Після весілля молодим доведеться відзначити ще дуже багато урочистих дат, які будуть символізувати їх сімейне щастя і любов, отримати прикольні і смішні привітання, короткі гарні вірші. Дуже шкода, що так мало подружніх пар в наш час доживають до значущих річниць, таких як 65 років з дня весілля.

Шістдесят п’ять років з дня весілля називають залізне весілля. Назва річниця отримала від заліза – міцного і необхідного для життя металу. Символічність назви з те, що подружжя за 65 років з дня весілля подолали всі негаразди і невдачі, навчилися цінувати один одного, поважати. Союз став настільки міцним, як залізо, що його вже неможливо зруйнувати. Подружжя в цей день приймають поздоровлення у віршах, прикольні і смішні подарунки. Навіть якщо це і короткі вірші – але вони звучать на їх честь від душі.

Як відсвяткувати

У такому похилому віці ювілярам вже непросто буде організувати святкування. Тому, діти і сестра або брати, повинні спільними зусиллями підготувати свято, щоб батьки були задоволені. Необхідно обов’язково врахувати те, що в зрілому віці подружжю необхідно приготувати таке святкування, щоб вони добряче не втомилися, але отримали прикольні і смішні привітання, почули короткі милі вірші в свою честь і запам’ятали цей вечір надовго.

65 років з дня весілля – роковини, під час святкування якої необхідно оточити винуватців торжества турботою і любов’ю.

Запрошують зазвичай самих близьких людей. Присутні діти, онуки, сестра і брати, а також близькі друзі, якщо такі ще залишилися.

Залізне весілля повинна святкуватися в затишку та дружній атмосфері. Можна організувати торжество прямо вдома, або ж замовити банкет в ресторані. Прикраса залу, в якому буде проходити свято, повинні бути яскравими. Краще віддати перевагу стилю ретро і м’яким пастельним тонам. Прикрасити зал можна кульками, стрічками, фотографіями подружжя з сімейного архіву, яких, напевно, зібралося вже величезна кількість.

Страви на святковому столі не повинні бути складними і пафосними. Все повинно нагадувати про теплоту сімейного гніздечка. Краще замовити страви, які дуже люблять подружжя. Адже це їхній день, і святкування організовують саме для них.

Щоб вечір пройшов якомога приємнішим і дружелюбніше, діти і сестра можуть зробити фотоколаж або відео з фотографіями. Підкріпити подарунок можна розповівши прикольні та смішні випадки з життя подружжя, або прочитати короткі привітання у віршах. Батьки по достоїнству оцінять такі привітання з залізної весіллям, особливо, якщо вірші були написані під замовлення тільки для них двох.

Щоб свято не було нудним, потрібно продумати якісь прикольні моменти вечора. Можна запросити клоунів, фокусників, або ж танцювальний колектив. Можна і самим приготувати сценку, де буде брати участь сестра, діти та інші бажаючі. У сценці можна показати деякі смішні ситуації з життя подружжя, і в той же час любов і ніжність, з якою вони один до одного ставляться.

Чудовим завершенням свята буде зроблений під замовлення весільний торт. Можна навіть поставити фігурку нареченого і нареченої, щоб підкреслити значущість свята, або цифру шістдесят п’ять. Сестра може подарувати торт з фотодруком, де будуть зображені подружжя.

Обов’язково потрібно продумати деталі вечора, і можливі форс-мажорні обставини. Враховуючи похилий вік, батьки можуть відчути себе погано. Можливо навіть їм знадобитися медична допомога, тому необхідно взяти з собою необхідну аптечку для надання першої допомоги.

Якщо залізне весілля випадає влітку, то чому б не скористатися такою шикарною можливістю відзначити її на природі. Організувати пікнік, шашлики, прикольні ігри для молоді. Головне – подбати про зручність для літнього подружжя. Батьки повинні розташуватися у зручних стільцях, за столом. Можна приготувати святкову випічку, і по закінченню вечора всі гості в теплій атмосфері випили чаю з пирогом і солодощами.

Поздоровлення

Привітання з залізної весіллям пощастить вислухати далеко не кожній подружній парі. Як же пощастило, якщо ваші улюблені батьки змогли дожити до такої дати, як 65 років з дня весілля. Під час урочистості покажіть, що вони вам дуже дороги, подякуйте за все, що вони зробили для вас за ці роки. З такої пари потрібно брати приклад. Обов’язково дайте батькам слово, і запитайте порад, як прожити в шлюбі щасливо стільки років, щоб відносини ставали такими ж міцними, як залізо.

Що подарувати на 65 років з дня весілля

Зрозуміло, що жоден святковий вечір, а тим більше річниця весілля, не обходиться без поздоровлення у віршах. Завжди приємно вислухати на свою адресу як ніжні, так і смішні короткі вірші, які внесуть до святкування приємну атмосферу. Але що ж подарувати на пам’ять подружжю:

  • Виходячи з назви річниці, краще подарувати подружжю що-небудь з металу. Це можуть бути статуетки, рамочки, свічники тощо
  • Ще одним варіантом подарунка може бути кухонне начиння, наприклад, залізні сковорідки з хорошим покриттям.
  • Якщо є можливість, то можна подарувати потрібну побутову техніку.
  • Якщо немає фантазії, то завжди можна подарувати букет квітів та конвертик з грошима, які подружжя зможуть витратити на свій розсуд.
  • Для чоловіка можна придбати в подарунок залізні запонки, іменну шпильку на краватка, годинник. Чоловік повинен відчути, що, незважаючи на роки він все ще любимо, затребуваний і красивий.

    Для коханої дружини також можна подарувати щось, пов’язане з залізом: посуд, біжутерію і т. п. Якщо ви ніколи не присвячували їй вірш про свої почуття, то саме час порадувати її.