Річницю 35-річчя з моменту укладення шлюбу прийнято називати коралової весіллям. Асоціація з коралом відбувається завдяки тому, що термін життя сім’ї вже по-справжньому великий, і за це кількість років вона встигає розростися подібно прекрасного морського коралу, має безліч відгалужень, і приємного своєю красою нирців і туристів. Через стільки років подружжя мають за плечима не одну лише любов, з якої починалася їхня сім’я. У них вже є діти, загальний будинок і майно, а також взаємну повагу і міцна дружба з дня весілля з’являлися і зберігаються в родині.

Створення потрібного настрою

Сценарій святкування цієї річниці міцно переплетений з водною тематикою. Ідеальне місце для проведення свята – узбережжя водойми, особливо в літній період. Можна адаптувати сценарій і для інших пір року: зробити декор приміщення у відповідному стилі, або обладнати невеликі фонтани до дня 35-річчя. Привітання подружжя буде чудово виглядати на транспарантах, де ключове місце буде займати цифра 35 років, адже вона дійсно заслуговує поваги.

Свято для подружжя

Вітання і подарунки на річницю теж можуть містити в собі елементи морського декору або гілки коралів. Подружжя з нагоди 35-річчя весілля дарують один одному подарунки першими. Дружині підійде подарунок у вигляді прикраси з коралів, червоні троянди та інші речі, що мають червоний відтінок. Для чоловіка до весілля можна подарувати кільце або запонки з рубінами, елементи декору, портсигари, прикрашені в потрібному кольорі. Можна придумати і відпрацювати сценарій, за яким чоловік отримає свої подарунки і зробити цей день незабутнім для нього. За традицією, сувеніри, подаровані подружжям один одного, стають оберегами протягом усіх наступних років, і будуть приносити удачу сім’ї.

Привітання від близьких

Річниця, тим більше така значуща, стане чудовим приводом, щоб порадувати своїх батьків. Діти, народжені в такому довговічному шлюбі, можуть подарувати будь-які подарунки і вимовляти вітання – важливо лише дотримуватися основну тему свята. Привітання повинно містити в собі не тільки теплі слова, але і відсилання до важливості дати. Організація свята також може повністю лягти на плечі дітей і онуків пари, так як через багато років шлюбу у подружжя, як правило, втрачається тяга до романтики. Створюючи сценарій святкування, потрібно пам’ятати, що 35 років – дата мудрості і пізнання один одного, спільного побуту, єднання з природою. Річницю весілля можна відзначати в будь-яких умовах, аби вони припали до смаку винуватцям торжества і мали коралову тематику.

Для дітей і родичів актуально вітати подружжя віддалено: відправивши повідомлення у віршах, або дзвінком, в усній формі. Ідеальне привітання містить у собі частинку теплого ставлення до парі, відображає справжню любов до них, знання їхніх смаків і пристрастей. Можна знайти потрібні слова до коралової весіллі в інтернеті: вірші і просто красиві слова.

Не важливо, хто буде організовувати свято і складати сценарій: самі подружжя, або їх родичі. Пара проходить гігантський шлях за 35 сезонів з дня весілля. Зберігати родинне вогнище стільки років – важка праця, і кожен з членів сім’ї вносить свою лепту. Коралова дата відноситься до всієї сім’ї, що стала плодом любові двох людей: діти, онуки теж мають повне право отримати поздоровлення у цей пам’ятний день.