Сапфірове весілля відзначається через 45 років після дня одруження. Це свято прийнято святкувати з розмахом. На свято запрошуються друзі пари, діти з сім’ями, онуки. Це остання кругла дата перед золотим ювілеєм.

Про символіку

Сапфір — камінь, якому приписують безліч таємничих якостей. Він здатний захищати від життєвих негараздів, дає силу і впевненість у собі, захищає від хвороб. У сімейному житті цей самоцвіт оберігає любов і щирі почуття закоханих, уособлює вірність і життєву мудрість.

У 45-ту річницю весілля прийнято дарувати прикраси з цим каменем. Він має привабливий яскраво-синій колір,який чудово поєднується з дорогоцінними металами, гармонійно виглядає в ювелірних виробах будь-якого стилю. Парі можна презентувати кільця із сапфірами (чоловіче — у формі печатки, жіноче — з великою вставкою самоцвіти), стильні прикраси для інтер’єру (статуетки, декоративні чохли для смартфонів, брелоки, срібний посуд з інкрустацією камінням).

Як оригінально привітати з сапфірової весіллям

Батькам у цей знаменний день можна влаштувати романтичну вечерю або зібрати несподівано для них всю Вашу дружну сім’ю. Вітання молодятам на річницю можна оформити у вигляді ефектного флеш-мобу від родичів, створити для них романтичний фільм за мотивами сімейних фотографій та відео роликів з архіву. Відмінною ідеєю буде і урочистий обмін клятвами: арка, жива мелодійна музика, пелюстки троянд і численні вітання від гостей заходу.

Для оформлення святкового заходу чудово підійде синя кольорова гама. Також можна узгодити і дрес-код для запрошених. Подібне пильну увагу до деталей дасть можливість отримати стильні і колоритні фотографії. Зйомку можна провести на природі, замовити для цих цілей апартаменти в готельному комплексі або музеї.

Привітання на сапфірове весілля — це хороший шанс реалізувати мрію батьків. Можливо, вони давно мріяли про другий медовий місяць? Чи хотіли обзавестися дачею? А може з захопленням дивилися на акваріум в зоомагазині? Реалізуйте їх мрію і подаруйте справжнє свято! Далеко не всім парам судилося прожити разом стільки років, сьогодні це скоріше рідкість. Покажіть їм, що пишаєтеся, любите і цінуєте. З задоволенням включайте в привітання дітей: з ними будь-яке свято буде яскравіше і життєрадісніші!

У мережі можна знайти оригінальні тематичні поздоровлення на будь-який смак. Якщо Ви маєте літературний дар, спробуйте написати власний текст. Це ексклюзивний подарунок, який гарантовано справить враження на ювілярів і запам’ятається їм. Доречно використані готові привітання — також непоганий варіант. Ними можна підписати листівку, прочитати в якості столового тосту або надіслати смс, електронному листі. Вибрати для цих цілей можна як класичні поздоровлення в будь-якому стилі, так і гумористичні замальовки.

Зробіть таку коробку спогадів.