Після весілля молодим доведеться відсвяткувати ще величезна кількість річниць, які будуть символом їхнього сімейного щастя і любові, отримати прикольні і смішні привітання, короткі гарні вірші. Шкода, що так мало подружніх пар в наш час доживають до значущих річниць, таких як 55 років з дня весілля.

П’ятдесят п’ять років з дня весілля називають смарагдове весілля. Найменування річниця отримала від дорогого і рідкісного каменя, вражаючого своєю незвичайною красою – смарагду. Символізує з давніх часів смарагд радість, удачу, родючість і вічне щастя.

В такому похилому віці для чоловіка і дружини вже буде дуже складно самостійно організувати святкування. Але за таку довге сімейне життя, у них вже швидше за все є і діти, і онуки, які могли б зайнятися організацією вечора. Батьки по достоїнству оцінять такий жест з боку дітей. Їм буде дуже приємно бачити всіх рідних і близьких людей, зібравшись за одним великим столом, почути прикольні і смішні привітання у віршах, адже вірші, нехай і короткі, але сказані від чистого серця, завжди беруть за душу.

Проживши разом 55 років, 2 люблячих серця зазвичай згадують значущі і щасливі моменти їх життя. Діти горді такими батьками і намагаються бути на них схожими, провести зі своїми дружинами в любові і радості таку ж довгу, нехай часом важке життя. 55-я річниця спільного життя — перемога, якої не кожен зможе похвалитися. Не всім дано прожити в мирі і злагоді все життя, подолавши гідно на своєму шляху всі життєві труднощі та негаразди.

Як організувати святкування 55-ї річниці

Як вже говорилося вище, те смарагдове весілля – це річниця 55-річчя подружнього життя, яку зазвичай організовують діти. Через стільки років нарешті батьки зможуть по достоїнству оцінити, чи правильно вони їх виховали. Не важливо одна дитина в сім’ї, два або ще більше, організація весілля має пройти на найвищому рівні.

Враховуючи вік подружжя, святкування повинно проходити комфортно. Можна зробити це вдома, або ж замовити в ресторані бенкетний зал.

Першим ділом, потрібно продумати прикраса приміщення. Щоб підкреслити символічність дати, можна підібрати прикраси в колір смарагду. Прикрасити залу кульками, стрічками, смарагдовими накидками на стільці, скатертиною з смарагдовим малюнком і т. п.

Обміркуйте обов’язково меню 55 років весілля, яке буде простим, смачним і не буде пістрявити дорогими кулінарними шедеврами. Це другий важливий момент в організації вечора. Заводний програми для осіб, які перебувають у похилому віці, як і подружжя, робити не варто. Тому краще акцентувати розваги на музичному супроводі свята 55-річчя. Підійде музика молодості подружжя, яка навіє приємні спогади. Для чоловіка і дружини можна відшукати мелодію, яка має сенс тільки для них двох. Батьки будуть приємно здивовані, якщо почують її проживши разом 55-й рік життя.

Безумовно, кожен запрошений гості повинен сказати тост. Це можуть бути прикольні і смішні привітання у віршах, які розрядять обстановку вечора. Також короткі гарні вірші будуть чіпати за душу кожного, і нікого не залишать байдужими.

Постарайтеся дуже ретельно підійти до організації торжества, тому як важливо, щоб смарагдове весілля принесла задоволення і для чоловіка, і для дружини. Подружжя, які відзначили 55 років з дня одруження, кожну наступну річницю вважають очікуваною подією для всієї родини.

Якщо подружжя будуть в центрі уваги в цей вечір, їм буде дуже приємно. Запропонуйте їм розповісти смішні моменти з їхнього сімейного життя, дати поради підростаючому поколінню, щодо того, як успішно побудувати таку довге сімейне життя.

Мило буде виглядати, якщо дружина влаштує для чоловіка сюрприз, і підготує смішні і прикольні короткі привітання у віршах, які нагадають йому про те, що навіть через 55 років шлюбу любов все ще в її серці. Чоловік також може вивчити вірш, і зізнатися в своїх почуттях коханої.

Привітання з смарагдовим весіллям першим озвучують зазвичай діти. Найдорожчі серцю люди — батьки, і необхідно їх поважати, особливо в таку святкову дату. Почути вірші звичайно їм буде дуже приємно, особливо, якщо ці прикольні і смішні короткі привітання зроблені під замовлення тільки для подружжя.

Не зайвим на святкуванні будуть святковий торт або красиві капкейки, оформлені символічно до річниці у смарагдових тонах. Таке закінчення вечора додасть затишку і теплої атмосфери.

Що подарувати на річницю

Швидше за все запрошені гості будуть придумувати подарунок подружжю, однак варто пам’ятати – через стільки років життя люди розуміють, що цінності подарунків ніяк не пов’язана з їх ціною. Цінується сім’я і теплота відносин. Подружжя, які прожили стільки років один з одним, складно вибрати подарунок, адже у них в принципі вже все нажите.

Зробіть їм подарунок, який стане символом сімейного затишку і теплоти. Це може бути колаж з фото, взятих в сімейному архіві, або ж родинне дерево. Також можна подарувати щось для затишку в домі, наприклад, бірюзові подушки, ковдру, тапочки і т. п.

Від дітей подарунок повинен бути якомога корисніше. Враховуючи похилий вік подружжя, можна подарувати їм масажер для голови, або ж тонометр.

Для чоловіка дружина може вибрати у подарунок цікаву книжку, або якщо він що-небудь колекціонує – знайти необхідний екземпляр в колекцію.

Дружині ж, як і будь-якій жінці буде приємно отримати прикраси з смарагдами, і звичайно ж букет квітів.