Першою серйозною відміткою з дня весілля для сім’ї є дата семиріччя. Саме 7 років з дня реєстрації шлюбу прийнято називати мідної весіллям. Цей термін – коли нова сім’я вже встигла зазнати спільного щастя і горя, пережити труднощі побуту і приємні моменти підтримки один одного.

Мідь володіє рядом унікальних якостей і високою вартістю, що натякає на цінність прожитих років і новообретенним особистісні якості подружжя.

Привітання до цієї пам’ятної дати можуть виражатися в найрізноманітніших формах. Подружжю прийнято дарувати один одному по мідній монеті в цей день, але можна влаштувати і справжнє свято з нагоди річниці. За статистикою, більше 80% населення Росії святкують цю дату, де гості вітають подружжя, на стіл прийнято подавати торт, нагадує весільний, та дарувати подарунки родині.

Привітати на відстані

Для друзів сім’ї, не планують бути присутніми на святі, підійдуть звичайні привітання, передати які можна за допомогою СМС або дзвінка. Це можуть бути прикольні вірші про сімейне життя, з гумором, або налаштовують на серйозну сімейний лад. Подружжю буде особливо приємна вітальна листівка і торт, надіслані з кур’єром. Дзвінок і теплі слова для пари так же будуть приємні, особливо, якщо підготувати привітання заздалегідь.

Привітати особисто

Багато намагаються відзначити мідну дату і влаштовують ціле свято. На цю весілля найчастіше дарують сувеніри або домашню начиння, містять у собі мідь, або її згадка. В цілому, ніяких обмежень по подарункам немає, це може бути навіть тематичний торт з цифрою 7, або з глазур’ю мідного кольору. Для сімей, де прийнято жити з гумором, можна придумати прикольні варіації подарунків: купити, або зробити своїми руками. Один з найпоширеніших подарунків на весілля – кільця для пари з міді. Кільця можна декорувати написами і привітаннями, або прикрасити маленькими кумедними деталями.

Для подружжя

Винуватці свята теж обдаровують один одного тематичними презентами. Найчастіше це речі, що містять мідну частина, або повністю з міді. Для подружжя підійде привітання в купе з турку для кави, посудом, піднос, скринька, виконані з міді. Жінки обожнюють солодке, тому можна приєднати до подарунка торт, і ця дата не зітреться з пам’яті ніколи. Привітання для чоловіка може складатися з ремені з пряжкою з міді, фляги, попільнички та інших дрібниць, в залежності від уподобань чоловіка. Весілля семи років можна відзначити удвох, зробивши прикольні подарунки і насолоджуючись відокремленим суспільством своєї половинки.

Яким би не було святкування мідної весілля, подружжю завжди буде приємно увагу оточуючих, пам’ятають про пам’ятної для них дати. Правильно підібрані слова на весілля міді зроблять свій внесок у подружнє життя пари. У глобальному сенсі, абсолютно не важливо, як саме вітати сім’ю: подарувати дорогий девайс для дому, або просто принести торт до чаю. 7 років – чималий термін в житті сім’ї, позначити його важливість необхідно як самої сім’ї, так і оточуючим.

А що ж подарувати чоловікові чи дружині…