Прожити сорок років разом – це не жарт. Шлюб, який зацементований сорока роками поваги і розуміння, є міцним будовою.

Дана будова прикрашають рубіном. Адже саме цим дорогоцінним каменем іменується сорокаріччя з дня одруження. Привітання на таку важливу дату – данина двом закоханим, сміливо і гордо перенесли негаразди сімейного життя.

Чому рубінове весілля? – походження назви

Рубін — міцний мінерал червоного кольору, прозорий різновид корунду. По цінності він стоїть на другому місці після алмазу. Оброблений рубін перетворюється у прекрасний дорогоцінний камінь.

Вважається, що такі відносини подружжя. Сорок років спільного життя – це обробка, після якої сім’я стає блискучою міцної коштовністю. А любов палає знов відблисками рубіна.

Традиції рубіновою весілля

Рубінове весілля зберігає дві цікавих традиції.

На Кавказі подружжя зобов’язані з’їсти один стиглий гранат на двох. Причому чоловік повинен очистити і розділити на дві частини гранат, не використовуючи ніж, голими руками.

«Молоді» годують один одного зернятками граната, з кожним зернятком кажучи нові компліменти. На одне зернятко підбирається одне ласкаве слово або речення.

Іншою традицією є така. Чоловік і дружина зривають і з’їдають дві вишеньки зі спареними плодоніжками, не розділяючи їх. Потім кісточки вишень закопують.

Вважається, що в тому випадку, якщо подружжя прожили 40 років в любові та злагоді, на місці кісточок виростуть два вишневих дерева з переплетеними стовбурами.

Рубінове весілля повинна відзначатися з розмахом. На торжество звуть всіх родичів, друзів і знайомих. Привітання повинні литися водоспадом.

Оформлення рубіновою весілля

Так як червоний рубін, то і рубінове весілля повинна бути оформлена у відповідному кольорі.

Наприклад, можна використовувати:

 • червоні штори на вікнах;
 • червоні скатертини;
 • букети будь-червоних кольорів;
 • гілочки червоних ягід (вишня, малина, горобина, шипшина, смородина та інші);
 • червоні повітряні кульки у вигляді сердечок;
 • червоний серпантин, банти, стрічки;
 • шматочки блискучою рубіновою паперу, на яких написані імена гостей.
 • Красиво будуть виглядати гірлянди-написи, літери яких зроблені своїми руками, за допомогою силіконового клею, стрічок і квітів.

  Весілля може бути тематичною. Приміром, за сценарієм «Червоної Шапочки» або «Червоного Квіточки». Тоді оформлення також має бути тематичним.

  Стіл на рубінове весілля

  Зрозуміло, що рубіновий колір має позначитися і на столі.

  У декорі столу використовуйте червону посуд або посуд з червоними візерунками, а також червоні серветки.

  Обов’язковим на столі є червоне вино – символ шляхетності і достатку. А також символ рубіновою весілля.

  Подавайте частування червоного кольору: вінегрет, мармелад, компот, торт, прикрашений червоним марципаном. Проявіть фантазію – і, крім того, щоб сказати вам вітання, гості не полінуються похвалити хазяєчку.

  Місія — привітати з рубіновою весіллям

  Місія дійсно нелегка. Адже привітати з рубіновою весіллям потрібно правильно. Важливо проявити такт і повагу.

  Якщо рубінове весілля відзначається вашими друзями, поздоровлення можуть бути більш фамильярными. Наприклад, такими: «Бажаю, щоб ваша любов розквітла самим прекрасним квіткою на Землі, привносив у ваше життя пристрасть і справжнє задоволення».

  Якщо річниця з дня весілля у ваших батьків, привітання повинні звучати щиро, в них повинні переплітатися повагу і любов, яку ви відчуваєте до батьків.

  Привітання з рубіновою весіллям для родичів і знайомих зобов’язані бути незвичайними, але суворими. Побажайте «винуватцям торжества» довгого і щасливого життя, яку немов апельсин, вони розділять на радісні часточки-року.

  Привітати один одного подружжя можуть так, як їм завгодно. Адже ця весілля – їх день, і лише вони знають, які привітання та подарунки чекають один від одного.

  Рубінове весілля – це чарівний період, коли почуття оживають з новою силою. Адже діти покидають батьківський дім, залишаючи їх наодинці зі своєю любов’ю.

  Саме тому поздоровлення повинні віддавати романтикою. Її присмак і аромат подружжя повинні відчувати і в самій атмосфері свята.

  Любіть! Будьте щасливі!

  Вітайте рубінових «молодят» з розумом!