Коли шлюбу виповнюється 18 років, він переживає важливу дату під назвою Бірюзове весілля. Напівкоштовний камінь приносить щастя, а також символізує закінчення кризових і складних періодів, які долали сім’ю у друге десятиліття її життя.

Поздоровлення чоловікові

Настав час зробити для коханого щось надзвичайне, що виходить за межі буденної рутини. Здивуйте, придумайте для чоловіка цілу історію почуттів, розіграйте їх. Дозвольте йому всього на один день стати крихким і бажаним, зрозуміти, наскільки він вам потрібен і як ви його цінуєте.

Послухайте своє серце і перенесіть на папір вірші, які він співає. Можливо, вас надихне дана ода у віршах:

Коханий чоловік! Один ти на планеті.

Ти створений з ефіру для серця мого.

Твої очі мені сонцем яскравим світять,

І я готова віддати хоч весь світ за нього.

Ми разом вісімнадцять кращих років.

Спасибі за все це, дорогий!

Я щаслива, що ми не знаємо бід,

І що я тепер назавжди з тобою.

Підключіть до побажань дітей. Всією сім’єю ви зможете зробити смішні привітання, які викличуть у глави сімейства щиру посмішку. Або сюрприз, запросивши в гості близьких людей, які відзначають вашу першу весілля. Облаштуйте все, як було тоді, наповнивши будинок атмосферою першої любові і щастя.

Або позначте Бірюзову річницю в спокійній обстановці, удвох, без дітей і турбот. Дозвольте чоловікові насолодитися вами, немов у перший раз. Порадуйте улюбленого жагучою пристрастю, довівши, що через такий тривалий термін вона не тільки не згас, а розгорілася з неймовірною потужністю.

Вітання дружині

Красиві банальності вже не підійдуть для привітань дружині. Швидше за все, за 18 років вони всі були зроблені і сказані, і навіть не по одному разу. Прикольні сценарії річниці можна знайти в інтернеті або поцікавитися у знайомої тамади. Влаштуйте цілий свято, на якому жінка відчує себе справжньою королевою.

Напишіть їй гарні вірші, вкладіть в них душу. Жінки люблять вухами, пам’ятаєте? Можливо, дружині сподобається наступний вірш:

Ти – мій талант, подарований природою.

Ти – моє світло, що освітлює темряву.

Я з розуму сходжу по тобі, дарлінг.

Кожен рік ніби знову люблю

Так само ніжно і мило, як в юності,

Немов вісімнадцять років не пройшло.

Ти – моя, а я твій. І все дурниці

Зробимо разом ми світу зло.

Вітаючи благовірну, будьте щирі. Жінки дуже тонко відчувають цей момент і цінують його. Навіть говорячи банальні речі, але від усієї душі, ви робите улюблену по-справжньому щасливою.

Вітання родичам і друзям

Друзі зазвичай говорять прикольні короткі тости про кохання та радості, що триває стільки років. Батьки «молодих» залишають за собою напутні слова і поради, завдяки яким бірюзовий союз повинен тривати ще багато років.

Винуватці торжества чують у свою сторону багато добрих і ніжних слів, радісні визнання в дружбі і любові, красиві фрази з листівок від менш близьких гостей. Сестра ж або брат діляться потаємними історіями з дитинства, прикрашаючи весілля атмосферою дитинства.

Подарунки

На вісімнадцятиріччя шлюбу можна подарувати прикольні «дорослі» подарунки, зразок пляшки елітного алкоголю або секс-іграшок. Символічними вважаються прикраси з елементами бірюзи. Таку красу разом з незмінним букетом троянд улюбленого відтінку, особливо приємно отримати дружині.

На річницю прийнято дарувати презенти прекрасного бірюзового кольору. Це може бути що завгодно:

  • текстиль;
  • предмети інтер’єру;
  • електротехніка;
  • побутові прилади;
  • посуд;
  • речі, створені своїми руками.

У цьому віці подружжя вже давно батьки, тому їм не завадить відпочити від сімейних буднів. Відмінними подарунками в цьому випадку будуть квитки в кіно, театр, цирк, СПА-салон і інші цікаві місця.

Бірюзове весілля – чудесна подія, яка знаменує фортеця відносин, перевірену роками. Це щаслива дата, яку варто провести, використовуючи національні традиції та сучасні звичаї. Нехай це свято запам’ятається і гостям, і його винуватцям як одне з найяскравіших заходів у життя.