібне весілля вдасться зібрати той же склад гостей, як і багато років тому.

Оскільки таку грандіозну подію як срібне весілля відзначається поза домом, треба вибрати бенкетний зал або ресторан, здатні вмістити всіх бажаючих потрапити на ваш сімейний ювілей. Таке свято не обійдеться і без тамади, з яким потрібно заздалегідь обговорити сценарій вашого свята.
Оригінальні рішення святкування срібного весілля

У стилі ретро

Кожна значуща подія завжди хочеться відзначити так, щоб воно помітно виділявся серед низки звичних застіль. Срібне весілля в стилі ретро запам’ятається надовго, особливо якщо парі вдалося зберегти весільні наряди, які опинилися якраз через стільки років.

За старими фотографіями перукарі здатні відтворити ту саму зачіску», яка прикрашала голову нареченої в той пам’ятний день. Стіни можна прикрасити чорно-білими інсталяціями тієї епохи, коли подружжя мали щастя зустрітися, або розвісити збільшені копії фотографій, на яких відображені всі етапи становлення щасливою і міцної родини.

Королівський бал

Вважаєте, що така солідна дата, просто зобов’язана широко відзначатися і помпезно? Тоді сценарій «Королівський бал», згідно з програмою якого вас будуть вшановувати як осіб блакитної крові, — ваш безпрограшний варіант. До такого проведення срібного весілля частіше схиляється жіноча половина пари.

Відмітна риса такого срібного урочистості — велика кількість кринолінів, пишних спідниць і смокінгів. Адже пишне плаття на такому вечорі не тільки доля «нареченої», але і своєрідний «дрес-код» для всіх гостей, що мають відношення до жіночої статі. Вибираючи такий варіант святкування, треба пам’ятати, що конкурси та ігри будуть настільки ж «манірними», як і навколишній антураж.

Отримання «Срібного атестата зрілості»

Якщо подружжя молоді душею, незважаючи на сивину, посеребрившую віскі, вони напевно не відмовляться від прикольного сценарію срібного весілля. Жартівливі сценки та веселі конкурси змінюють один одного на цьому «святі життя». Одним з варіантів сценарію такого типу може стати «програма перездачі» шкільних предметів, адаптованих до сімейного життя.

На математиці подружжя повинні будуть порахувати скільки днів минуло з дня весілля і кількість гостей на ній. На деякі каверзні питання повинен дати відповідь тільки чоловік — скільки шуб змінила дружина за 25 років спільного життя і скільки букетів їй було подаровано за цей час.

Іспит з історії передбачає тверде знання найважливіших сімейних дат і відповіді без запинки — коли познайомилися, дні першого побачення і першого поцілунку і так далі. Суворими екзаменаторами можуть виступати самі гості.
На іспиті з географії для його успішної здачі потрібно буде добре орієнтуватися по картах, які в цьому випадку будуть представлені сімейними альбомами. Згадати в якому місці була зроблена та чи інша фотографія двадцятип’ятирічної давності не так вже просто.

Іспити з музики і танців виявлять приховані таланти подружжя і в цих напрямах, які надають широкий простір для творчості і фантазії. Заспівати імпровізовану серенаду для коханої або взяти участь у танцювальному марафоні — такі завдання можуть бути присутніми в цих екзаменаційних білетах.

Скласти список шкільних предметів можна на свій розсуд — в ньому можуть бути присутніми і біологія, і література, і навіть фізика. Але мета таких жартівливих «іспитів» одна — отримати «Срібний атестат зрілості», який урочисто вручається подружній парі після успішного (а іншого й не може бути) проходження всіх випробувань.