Коли людина вступає в сімейне життя, то він повинен бути готовий до подолання різноманітних випробувань, які будуть перевіркою на міцність стосунків двох люблячих сердець, які з’єднали свої долі, плани і прагнення.

Сімейне життя нагадує живий організм, який народжується, видозмінюється і справляється з різними труднощами, що виникають на його шляху.

Ще багато років тому мудрі люди поважали сімейні цінності, а також зберігали сімейні традиції. Так шостий спільно прожитий рік в шлюбі двох люблячих людей іменували чавунної весіллям. Ця назва була обрана не даремно. Адже даний матеріал за своєю структурою є в один і той же час і міцним, і крихким.

Чавуну можна надати різноманітної форми, так паралель проводять і на сімейне життя. Адже подолавши межу в шість років, подружжю необхідно самим вибудовувати своє сімейне життя, вся відповідальність лежить тільки на них самих, і яке життя у них буде в майбутньому залежить від їх планів, прагнень і безумовно відносини один до одного.

Чавунне весілля це перша “металева” річниця. Подолавши цей часовий рубіж, на подружжя будуть чекати ще сталева, срібна та золота весілля. Але на даному етапі люблячим людям слід зберегти свої стосунки, адже вони вже здобули певну міцність, але в цей же час можуть тріснути при будь-якому ударі.

Який зробити подарунок на річницю своєї дружини?

Окрім слів привітання свою кохану дружину потрібно ще й обдарувати яким-небудь подарунком. До його вибору необхідно підійти відповідально, адже цей презент повинен відповідати назві річниці.

У цей день можна зруйнувати стереотип про те, що подарунок у вигляді кухонного начиння — поганий тон. Тому можна для своєї коханої дружини купити якісну дорогу чавунну сковорідку або ж чавунний казан, застосовуючи які для свого коханого, кожна жінка із задоволенням буде готувати свої вишукані кулінарні шедеври.

У разі, коли Ваша дружина не сприймає такі поздоровлення, то можна їй подарувати фігурку, канделябр, свічник або статуетку, виготовлену з даного металу. Особливо такий подарунок оцінить жінка, яка любить антикварні речі. При даруванні, наприклад, статуетки можна додати їй більшого сенсу, зробити її талісманом подружжя.

Якщо дружина власноруч займається дизайном у Вашій квартирі і оформила всю квартиру у стилі, наприклад, модерн, то можна зробити їй подарунок у вигляді ванни з чавуну. Для повного ансамблю можна купити ще й полички, металеві гачки, підставки для мила і щіток.

Який зробити подарунок своєму чоловікові на чавунну річницю?

Приємні привітання для чоловіка — це одна зі складових подарунка. Але ніжні і теплі слова краще ще підкріпити і матеріальною річчю. Так своєму коханому, який не боїться курній роботи, можна подарувати річ не обов’язково з чавуну, це ще може бути і інший вид металу.

Подаруйте своїй другій половинці набір викруток або будь-яких інших інструментів, про які він так давно мріяв. Таким чином Ви подвоїте показник своєї уваги, адже чоловіку буде дуже приємно розуміти, що Ви звертаєте увагу і пам’ятайте про його бажання. У тому випадку, коли у Вашого чоловіка вже є повний арсенал подібних речей, але немає пристосування, де їх зберігати. Тоді доречним подарунком стане функціональний і комфортабельний скринька для інструментів.

Для ділового чоловіка, що працює в офісі, відмінним подарунком буде чавунний гарнітур для письмових аксесуарів. Зазвичай в нього входить ємність для паперів, підставка під різноманітні канцелярські пристосувань, діловий щоденник і відділ для візиток.

Ну а якщо Ваш чоловік любить відпочивати на природі, то піднесіть йому подарунок у вигляді набору реквізитів для багаття. В нього може входити шампури, решітка для барбекю та інші різні предмети.

Подарунок своїм близьким на шосту річницю шлюбу

В першу чергу не забудьте вимовити гарне і щире привітання на чавунну весілля, кілька прикладів ми наведемо трохи пізніше, які Вам можуть стати в нагоді. Ну і безумовно, привітання повинні супроводжуватися ще й матеріальним подарунком, який буде нагадувати про своє адресанте.

Якщо у Вас дозволяють можливості, то як дорогий подарунок піднесіть своїм близьким чавунну жаровню або электрошашлычницу. Подарунком може стати або холодильник або пральна машина. Якщо Вас збентежив цей перелік, адже ці речі виготовлені зовсім не з чавуну. То з цього приводу не варто переживати, адже вони за своєю структурою металеві, що безсумнівно робить також символізм.

Вище перераховані подарунки не є дешевими, в тому випадку, коли Ви не можете собі дозволити для дарування, то можна об’єднатися з іншими родичами або друзями “молодят”. Що може бути краще подарунка, якого потребує вже не зовсім молодий, але ще не зріла сім’я.

Привітання з чавунною весіллям

  • Сьогодні, любі, Вас обдаровують чавунної посудом. Вона міцна так само, як і Ваш союз. Вона — на віки, як і Ваша пара. Хочемо побажати Вам, шановні, взаємної любові, довіри, чистоти, тепла, радості і затишку. Бажаємо, щоб з кожним роком Ваші шлюбні узи ставали тільки міцнішою, а Ви завжди були вірні одне одному.
  • Бажаємо, щоб Ваше життя завжди була важкою, як чавун, і любов, яка панує між Вами, така ж потужна, як цей метал!
  • Милі! У день чавунної весілля ми хочемо висловити Вам щиросердечні вітання і щиро побажати солодкого життя! Хай час, проведений удвох, Вам приносить тільки задоволення. Міцного по-сибірськи Вам здоров’я, а без нього нікуди! Нехай Ви завжди будете оточені радістю!

Зробіть відео-колаж