Весілля є радісною подією в житті родини. Не менш важливим є торжеством річниця. Багато хто довго готуються до цієї події, оскільки воно має святкуватися урочисто. Необхідна ретельна підготовка до свята. Якщо ж пара прожила разом 22 роки, то необхідно обов’язково відзначити цю подію. Воно називається бронзова весілля. Чоловік і дружина за цей період пройшли разом багато труднощів, тому для них важливо усунути торжество. А допомогти в цьому можуть батьки, діти, сестри та інші родичі.

Кожна річниця має свою назву. Зазвичай це якийсь символ, що характеризує міцність відносин. Кожне весілля має свої традиції. Не менш важливе значення мають вітання, які можуть бути веселі і оригінальні. Бажано, щоб вони були короткі і прикольні, оскільки вони краще запам’ятовуються, і не стомлюючі для гостей заходу. Зазвичай на ньому присутні батьки, діти, сестра. Річниця повинна стати важливою подією.

На заході даруються прикольні подарунки. Чоловік і дружина можуть обмінятися цінними речами, а весілля буде відмінним приводом для цього. Батьки, сестра, діти можуть підібрати відповідні презенти. Доповнити їх допоможуть смішні вірші або прикольні поздоровлення в прозі. Смішні короткі побажання дозволять зробити захід незабутнім.

Символ весілля 22 роки

Ця річниця має символ – бронзу. Матеріал є одним з міцних і в той же час «зрадливих». Чоловік і дружина, які прожили у шлюбі 22 роки, розуміють і можуть слухати один одного. За цей час у сім’ї вміють поступатися, що є важливою якістю. Взаємини у них стабільні. Інші члени сім’ї, батьки, діти, сестра, повинні поважати один одного.

Чоловік і дружина, як бронзовий сплав, можуть бути жорсткими і в той же час йти на поступки. Бронзова весілля вважається «металевої річницею». За цей час вивчені звички і поведінку всіх членів сім’ї. Для зміцнення відносин важливо організувати свято, для якого потрібні будуть красиві, смішні побажання. Річниця буде набагато цікавіше, якщо будуть проводитися конкурси. Всі члени сім’ї, батьки, сестра, діти можуть вибрати відповідні заходи.

Подарунки

Весілля немислима без подарунків. На 22 роки бажано дарувати прикольні вироби з бронзи. Це можуть бути прикраси, потрібні речі для дому, аксесуари. Є безліч варіантів виробів з цього матеріалу. Таким способом чоловік і дружина зміцнять свій союз. Бронзова весілля буває лише раз у житті, тому все повинно бути незабутнім.

Рідні і близькі, батьки, сестра, діти, можуть подарувати предмети інтер’єру, створені з бронзи. Прекрасно підійде кухонне начиння, яка завжди стане в нагоді в побуті. Можна замовити виріб з бронзи, наприклад, статуетку. Потрібно лише скористатися фантазією, а способів їх втілення може бути багато. Доповнити подарунок здатне побажання у віршах або в прозі.

Дружина може подарувати чоловікові портсигар або попільницю, а чоловік може підготувати прикольні прикраси або шкатулку. Чудово підходить для цього випадку нічник з бронзовими деталями. Підійдуть і традиційні подарунки, наприклад, парфуми, смартфон, приладдя для риболовлі. Чудово підходять дорогоцінні прикраси, стильні аксесуари. Важливо, щоб подарунок був переданий з душею.

Що побажати?


Навіть бажані подарунки не зможуть замінити теплих слів, тому важливо підготувати прикольні короткі привітання. Зараз є такі побажання, які може використовувати тільки конкретна людина, наприклад, сестра. Вони можуть бути у віршах чи прозі, головне, що вимовити їх слід від душі. Тоді річниця святкується набагато цікавіше.

За спільно прожитий час чоловік і дружина пройшли багато, тому їм слід бажати подальшого благополуччя, збереження любові та взаєморозуміння. А яке буде поздоровлення у віршах або в прозі, це неважливо. Батьки, сестра, діти, друзі та близькі можуть вибрати відповідні побажання на основі життєвого шляху сім’ї.

Привітання на 22 роки сім’ї можуть бути веселими, романтичними. Їх пишуть на листівках, тортах.

Потрібно лише проявити фантазію, і всі вірші обов’язково сподобаються гостям. Чоловік і дружина теж можуть вимовити привітання. Побажання, вірші повинні бути не тільки смішні, але й доречні. Якщо пара прожила 22 роки, то навряд чи їй потрібно терпіння, оскільки такий період вже свідчить про його наявність. Річниця повинна запам’ятатися надовго, тому слід включати тільки позитивні моменти.

Складання вітань

Щоб скласти короткі прикольні вірші, необхідно пройти 3 етапи: вибір ідеї, начерки, коригування. Перше є найскладнішим. Необхідно скласти смішні побажання на основі життя сім’ї, тільки в ньому не повинно бути настанов. Необов’язково нагадувати про назву весілля. Якщо все буде виконано якісно, то весілля буде одним з яскравих подій.

Потім відбувається створення начерку і коригування. Щоб створити короткі і смішні привітання, вірші, необхідно спробувати посочинять їх самостійно. З першого разу може і не вийти, але в подальшому обов’язково будуть створені оригінальні побажання у віршах або прозі. Спочатку необхідно викласти свої думки, а потім на їх основі спробувати скласти привітання.

Періодично необхідно виконувати коригування, оскільки вона дозволить усунути багато недоліків тексту. Тільки тоді можна створити ідеальні вірші. Річниця не таке часте подія, тому важливо згадати про головні переваги конкретної сім’ї. У підсумку вірші повинні вийти в 4-6 рядків. Слід складати саме короткі, так як вони не набриднуть гостям свята.

Поздоровлення у віршах і прозі

Весілля проходить з побажаннями, подарунками та традиціями. Смішні привітання, вірші на 22 роки можуть бути різні. Бажано, щоб вони були короткі. Для складання поздоровлень у віршах необхідно ознайомитися з римою, навчитися правильно її складати. Короткі смішні привітання можуть вибрати і батьки, і сестра, і інші родичі.

Якщо не вибирати вірші, то підійдуть короткі прикольні поздоровлення в прозі. У цьому випадку будь-яке слово можна замінити синонімом, і сенс від цього не зміниться. Дружина і чоловік теж можуть вибрати цей варіант побажань. Річниця пов’язана з багатьма традиціями, тому їх можна включити в текст привітань.

Прекрасно підійде такий варіант поздоровлення у віршах:

22 — а термін чималий!
Вас поспішаю привітати я.
Нехай негаразди і печалі
Геть йдуть за всі моря.

Шлюб нехай буде міцнішим бронзи,
Вічною буде і весна,
Та, що проживає в серці
І відволікає від сну!

У віршах текст написати набагато складніше. Короткі і смішні побажання повинні нести сенс. Вірші батьки, сестра, можуть підібрати універсальні або оригінальні. Таке творіння складається з частинки душі автора, тому сприймається набагато приємніше. Річниця запам’ятається досить надовго. Бажано, щоб чоловік і дружина теж обмінялися оригінальними привітаннями. Весілля проводиться і з записаними побажаннями, якщо хтось з гостей не може бути присутнім.