За роки спільного життя подружжю доведеться святкувати ще багато ювілеїв та річниць, вислухати смішні і прикольні короткі привітання у віршах. Варто пам’ятати, що бувають ще й не круглі дати, які також дуже важливі і вимагають особливої уваги. Однією з таких дат вважається 37,5 років спільного життя. Ця річниця названа алюмінієве весілля, та святкують її не спроста. Вона – символ міцних сімейних відносин, що пройшли через вогонь і воду, і витримали всі випробування на своєму життєвому шляху. Чоловік став главою сім’ї, а жінка – його опорою і помічницею. Подружжя через стільки років навчилися розуміти одне одного, цінувати, поважати і найголовніше – йти на поступки.

37,5 років у шлюбі привід покликати гостей, які прийдуть від душі привітати подружжя, і присвятити їм прикольні і смішні привітання у віршах. Не важливо будуть короткі привітання, або багатослівні – головне, щоб звучали вони щиро і від усього серця.

Алюмінієве весілля названа так тому, що алюміній – метал, який з кожним днем вимагає догляду. Завдяки правильному відношенню до нього, він не меркне довгі роки. Це дуже символічне нагадування подружжю, що попереду ще довге спільне життя, і необхідно дарувати один одному любов, прикольні і смішні емоції. Необхідно завжди освіжати свої стосунки, щоб з’явилася можливість закохатися у свою другу половинку все більше і більше.

Така проміжна річниця, як 37,5 років спільного життя, не вимагає пишних святкувань.

Запросіть самих близьких вам гостей: батьки, діти, онуки, сестра і брат. Кожен підготує короткі привітання у віршах, добре ще, щоб вони були смішні і прикольні. Таку річницю зазвичай святкують саме з жартівливим настроєм. Для чоловіка і дружини можна зробити алюмінієві корони, а також запропонувати їм прочитати один одному короткі вірші та обмінятися алюмінієвими кільцями.

Святкування можна провести як в домашній обстановці за вечерею, так і на пікніку з шашликом біля берега річки, якщо дозволяє погода. Щоб вечір проходив весело, придумайте різноманітні ігри та конкурси. Щоб додати символічності дати навіть в розваги, заздалегідь зробіть алюмінієві медальки, які будуть вручати переможцю. Діти також можуть нагородити такою медаллю своїх батьків. Можна при цьому сказати символічні привітання з алюмінієвої весіллям: «Дорогі батьки. Через такий довгий термін, ваша родина стала настільки міцною, що неодмінно заслуговує нагороди. Ми завжди будемо брати з вас приклад, і прагнути у своїй родині слідувати йому».

Сестра може також підготувати прикольні поздоровлення, і допомогти подружжю в організації торжества. Будуть не зайвими на святкуванні річниці і гарні прикраси: кулі, стрічки, квіти. Щоб не відступати від значення річниці, також можна додати різні алюмінієві прикраси.

Якщо подружжя хотіли б провести цей день наодинці, то існує величезна кількість варіантів свята тільки для двох. Найпростіший, але не менш приємний варіант – зробити вдома романтичну атмосферу. Приготувати святкову вечерю при свічках, додати прикраса кімнати пелюстки троянд і красиві кулі. Провести приємний вечір можна переглядаючи сімейні фото, а також сімейний відео архів. Перегляд улюбленого фільму буде також доречний. Головне – щоб подружжю він був обом по душі. Якщо чоловік ніколи не говорив своїй дружині про почуття в прозі, то саме час порадувати її і вивчити ніжний вірш про кохання.

Що дарувати на 37,5 років спільного життя

Якщо батьки, діти, сестра або брат збираються на святкування річниці, то неодмінно виникає питання – що ж подарувати:

  • Подарунок, який символізує річницю – алюмінієвий. Знайти алюмінієві вироби не складе праці. Головне – щоб такий подарунок був корисним. Якщо подружжя любить подорожувати або часто відпочивають на природі, то їх дуже порадує алюмінієвий казанок, в якому можна буде готувати юшку або куліш. Для домашньої пари можна купити в подарунок чайник, піднос і подібні корисні у побуті речі з алюмінію. Щоб подружжя завжди пам’ятали, хто підніс їм такий подарунок, діти, сестра або просто близька людина, можна зробити гравіювання з підписом і написати короткі гарні побажання.
  • Смішні привітання від душі в прозі. Щоб свято не було нудним, можна внести в нього часточку гумору. Замовити вірші, які будуть розповідати про першу зустріч подружжя, веселих випадках їх життя, весілля і щасливої сім’ї.
  • Для того, хто абсолютно не розуміє, що подарувати подружжю на річницю, існує стандартний, але не менш приємний для кожного подарунок – гроші. Такий подарунок завжди порадує, і подружжя зможуть купити собі що-небудь необхідне.
  • Діти чи сестра, якщо мають таку фінансову можливість, могли б піднести в подарунок путівку на курорт. Бути може, у подружжя є місце, яке для них стало символічним і значущим, але дістатися туди немає можливості. Або ж вони завжди мріяли про подорож у конкретну країну. Такий подарунок стане незабутньою.
  • Якщо немає величезних фінансових коштів, то як альтернативу, можна подарувати подружжю квитки в кіно, театр чи на концерт улюбленого виконавця.
  • Алюмінієве весілля – дата символічна, і подружжю необхідно дарувати один одному парні подарунки. Це може бути парна футболка, або кулон на шию з двох половинок одного цілого. Також можна подарувати парні гуртки або келихи. Дуже символічним, і в той же час приємним подарунком на 37,5 років спільного життя, стане колаж з фото, зібраних з початку спільного життя і до алюмінієвої весілля.