Пройшло 14 років дивних стосунків у шлюбі, і подружжя відзначають подія, названа в народі Агатове весілля. Напівкоштовний камінь агат має магічні властивості уберігати від небезпеки подружнє щастя і вірність, тому і став символом знаменної дати.

Поздоровлення чоловікові

Для чоловіка варто підготувати особливі побажання, які будуть гріти його душу до наступної річниці. Якщо бажаєте привітати у віршах, найкращим рішення буде щось на кшталт:

Ти – моя любов і моя опора.

Радіє погляд, ковзний по тобі.

Став рідним до болю, до самого упору,

Розчинилася, милий, до кінця в тобі.

Рік йде за роком, швидко все проходить,

Разом ми з тобою вже 14 років.

Нехай всі негаразди дружненько йдуть,

Я куплю нам щастя радості квиток.

Можна вимовити прикольні слова або розіграти смішні сценки зі сценарієм вашого знайомства. Якщо чоловік любить розіграші чи відрізняється почуттям гумору, йому доведеться за смаком екстравагантний викуп нареченого. Спробуйте зробити екшн, приперчив спецефектами і запрошеними гостями. Нехай ця весілля запам’ятається дружину на все життя.

Вітання дружині

Для коханої дружини обов’язково підготуйте красиві квіти і вірші, адже вони є класичними компонентами романтики і доречні на будь-якому святі. Передайте щирими словами любов до дружини:

З розуму зводять твої вії і променисті очі,

Посмішка, від якої миттю я лечу в небеса,

Слова твої, що серцю – солодкість, і доброта душі твоєї.

Завдяки одній тобі я втілив сотні ідей!

Спасибі, що зі мною поруч ти стільки років йдеш за руку.

Дружина – агатове радість, яка мені стала одним.

Вірші можуть бути будь-якими і навіть до остраху банальними або невдалими, але головне — щоб вони точно відображали ваше ставлення до дружини і передали те, що хоче сказати серце.

Вітання родичам і друзям

Близьким родичам або друзям можна піднести прикольні поздоровлення з жартами або анекдотами про сімейне життя. Це розвеселить не тільки винуватців торжества, а й усіх присутніх. Дальнім родичам або знайомим не варто так жартувати, щоб випадково не зачепити когось.

Гарні побажання-тости або короткі напутні слова стануть найкращим варіантом для того, щоб привітати «молодих». Зазвичай їх кажуть батьки, сестра, брат і інші рідні люди. Але знайомим це теж не заборонено. Придумайте щось своє, на зразок таких побажань:

Нехай ваша любов перетвориться на цілий світ, що не має меж і дозволяє бути щасливими, минаючи сварки і образи.

Бути разом – це як тримати один одного за руки, піднімаючись на гору. Важко, постійно хочеться вчепитися за скелю двома руками, позбувшись від баласту. Але коли ви опиняєтеся на вершині, розумієте, що удвох куди краще відчути смак перемоги. Бажаю, щоб «вершина гори» як можна швидше опинилася перед вами. Як максимум – на наступну річницю весілля.

Подарунки

Як і на інші дати, на 14 років відносин дарують символічні презенти. Батьки часто скидаються з іншими родичами і дарують щось дороге, так як подія «напівдорогоцінне». Друзі ж придумують або роблять своїми руками прикольні подарунки.

Подружжя ж дарують один одному красиві прикраси з агатом. Це можуть бути:

  • запонки;
  • перстень;
  • кільце;
  • сережки;
  • ланцюжок;
  • кулон;
  • скринька з агатовою обробкою і багато іншого.

Агатове весілля – чудове свято, яке відкриває парі нові горизонти, дає можливість інакше поглянути на свій шлюб і зробити його з «напівдорогоцінного» по-справжньому дорогоцінним. Тому в цей день потрібно робити один одному компліменти, радіти і не переживати через дрібниці.